programy
kategorie

Autostradą z niedokręconym kołem. Zaskakująca kontrola BMW

Policjanci ze Świecia nie dowierzali, gdy ujrzeli w niedzielę 13 grudnia BMW na autostradzie A1. Auto włączało się właśnie do ruchu, kiedy z przedniego koła zaczęły odpadać śruby. Mimo to kierowca jechał dalej. Interwencja mundurowych z grupy SPEED była natychmiastowa, ponieważ nieodpowiedzialne zachowanie 53-letniego kierowcy zagrażało życiu i zdrowiu innych uczestników ruchu drogowego. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący BMW niedawno zmienił opony i prawdopodobnie to było przyczyną luźnego koła. Niemniej jednak wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Koniec końców kierowca otrzymał mandat karny.

16-12-2020
0
0
59
Podziel się
Komentarze (59)
16-12-2020
ziomalwiadomo BMW to nie tylko marka, ale i stan umysłu
zobacz więcej komentarzy (59)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(59)
ziomal
3 lata temu
wiadomo BMW to nie tylko marka, ale i stan umysłu
małymik
3 lata temu
No cóż, ja tutaj niezbyt widzę tę "natychmiastową interwencję" - co najwyżej nagrywanie materiału dowodowego pod mandat.
Kewlar
3 lata temu
Może warsztat nieodpowiedzialny. Nagminne jest przykręcanie kół za mocno albo za słabo, przelewanie oleju przy wymianie - wszystko robią patałachy na odpiepsz. Nawet w ASO marek premium. To jest plaga, tragedia i s.ssyństwo. Sfrustrowani, słabo wynagradzani i niewyszkoleni pracownicy niszczą mienie "burżuja", co o stać na nowe auto... Taka jest mentalność.
piotr
3 lata temu
wielkie aj waj jedno koło niedobre ale pozostałe łącznie z zapasowym są dobre
Jola
3 lata temu
Nie wiem o co poszło ale obejrzałam reklamy za darmo.
Najnowsze komentarze (59)
Arti
3 lata temu
Jak zwykle paśli do grubszej kwoty, a budżetu i tak nie załatacie jarkowi, żenada
jill
3 lata temu
Oj tam, oj tam, i tak mu jeszcze trzy koła zostały...
marek zol
3 lata temu
faktycznie, niedawno zmieniałem na zimówki i dostałem karteczkę aby po jakimś czasie sprawdzić. wynika to chyba z tego iż powinno się koło dokręcać kluczem dynamometrycznym / aby nie uszkodzić felgi/. kiedyś dokręcano kluczem ręcznym z dużo większą siłą
marek zol
3 lata temu
to chyba swojak, bo normalny kierowca bez uprawnień to przestępca
tylko pytam
3 lata temu
Jakie są potrzebne uprawnienia na BMW-u ?
wrrrrrrr
3 lata temu
To nie było "nieodpowiedzialne zachowanie", tylko bład / niedopatrzenie zmieniającego koła. Skutki mogły być opłakane, owszem, ale nie oskarżanie o nieodpowiedzialność to lekka przesada.
jep
3 lata temu
Kierował bez uprawnień i dostał mandat. To wszystko?
jadziś
3 lata temu
Powinien podziękować opatrzności, że trafił na policje zanimby skrzywdził siebie i innych. A warsztat z którgo wyjechało auto z niedokręconymi kołami powinni zamknąć a mechanikowai zakaz wykonywania zawodu.
jan
3 lata temu
Zareagowali natychmiast, a na filmie jechał i jechał i jechał chyba aż do domu
Poirot
3 lata temu
A jak ktoś specjalnie mu poluzował śruby?
233
3 lata temu
Nie chce mi się czekać i oglądać tych idiotycznych reklam !
woju
3 lata temu
nie kumam - otrzymał mandat, nie ma prawa jazdy i mandat ? Chyba do sądy sprawa powinna być skierowana.
Leszcz82
3 lata temu
To była szybka reakcja, dobrze że tylko jedno koło było słabo przykręcone i nie jechał szybko. Niby policja, powinna dostać mandat i zwolnienie dyscyplinarne, że mogli umyślnie zrobić katastrofę w ruchu lądowym
Ostrożnie !!!
3 lata temu
"Nniedawno zmienił opony i prawdopodobnie to było przyczyną luźnego koła" a czy poza mandatem nie powinni pojechać natychmiast do wulkanizacji i sprawdzić nagranie monitoringu czy tam nie powstała fuszera która mogła zagrozić życiu wielu osób? lub czy nie było próby nieudanej kradzieży felg!! Jak rok temu jakieś sędzinie koło odjechało to w mediach Policja mówiła, że będą robić śledztwo czy nie było próby zamachu. A jak obywatel to od razu madnat bez dochodzenia?
...
Następna strona