programy
kategorie

Budowlańcy się bawią dużą ciężarówką na placu budowy jak resorakiem w piaskownicy

Pogoda nie dopisała, więc budowlańcy zrobili sobie przerwę i efektownie jeździli ciężarówką po placu budowy. Każdy chłopiec, bawiąc się w piaskownicy resorakiem, marzył o czymś takim. Wprawdzie frajda podobna, lecz rozmiar resoraka nie ten sam. Kierowca z pewnością już ćwiczył taki manewr. Zresztą zobaczcie, jak się bawią duzi chłopcy.

378 reakcji
191
148
39
Podziel się
Komentarze (39)
25-08-2020
Laki
To już jest dno. W temacie jest napisane że to o krok od tragedii. Tragedia to jest ten tekst zachęcający do obejrzenia dennego materiału oraz reklama 29 sek. którą...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (39)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(39)
Laki
3 lata temu
To już jest dno. W temacie jest napisane że to o krok od tragedii. Tragedia to jest ten tekst zachęcający do obejrzenia dennego materiału oraz reklama 29 sek. którą trzeba obejrzeć przed filmem.
Laast
3 lata temu
Szacunek dla kierowcy. Widać, że swoje rzemiosło opanował perfekcyjnie.
cooltygrysek
3 lata temu
I robota szybciej idzie ... :-) A po śladach widać że manewr wyćwiczony i to się ceni.
Bart
3 lata temu
Ta "ciężarówka" to wozidło marki Volvo które ma napędy hydrauliczne i nie może poruszać się po drogach. I wcale na filmiku nie bawią się "budowlańcy" bo pogoda nie dopisała tylko maszyna pracuje w kopalni. A że popadało to nieco efektowniej podstawia się pod zaladunek. Ot cała historia
Karol
3 lata temu
Przecież to normalne podstawianie się po koparkę na błocie. Wielka sensacja już mi szczeka opadła i zaniemówiłem z wrażenia.
Najnowsze komentarze (39)
King
3 lata temu
jak sie tylko wychylił za linię ciągła powinni włączyć koguta a nie czekać jak gość odjedzie , ewidentnie czekali na więcej a może to narazić innych na szkodę
Juhas
3 lata temu
Proponuję obligatoryjnie 2 gumy w ramach powrotu do rzeczywistości i rozluźnienia po tym rajdzie .........
MetalPączek
3 lata temu
Pod ładowarkę podjechał a nie przerwa. Wykorzystuje śliski grunt do obrócenia auta.
hehe
3 lata temu
hmmmm coś niesamowitego, można oglądać godzinami już zapętliłem dzisiaj wieczorem seans zaproszę wszystkich znajomych rodzinę i bliskich
+/-
3 lata temu
Cudzym to się szaleje, zwłaszcza pojazdem o wartości ok. pół mln zł. Jaki będzie koszt wcześniejszych napraw?
ziut
3 lata temu
to nie żadna zabawa a wyćwiczony manewr.I to jest właśnie Pan Kierowca!
akm
3 lata temu
To nie jest żadna zabawa, tylko umiejętność szybkiego podstawienia pojazdu pod ładowarkę, żeby w ciągu zmiany zrobić jak najwięcej kursów.
Czesio
3 lata temu
Gdybym był jego szefem i zobaczył ten film, zwolniłbym go natychmiast z art. 52. Takie auto warte jest kilkaset tysięcy €, same opony kilka tysięcy.
Kierowca O.K.
3 lata temu
Dobrze, że ćwiczą opanowanie pojazdu na pustym placu. Może się kiedyś przydać w pracy i uniknąć wypadku.
Ucc
3 lata temu
Wirtualna to przyjedź do mnie do pracy i nagraj godzinny film jak niektórzy mistrzowie przez ten cały czas podstawiają się pod rozładunek. Niektórzy to proszą kierowców z innych samochodów, żeby za niego podjechać pod rozładunek.
Dno
3 lata temu
Artykuły bardzo słabym, jak zwykle
Niemcki
3 lata temu
Się to nie podoba Wam?
Karol
3 lata temu
Przecież to normalne podstawianie się po koparkę na błocie. Wielka sensacja już mi szczeka opadła i zaniemówiłem z wrażenia.
rezuun-one
3 lata temu
Każdy kierowca do perfekcji powinien opanować swój samochód. W ten sposób nie będzie zaskoczony w sytuacji krytycznej. Brawo dla tego pana, że nie tracił czasu. Gorzej gdyby to robił na drodze publicznej. Wielu redaktorom zalecił bym ćwiczenie ortografii i stylu, też może się przydać.