bGjGJtwA
bGjGJtwE
bGjGJtwI
programy
kategorie
bGjGJtwB

20 wykroczeń na motocyklu. Policja publikuje nagranie

Policjanci byli zaskoczeni. Kierujący yamahą mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Wybrał za to szaleńczy pościg ulicami Nowego Sącza. Nie miał jednak szans z policjantami z sądeckiej grupy SPEED. Mężczyzna szybko został zatrzymany. Funkcjonariusze opublikowali fragment nagrania z motocyklistą. Okazało się, że popełnił on łącznie 20 wykroczeń - m.in. spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także przestępstwo niezatrzymania się do policyjnej kontroli. 39-latek zdecydował się na szaleńczy pościg, ponieważ nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Teraz za swój wybryk może słono zapłacić. Grozi mu do 5 lat więzienia.

29-09-2020
157 reakcji
51
49
57
Podziel się
Komentarze (57)
29-09-2020
Jolly RogerNa rondzie za nim jeździli bo dwa razy widzę jak przejeżdża obok autobusu, ale za to nie widzę tego spektakularnego zatrzymania
zobacz więcej komentarzy (57)

Programy Wirtualnej Polski

bGjGJtwN
KOMENTARZE
(57)
Jolly Roger
2 lata temu
Na rondzie za nim jeździli bo dwa razy widzę jak przejeżdża obok autobusu, ale za to nie widzę tego spektakularnego zatrzymania
Miiii
2 lata temu
Jakoś nie pochwalili się jak zatrzymali motocyklistę. Pewnie nie bardzo było czym się chwalić, choć notka sugeruje inaczej.
Andrzej
2 lata temu
A kogo on ścigał?
bGjGJtxf
emeryt
2 lata temu
co to jest , takich naruszeń i kpienia sobie z przepisów sa w Polsce codziennie setki,po co ganiać za wściekłym motocyklistą ,który pędzi 200 na godz jak można łatwiej zatrzymać kierowce w terenie zabudowanym co pędzi 65 na godz ,pozdrawiam panów z grupy speed
Morr Ela
2 lata temu
w końcu go złapali, bo z filmiku wygląda ze im uciekł.
Najnowsze komentarze (57)
Szakal.
2 lata temu
w tak zatłoczonym mieście to mogą rowerzystę piechotą dogonić,jak który sprawniejszy a nie motocyklistę tym swoim speedem.Śmieszne.
hiena
2 lata temu
Złapali go bo paliwa mu zabrakło
hehe
2 lata temu
Nie złapali go, może po numerach doszli i odwiedzili go w domu. Ale nagranie kończy się porażką patrolu, mimo że narażali siebie i innych.
janusz 58
2 lata temu
Motocyklista zdecydował się na szaleńczy pościg . Kto i kogo ścigał policja motora czy odwrotnie a jeżeli żadna z tych sytuacji to kogo ścigał motocyklista ?
wojtas
2 lata temu
redaktoru msia uczyć pisaciać
dog
2 lata temu
Posadzić i tyle.
pytek
2 lata temu
Trzy razy to samo na filmiku, no i co qwa się pojawiło?
moto
2 lata temu
wywalił sie pewno i dlatego go złapali, inaczej by nie dali rady
bGjGJtwX
tak, ty
2 lata temu
"Wybrał za to szaleńczy pościg" - to w końcu kto kogo ścigał ? Policjanci jego, czy on Policjantów ? Napisz, proszę pseudo dziennikarzu, gdyż z twojego bełkotu trudno to zrozumieć.
afe
2 lata temu
Patrząc na nagranie policja urządziła sobie bardzo niebezpieczny rajd , jest to bardzo naganne-kowboje z policji za nic maja bezpieczeństwo innych użytkowników drogi
skamander
2 lata temu
Nic mu nie grozi to radny miasta z PiSu
Wojciech
2 lata temu
Tytuł filmu zupełnie odbiega od obrazu wideo. Co takiego nieoczekiwanego wydarzyło się? NIC. Fake
Alex
2 lata temu
jakoś nie zauważyłem tego szybkiego zatrzymania, może w następnym sezonie będzie.
EkspertLignic
2 lata temu
Benzyna mu się skończyła.... Zabrakło mu kasy na tankowanie-ofiara COVID
...
Następna strona
bGjGJtxz
bGjGJtwG
bGjGJtxG
bGjGJtxH