bCHaHKxw
bCHaHKxA
bCHaHKxE
programy
kategorie
bCHaHKxx

Brzydki zapach w domu. Łatwo możesz się go pozbyć

Domowe odświeżacze powietrza kupowane w sklepach, tylko ''przykrywają'' brzydkie zapachy. W chwili gdy się skończy ich zawartość, znowu poczujesz nieprzyjemną woń. Zanim użyjesz odświeżaczy, warto wpierw usunąć niechciane zapachy. Nie musisz szukać kolejnych specyfików w sklepie, aby to zrobić. Użyj produktów, które masz w swoim domu. Dzięki temu unikniesz używania kolejnych środków z chemiczną zawartością i usuniesz przykry zapach w sposób całkowicie naturalny i bezpieczny. Kilka produktów, które proponujemy, z pewnością masz już w swoim domu. Wystarczy tylko po nie sięgnąć i zastosować zgodnie z zaleceniami. Przyda Ci się soda oczyszczona, ziemniaki, ocet, tymianek oraz torebki herbaty. Dużo tańsze rozwiązanie, niż kupowanie produktów chemicznych w sklepie.
54 reakcje
27
10
17
Podziel się
Komentarze (17)
27-05-2020
wnuk110W lodówce 2 kartofle usuną brzydki zapach lecz w polityce narobią smrodu co niemiara .Może by tak ostatniego kartofelka do lodówki i zapach się poprawi .
zobacz więcej komentarzy (17)

Programy Wirtualnej Polski

bCHaHKxJ
Napisz komentarz
27-05-2020

wnuk110W lodówce 2 kartofle usuną brzydki zapach lecz w polityce narobią smrodu co niemiara .Może by tak ostatniego kartofelka do lodówki i zapach się … Czytaj całość

27-05-2020

pisiorekNie włożę Kartofla do lodówki bo to zboczeniec !!!

28-05-2020

woosmrodu w domu się nie pozbędziesz dopóki nie wywalisz gazety wyborczej

bCHaHKyb
Rozwiń komentarze (9)
bCHaHKyv
bCHaHKxC
bCHaHKyC
bCHaHKyD