bFgqBDec
bFgqBDeg
bFgqBDek
programy
kategorie
bFgqBDed

Afera w Trójce. Oto co sądzą o niej Polacy

Afera w radiowej Trójce w sprawie głosowania nad piosenką Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" wywołała prawdziwą burzę. Władzom stacji zarzuca się cenzurę. Część artystów zapowiedziała bojkot rozgłośni. W proteście z Programu Trzeciego Polskiego Radia odeszło wielu znakomitych dziennikarzy, w tym Marek Niedźwiedzki. Wcześniej z radiem pożegnał się m.in. Wojciech Mann. Zapytaliśmy Polaków, co sądzą o aferze w Trójce. Odpowiedzi były niemal jednomyślne. A wy jaki macie stosunek do ostatnich wydarzeń? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

687 reakcji
367
117
203
Podziel się
Komentarze (203)
20-05-2020
Magda Dz.
Powtórzę się jako oddzielny komentarz. Mam wrażenie że piszą Ci co nie słuchali Trójki i być może nigdy nie głosowali na listę. Nie znają Trójki Ci co piszą, że odchodzą...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (203)

Programy Wirtualnej Polski

bFgqBDep
KOMENTARZE
(203)
Magda Dz.
2 lata temu
Powtórzę się jako oddzielny komentarz. Mam wrażenie że piszą Ci co nie słuchali Trójki i być może nigdy nie głosowali na listę. Nie znają Trójki Ci co piszą, że odchodzą starzy. Odchodzą wszyscy a o starych mówi się najgłośniej bo oni tworzyli kulturę słowa na antenie. Umieli słuchać słuchaczy i siebie nawzajem. Umieli przekazać to młodym. Tego najbardziej będzie mi brakować. Muzykę jestem w stanie znaleźć choć z trudem w innych rozgłośniach ale egzaltacja i często sztuczność żartobliwych komentarzy prowadzących są trudne do przeskoczenia, zwłaszcza gdy przerywają sobie w pół słowa. Lista towarzyszyła mi przy wyjeździe na weekendowe wypady a sjesta koiła w drodze powrotnej. Kult młodych widać w wielu rozgłośniach dlatego Trójka z może i staroświecką symbiozą była wyjątkowa. Resztę znajdziecie sobie w jakiejś innej rozgłośni TV czy necie...
młody
2 lata temu
Rozwalali trójke rozwalali aż im się udało tyle mam do powiedzenia
taki 1
2 lata temu
Dziś pokazano stadninę w Janowie. Całkowity upadek po zarządzie "fachowców" z PiS. Teraz to samo będzie z trójką.
bFgqBDeH
Gość
2 lata temu
Czytam komentarze i nie mogę zrozumieć dlaczego zwolennicy obecnego obozu rządzącego tak bardzo negatywnie piszą o ludziach starszych.
:-((((
2 lata temu
To tylko pokazuje służalczość pracowników partyjnych. Tacy są obecnie wszędzie. Jak PIS zdobędzie Sądy Będzie katastrofa jak w Stadninie w Janowie. PRL w najgorszej odsłpnie.
Najnowsze komentarze (203)
kar
2 lata temu
ciemny lud czy hejterzy
STARY WIARUS
2 lata temu
Słuchałem tego radia od lat ( 74 l ) i było dobre , nie chcę wymieniać tu nazwisk bo starsi ludzie ich znają . A co do młodego pokolenia jak niektórzy sugerują by mogły zmienić starszych , to powiem tak ja pracowałem 38 l i jak przychodził ktoś młody to uczył się zawsze przy starszych i niema tak by postawić ich zaraz ( wszystkich ) na jakieś odpowiedzialne stanowiska .A co do "trójki " to tu pierwsze skrzypce ma polityka a nie niezależne radio tylko trzeba tu dobrego " gospodarza ". Płakać się chce jak ci młodzi pisowcy szczekają na tych starszych , doświadczonych artystów , dziennikarzy , reżyserów a sami by opluli nawet swoją rodzinę byle by...… .WIERNY SŁUCHACZ ,
Ostry cień pa...
2 lata temu
Stycznia wywołana afera przed Kk żeby przykryć film o pedofilacg
Polo
2 lata temu
Nareszcie trójka przewietrzy pomieszczenia. Mnie szkoda tylko Piotrka Kaczkowskiego bo słuchałem go i działał na wyobraźnię. Reszta to drewniaki.
To po co w og...
2 lata temu
Wyglądało tak. Najpierw Kazikowi odjęli 53 fałszywe głosy Szymoniakowi 101. Kazikowi zostało 1104 głosy, Szymoniakowi 1386. Po czym Niedźwiedź i tak ręcznie przesunął Szymoniaka na 6, a Kazika na 1 miejsce. Również Rojek był dla Niedźwiedzia nieprawomyślny bo ręcznie przesunął go o 3 oczka w dół, mimo, że po odjęciu fałszywych głosów i tak miał więcej niż Zawiałow i Purple. To jeszcze nic - The Cure odjęli 448 fałszywych głosów. To się bardziej nadaje do prokuratury - przecież na podstawie takich list kształtowana jest sprzedaż płyt.
hoker 34
2 lata temu
popieram m.niedziwieckiego,
doris
2 lata temu
Nie ma ludzi niezastąpionych, więc nie ma nad czym płakać. A jeżeli Mann, Niedzwiedzki i inni zasłużeni prezenterzy trójki zapragnęli wesprzeć swoich ideologicznych guru z po, ko i jak ich tam zwał, to trójka na pewno nie powinna być miejscem do uprawiania tego procederu. Może w tefałenie będą jakieś wakaty...
Kowla
2 lata temu
Bo są zwykli i niezwykli. Ci zwykli chodzą, jedzą i śpią. Ci niezwykli latają, czarują i olśniewają :P
bFgqBDez
Maro
2 lata temu
Trójki już dawno nie dało się słuchać.
To po co w og...
2 lata temu
Głosujecie? 5 min. temu Wyglądało tak. Najpierw Kazikowi odjęli 53 "fałszywe" głosy Szymoniakowi 101. Kazikowi zostało 1104 głosy, Szymoniakowi 1386. Po czym Niedźwiedź i tak ręcznie przesunął Szymoniaka na 6, a Kazika na 1 miejsce. Również Rojek był dla Niedźwiedzia "nieprawomyślny" bo ręcznie przesunął go o 3 oczka w dół, mimo, że po odjęciu "fałszywych" głosów i tak miał więcej niż Zawiałow i Purple. To jeszcze nic - The Cure odjęli 448 "fałszywych" głosów. To się bardziej nadaje do prokuratury - przecież na podstawie takich list kształtowana jest sprzedaż płyt.
saser
2 lata temu
Ty jesteś burakiem.Zmienić to powinieneś sobie mózg,bo komunistyczna papka przerobiła cię na pachołka Moskwy.Jak czytam dyżur mają właśnie tacy .Banda trolli pisku myśli,że myślący ludzie odpuszczą?Jak wygląda wasza zacna telewizja...w wiadomościach peany na cześć rządzących,zero obiektywizmu.Teraz jeszcze zaorali Trójkę.Odeszły najlepsze głosy.Czegoś takiego nawet za komuny nie było.Tak wam cudownie trolle?Jeszcze zobaczymy.Kończy się wasz czas.
podlasianin
2 lata temu
Co do rządów Zjednoczonej Prawicy powiem tylko tyle... pycha kroczy przed upadkiem
Bat
2 lata temu
Wy nie pytacie się Polaków. Wy pytacie się Warszawiaków. A o już inny stan umysłu
Góral
2 lata temu
Cosik magistrów zbójników za dudki przytkało
...
Następna strona
bFgqBDfb
bFgqBDei
bFgqBDfi
bFgqBDfj