bDeILuTE
bDeILuTI
bDeILuTM
programy
kategorie
bDeILuTF

Adam Bielan cieszy się, że Donald Tusk wspiera kanydatkę PO. "Niech się zajmie sobą"

- Donald Tusk na pewno pomoże - tak wsparcie byłego premiera dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w programie WP "Tłit" skomentowała Joanna Kluzik-Rostkowska. - Tusk jest bardzo nielubiany przez PiS, a jest jedną z najpoważniejszych postaci polskiej sceny politycznej. Warto mieć go po swojej stronie - tłumaczyła. Z decyzji Tuska paradoksalnie zadowolony jest rzecznik sztabu Andrzeja Dudy Adam Bielan. - Wolałabym, żeby Adam Bielan, zamiast się cieszyć, zajął się swoimi sprawami. PiS ma kłopotów bardzo duzo - podkreśliła posłanka.

Tranksrypcja:A ten Tusk to w takim razie pomoże tej kampanii? Czy zaszkod...
rozwiń
Donald Tusk oczywiście jest bardzo nielubiany przez PiS.
Nie no chyba jest uwielbiany, bo Adam Bielan domagał się wręcz tutaj, gdy siedział u mnie w studiu w czwartek, że apelował do Donalda Tuska, żeby się włączył w tę kampanię.
No i dobrze, no dobrze, dobrze, dobrze, to poczekajmy sobie spokojnie.
Nie mam żadnych wątpliwości, że Donald Tusk, który jest jedną z takich najpoważniejszych postaci polskiej sceny politycznej, to jest ktoś, kogo warto mieć po swojej stronie, a nie po stronie przeciwnej.
To dlaczego Bielan tak właśnie reaguje na informacje? To proszę pytać Bielana. To znaczy tam oczywiście Bielan napisał, co napisał.
Moi koledzy też mu odpowiedzieli na to, więc ja bym wolała, żeby Adam Bielan zamiast się tutaj cieszyć, zajął się swoimi sprawami, tak?
Czy sprawami PiS-u. Bo PiS naprawdę ma tych kłopotów bardzo dużo. Kolejny kłopot to jest Marian Banaś i te wszystkie wejścia, najścia. No dobrze.
0
0
0
Podziel się
Komentarze (0)
bDeILuTR
KOMENTARZE
(0)
bDeILuUD
bDeILuTK
bDeILuUK
bDeILuUL