bGagaDck
bGagaDco
bGagaDcs
programy
kategorie
bGagaDcl

Błyskawiczna riposta Katarzyny Lubnauer na słowa Przemysława Czarnka

W Usnarzu Górnym na granicy posko-białoruskiej od kilkunastu dni koczują migranci pilnowani przez Straż Graniczną. Na miejsce ich przebywania przyjeżdżali posłowie opozycji, m.in. Dariusz Joński, Michał Szczerba, Klaudia Jachira z Koalicji Obywatelskiej, czy w niedzielę wicemarszałek Senatu z Lewicy Gabriela Morawska-Stanecka. Polityków nie dopuszczano do migrantów, tłumacząc, że stanowiłoby to nielegalne przekroczenie granicy. Władysław Frasyniuk określił funkcjonariuszy Służby Granicznej i żołnierzy jako "watahę psów, która otoczyła biednych, słabych ludzi". - Tak nie postępują żołnierze. Śmieci po prostu. To nie są ludzkie zachowania - stwierdził. Sytuację komentował w Radiowej Jedynce minister edukacji Przemysław Czarnek. - W takie działania wpisują się wszyscy, którzy atakują Straż Graniczną i wojsko, w tym marszałek z Lewicy, posłowie KO: Jachira, Joński, Szczerba. Oni nie mają pojęcia jak zapewnić bezpieczeństwo Polski - przekonywał Czarnek. Co na to...

rozwiń
2 reakcje
0
1
1
Podziel się
Komentarze (1)
23-08-2021
NotakStrasznie jej zależy na zapełnieniu Polski imigrantami. Nie uważa pani, że ci afganczycy powinni lecieć lub płynąć do Stanów?
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bGagaDcx
KOMENTARZE
(1)
Notak
12 miesięcy temu
Strasznie jej zależy na zapełnieniu Polski imigrantami. Nie uważa pani, że ci afganczycy powinni lecieć lub płynąć do Stanów?
Najnowsze komentarze (1)
Notak
12 miesięcy temu
Strasznie jej zależy na zapełnieniu Polski imigrantami. Nie uważa pani, że ci afganczycy powinni lecieć lub płynąć do Stanów?
bGagaDdj
bGagaDcq
bGagaDdq
bGagaDdr