bFeFhliY
bFeFhljc
bFeFhljg
programy
kategorie
bFeFhliZ

Bunt imigrantów w Wędrzynie. Lubuska policja opublikowała nagranie

Blisko 600 policjantów wzięło udział w deeskalacji buntu imigrantów, który miał miejsce w specjalnym tymczasowym ośrodku w Wędrzynie w województwie lubuskim. Policja w piątek (26 listopada) opublikowała nagranie z tej sytuacji, która miała miejsce dzień wcześniej. Imigranci przebywający w ośrodku zaczęli niszczyć jego wyposażenie, krzyczeć i zachowywać się agresywnie wobec personelu i ochrony. Próbowali też sforsować ogrodzenie i wydostać się z terenu kompleksu. Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wielkopolskim zadecydował o wysłaniu na miejsce specjalnej grupy operacyjnej. W jej skład weszli funkcjonariusze z oddziałów prewencji, sztabu, kryminalni, śledczy, policyjni kontrterroryści, przewodnicy psów służbowych, negocjatorzy, policjanci ruchu drogowego oraz logistycy. Po kilku godzinach sytuacja została opanowana. Imigranci, widząc coraz liczniejszą grupę policjantów i brak skuteczności ich działania, zrezygnowali. Żaden z nich nie uciekł. W związku z...

rozwiń
158 reakcji
13
43
102
Podziel się
Komentarze (102)
26-11-2021
Jop
Niech śpią w pomieszczeniach z wytłuczonymi szybami, (a ogrzewania wyłączyć) na łóżkach które zdemolowali. Niedawno jeszcze współczułem tym ludziom, ale po akcjach...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (102)

Programy Wirtualnej Polski

bFeFhljl
KOMENTARZE
(102)
Jop
2 miesiące temu
Niech śpią w pomieszczeniach z wytłuczonymi szybami, (a ogrzewania wyłączyć) na łóżkach które zdemolowali. Niedawno jeszcze współczułem tym ludziom, ale po akcjach pokazanych na filmikach ZMIENIŁEM ZDANIE. Moje i moich dzieci bezpieczeństwo jest ważniejsze niż zapewnienie tym "uchodźcom" miejsca w Polsce.
Jop
2 miesiące temu
A może by tych "UCIEKINIERÓW" tak spakować i wysłać do domu ??????
Wuwua
2 miesiące temu
To niech teraz mieszkają w tych warunkach. Płakać nie będziemy. I takie bydło chce do Europy...
bFeFhljD
Polak
2 miesiące temu
Dżicz
HERI
2 miesiące temu
Tak dziękują Polsce za dach nad głową.
Najnowsze komentarze (102)
Islamska wdzi...
3 tyg. temu
Tak dziękują za nakarmienie i ciepły nocleg. Odstawić natychmiast na granicę Białorusi.
asdasdasd
3 tyg. temu
Zapodac im leki uspokajajace i nie trzeba sie wkurzac codziennie z rana i wieczorem psychotropy na uspokojenie.
asdasdasd
3 tyg. temu
po pierwsze mowi sie ze nie przekroczyli granicy emigranci a tu jakies juz domki wlasne maja gdzie sie ich wpycha pod wedrzynem to niezle...
recepta
2 miesiące temu
Wieczorem ścieżki zdrowia i zamknąć ich w tych pomieszczeniach, które zdewastowali. Rano dwie lub trzy ścieżki na śniadanie to samo przed obiadem i kolacją.
Antypopisuar
2 miesiące temu
Takie coś powinno skutkować automatycznym odrzuceniem wszystkich wniosków o pobyt i deportacją gdziekolwiek da się ich odesłać
Kriger
2 miesiące temu
Oni nienadaja sie do normalnego spoleczenstwa, takich nalezy od razu resocjalizowac w zakladach karnych pod zaostrzonym rygorem a potem odeslac z powrotem .
Jack
2 miesiące temu
Tak sie odwdzieczaja za przyjecie ich do naszego kraju , to bylo do przewidzenia czyli postawa roszczeniowa . W takiej sytuacji niema innego wyjscia pozostaje ich tylko odeslac do ich kraju pochodzenia , niechcemy tu problemow .
Socjolog
2 miesiące temu
Oni tu chcieli sie dobrze bawic w luksusowych warunkach na nasz koszt , o to im chodzi .
bFeFhljv
Socjolog
2 miesiące temu
No prosze tak sie konczy przyjmowanie migrantow , nic tylko spakowac im walizki i deport.
amenhotep
2 miesiące temu
600 osób to jakieś 3-4 samoloty. Wpakować i do Iraku. Im dalej, tym lepiej.
proste
2 miesiące temu
Zweryfikowac tych agresywnych -przeciez sa nagrania dodatkow pomoga ci nieagresywni- deportowac ze skutkiem natychmiastowym z zakazem wstepu do uni na 5 lat.Do czasu depotacji zatrzymac w osrodkach zamknietych.
Adam
2 miesiące temu
Chcą wolności , to im dać. Ja bym rozpatrzył ich wnioski o azyl w jeden dzień. Wszystkich deportować. Wszystkie wartościowe rzeczy odebrać na pokrycie zniszczeń i kosztów deportacji.
zxc
2 miesiące temu
60 zł/doba. Tyle kosztuje nas wyżywienie, samo wyżywienie podkreślam, takiego łobuza. Prąd, woda, środki czystościowe to są ogromne wydatki a oni niczego nie szanują. Toalety? Kot chociaż zagrzebie, oni nie.
retro
2 miesiące temu
Cackacie sie z nimi... W montener i do domu ich wyslac............. Nie chcemy miec tego co lewacka Europa.....
...
Następna strona
bFeFhljX
bFeFhlje
bFeFhlke
bFeFhlkf