bFfhoMwk
bFfhoMwo
bFfhoMws
programy
kategorie
bFfhoMwl

Broń nuklearna zakończy wszystkie wojny. Kim Dzong Un zapewnia, że jego kraj może czuć się bezpiecznie

Kim Dzong Un zapewnia o potędze broni nuklearnej. Przywódca Korei Północnej zapewnił 28 lipca, w swoim orędziu, że dzięki broni jądrowej jego kraj już nigdy nie doświadczy wojny i nie będzie musiał obawiać się o własne bezpieczeństwo. Kim Dzong Un wygłosił te słowa z okazji 67. rocznicy zakończenia wojny koreańskiej. Według jego słów, Korea Północna opracowała własną technologię nuklearną po to, aby stać się "absolutną siłą" w świecie i powstrzymać wybuch kolejnego konfliktu zbrojnego. Przemówienie dobitnie podkreśliło fiasko rozmów USA i Korei, które od kilku lat negocjowały odstąpienie Pjongjangu od programu rakietowego w zamian za zwolnienie z sankcji.

386 reakcji
65
241
80
Podziel się
Komentarze (80)
29-07-2020
chrisCo by nie mówić o Kimie, ale w ilu państwach Korea miała "misje pokojowe"? A w ilu państwach USA?
zobacz więcej komentarzy (80)

Programy Wirtualnej Polski

bFfhoMwx
KOMENTARZE
(80)
chris
rok temu
Co by nie mówić o Kimie, ale w ilu państwach Korea miała "misje pokojowe"? A w ilu państwach USA?
09ifjhb
rok temu
Proszę wymienić kraje które napadł Kim i jego kraj !
Hhhy
rok temu
Jak spadnie kilka atomówek to napewno będzie bezpieczny .
bFfhoMwP
Polan.
rok temu
Gdzieś zniknął mój komentarz wiec powtórzę. Ten co ma bombę atomową z tym się liczą. Sami widzicie ,że od lat tak zwane mocarstwa nie są w stanie nic zrobić. Osobiście uważam ,że my Polacy również od dawna powinniśmy ją mieć. Jeżeli jedni mogą to dlaczego nie my.
odyniec
rok temu
Co w tej wypowiedzi Kim Dzong Una jest przerażającego?
Najnowsze komentarze (80)
kaz
10 miesięcy temu
Chcesz pokoju, szykuj się do wojny, tak twierdzą amerykanie.
kazan
10 miesięcy temu
Agresor wie, że napaść spotka się z odwetem i to jest współczesne zabezpieczenie pokoju
KaczDzonMun
rok temu
Nic nie napisali czy ma prawo jazdy i czy repetowała w szkole?
USA
rok temu
Jak paliwo , to sprzedac do Polski !!!!
JK
rok temu
A kim łun jest że ze światem sobie tak pogrywa ... pewnie "reszta" świata (bo jak inaczej w tym wypadku nazwać niby przywódców innych państw) ma pełne gacie i z takim "psycho-czymś tam" boi się cokolwiek zrobić. To niby są te nowoczesne technologie, satelity, komputery, drony, nano-roboty i takie tam, czy nadal to tylko czysta fantazja Pana Stasia Lema? Zaczynam wątpić w tą zaawansowaną technologię która wie wszystko o wszystkich, nawet o tych którzy nie posiadają konta, internetu, telefonu ... no chyba że wszyscy dogadali się z Kimem ... a on ze swoimu zabawkami świat straszy, a reportery mają o czym pisać.
Gey
rok temu
Powinna być awaria tych bomb i wyzwolić ten kraj obóz koncentracyjny
-docent0
rok temu
Myślę,że Kim właśnie sobie zasłużył na Żydowską Nagrodę Nobla. I to dosłownie, bo, bo ten , no, rok end feler tierdził, że USA bardzo nienawidzi.
-docent0
rok temu
Skoro mówią 'POKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO" wkrótce nadejdzie pewna zagłada. Polacy natychmiast wracajcie na długie wakacje do Polski, szczególnie z USA i Londynu. Patrz: "Wskrzesiciel Narodu ---Paweł Modzelewski".
bFfhoMwH
ato m
rok temu
dobrze że czytam wp.bo bym nie wiedział,że się przestraszyłem.
miji
rok temu
On się doigra,że go MOsad po cichu kiedys odstrzeli,ma takie same zapędy,jak kiedyś "wujek Adolf".
DSN
rok temu
Broń problemów nie rozwiązuje a jako jedyna je stwarza a jestem niemal pewny że jeszcze tego dożyjemy. Ciekaw jestem jakby każdy człowiek na ziemii przestał słuchać bandy tych idiotów to ciekawe czy byliby w stanie sami pójść na noże w cztery oczy.
widz
rok temu
Winne są mocarstwa ,że pozwoliły na zbrojenie się Korei Pol. Następny będzie Iran i nic się w tej sprawie nie robi . Wszyscy się przyglądają, aż będzie za późno, wysadzą naszą planetę w kosmos
Piotr
rok temu
Ewidentnie straszy . Każdy tak potrafi . Usa i inne kraje a nie tylko Korea jest na ziemi i zakladam ,że mało kto ten kraj z pozostałych lubi
klops
rok temu
przeraziło świat? chyba redaktorków w wp, żenujące są te tytuły
...
Następna strona
bFfhoMxj
bFfhoMwq
bFfhoMxq
bFfhoMxr