bFYjRctg
bFYjRctk
bFYjRcto
programy
kategorie
bFYjRcth

Bunt imigrantów w Wędrzynie. Lubuska policja opublikowała nagranie

Blisko 600 policjantów wzięło udział w deeskalacji buntu imigrantów, który miał miejsce w specjalnym tymczasowym ośrodku w Wędrzynie w województwie lubuskim. Policja w piątek (26 listopada) opublikowała nagranie z tej sytuacji, która miała miejsce dzień wcześniej. Imigranci przebywający w ośrodku zaczęli niszczyć jego wyposażenie, krzyczeć i zachowywać się agresywnie wobec personelu i ochrony. Próbowali też sforsować ogrodzenie i wydostać się z terenu kompleksu. Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wielkopolskim zadecydował o wysłaniu na miejsce specjalnej grupy operacyjnej. W jej skład weszli funkcjonariusze z oddziałów prewencji, sztabu, kryminalni, śledczy, policyjni kontrterroryści, przewodnicy psów służbowych, negocjatorzy, policjanci ruchu drogowego oraz logistycy. Po kilku godzinach sytuacja została opanowana. Imigranci, widząc coraz liczniejszą grupę policjantów i brak skuteczności ich działania, zrezygnowali. Żaden z nich nie uciekł. W związku z...

rozwiń
160 reakcji
13
44
103
Podziel się
Komentarze (103)
26-11-2021
Jop
Niech śpią w pomieszczeniach z wytłuczonymi szybami, (a ogrzewania wyłączyć) na łóżkach które zdemolowali. Niedawno jeszcze współczułem tym ludziom, ale po akcjach...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (103)

Programy Wirtualnej Polski

bFYjRctt
KOMENTARZE
(103)
Jop
9 miesięcy temu
Niech śpią w pomieszczeniach z wytłuczonymi szybami, (a ogrzewania wyłączyć) na łóżkach które zdemolowali. Niedawno jeszcze współczułem tym ludziom, ale po akcjach pokazanych na filmikach ZMIENIŁEM ZDANIE. Moje i moich dzieci bezpieczeństwo jest ważniejsze niż zapewnienie tym "uchodźcom" miejsca w Polsce.
Jop
9 miesięcy temu
A może by tych "UCIEKINIERÓW" tak spakować i wysłać do domu ??????
Wuwua
9 miesięcy temu
To niech teraz mieszkają w tych warunkach. Płakać nie będziemy. I takie bydło chce do Europy...
bFYjRctL
Polak
9 miesięcy temu
Dżicz
HERI
9 miesięcy temu
Tak dziękują Polsce za dach nad głową.
Najnowsze komentarze (103)
Nick
4 tyg. temu
Widocznie lubią wybite szyby i zdemolowane meble - więc nie ma co ich unieszczęśliwiać, wstawiając nowe okna i kupując nowe krzesła. Chcą żyć po swojemu - niech mają. Po co tam policja? Są inne miejsca, gdzie jest bardziej potrzebna. Podwyższyć płot, wycofać personel, dowozić żarcie i podstawowe środki higieny, zostawiać je w śluzie między dwiema bramami, niech sobie sami gotują, sprzątają, żyją jak chcą - przecież to dorośli ludzie. Jedyne dodatkowe należne świadczenie - to bilet na samolot z powrotem do domu, jak który poprosi. I asysta z ośrodka aż do gate'u na lotnisku, żeby się bidulka po drodze nie rozmyślił.
Islamska wdzi...
7 miesięcy temu
Tak dziękują za nakarmienie i ciepły nocleg. Odstawić natychmiast na granicę Białorusi.
asdasdasd
7 miesięcy temu
Zapodac im leki uspokajajace i nie trzeba sie wkurzac codziennie z rana i wieczorem psychotropy na uspokojenie.
asdasdasd
7 miesięcy temu
po pierwsze mowi sie ze nie przekroczyli granicy emigranci a tu jakies juz domki wlasne maja gdzie sie ich wpycha pod wedrzynem to niezle...
recepta
8 miesięcy temu
Wieczorem ścieżki zdrowia i zamknąć ich w tych pomieszczeniach, które zdewastowali. Rano dwie lub trzy ścieżki na śniadanie to samo przed obiadem i kolacją.
Antypopisuar
8 miesięcy temu
Takie coś powinno skutkować automatycznym odrzuceniem wszystkich wniosków o pobyt i deportacją gdziekolwiek da się ich odesłać
Kriger
8 miesięcy temu
Oni nienadaja sie do normalnego spoleczenstwa, takich nalezy od razu resocjalizowac w zakladach karnych pod zaostrzonym rygorem a potem odeslac z powrotem .
Jack
8 miesięcy temu
Tak sie odwdzieczaja za przyjecie ich do naszego kraju , to bylo do przewidzenia czyli postawa roszczeniowa . W takiej sytuacji niema innego wyjscia pozostaje ich tylko odeslac do ich kraju pochodzenia , niechcemy tu problemow .
bFYjRctD
Socjolog
8 miesięcy temu
Oni tu chcieli sie dobrze bawic w luksusowych warunkach na nasz koszt , o to im chodzi .
Socjolog
8 miesięcy temu
No prosze tak sie konczy przyjmowanie migrantow , nic tylko spakowac im walizki i deport.
amenhotep
8 miesięcy temu
600 osób to jakieś 3-4 samoloty. Wpakować i do Iraku. Im dalej, tym lepiej.
proste
8 miesięcy temu
Zweryfikowac tych agresywnych -przeciez sa nagrania dodatkow pomoga ci nieagresywni- deportowac ze skutkiem natychmiastowym z zakazem wstepu do uni na 5 lat.Do czasu depotacji zatrzymac w osrodkach zamknietych.
Adam
8 miesięcy temu
Chcą wolności , to im dać. Ja bym rozpatrzył ich wnioski o azyl w jeden dzień. Wszystkich deportować. Wszystkie wartościowe rzeczy odebrać na pokrycie zniszczeń i kosztów deportacji.
zxc
8 miesięcy temu
60 zł/doba. Tyle kosztuje nas wyżywienie, samo wyżywienie podkreślam, takiego łobuza. Prąd, woda, środki czystościowe to są ogromne wydatki a oni niczego nie szanują. Toalety? Kot chociaż zagrzebie, oni nie.
...
Następna strona
bFYjRcuf
bFYjRctm
bFYjRcum
bFYjRcun