bEJLIZys
bEJLIZyw
bEJLIZyA
programy
kategorie
bEJLIZyt

Cud w Neapolu? "To jest wydarzenie medialne"

Upłynniła się krew św. Januarego, patrona Neapolu, donoszą włoskie media. Krew przetrzymywana jest w neapolitańskiej katedrze w specjalnym relikwiarzu. Dotychczas to zdarzenie obserwowano już wielokrotnie. Mimo to, Kościół Katolicki nie uznaje tego wydarzenia za cud. Dlaczego? O to w programie Newsroom WP zapytany został ks. prof. Andrzej Kobyliński z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. To jest wydarzenie medialne, przyciąga uwagę, natomiast nie ma większego znaczenia religijnego - mówił ks. prof Kobyliński. Kapłan powiedział również, jakie warunki muszą zostać spełnione, by jakieś wydarzenie zostało uznane przez Kościół za cud.

20-09-2021
137 reakcji
28
50
59
Podziel się
Komentarze (59)
20-09-2021
ksiądzTo są katolickie kłamstwa nie cuda! Kto zna Biblię to wie że to jest katolickie bałwochwalstwo!
zobacz więcej komentarzy (59)

Programy Wirtualnej Polski

bEJLIZyF
KOMENTARZE
(59)
ksiądz
miesiąc temu
To są katolickie kłamstwa nie cuda! Kto zna Biblię to wie że to jest katolickie bałwochwalstwo!
katolickie kł...
miesiąc temu
katolickie kłamstwo.
cud
miesiąc temu
To nie cud, to katolickie fałszerstwo!
bEJLIZyX
kat 70
miesiąc temu
To jest chemiczna substancja która w jest w stanie pół płynnym i wystarczy lekki wstrząs i staje się płynna. Jest to udowodnione przez naukowców . Dlaczego nie zgadzają się na analizę chemiczną. To jest bujda krew się psuje. Jeszcze raz kłamstwo.
DER ateista
miesiąc temu
Cuda? Jedno wielkie kłamstwo! Kościół manipulował i manipuluje swoimi "owieczkami". Mamy XXI wiek, jesteśmy wykształceni i nie wierzymy w takie androny.
Najnowsze komentarze (59)
gość...
4 tyg. temu
Ogłupianie ludzi to jest największy cud.
Polak,nie kat...
4 tyg. temu
jesli to tylko wydarzenie medialne ,to dlaczego pokazywane w swiatyni rzymsko-katolickiej?? księża nie mają wstydu,żeby takie zabobony ludziom pokazywać!! sodoma,gomora i magiczne sztuczki dla ubogich
HiHiHi
4 tyg. temu
Tak i jeszcze przewiew ze stajenki .
jim
4 tyg. temu
Taka impreza była, że nawet tam wino się wlało.
Cud!
4 tyg. temu
Upłynniła się gotówka z Banku watykańskiego! A biskupi albo mają żony, albo są homo pedofilami i są właścicielami pałaców i firm!!!! Cud!
Sukkub
4 tyg. temu
Wirus katolickiej ideologii jest zdecydowanie groźniejszy od wszelkich znanych odmian COVID-19.
Jingg
4 tyg. temu
To samo stało się z moim keczupem w butelce.Wystarczyło nim pomachać i się upłynnił. Ależ ci księża są głupi!
Kolo
4 tyg. temu
Jeżeli to cud to co daje taki cud?? czemu ma służyć, co Bóg chciał przez to zdziałać? Chyba że to znak zmartwychwstania!
bEJLIZyP
kama
4 tyg. temu
Cuda, cuda ogłaszają i na tym oszustwie jadą przez wieki.
To jest...
4 tyg. temu
wyrachowane działanie kościoła katolickiego. Rozpowrzechniają medialne doniesienia na temat rzekomego cudu (oczywiście po cichu odcinając się od tego). Tzw. wierni lecą do tego jak mucha do ... i reszta sama się kręci. Relikwie, różańce obrazki z podobizną, intencje mszalne itd... i ten cały biznes w okół warty kilka dziesiąt milionów euro. Ot i cała tajemnica wiary!
vvvvv
4 tyg. temu
No właśnie, to nie żaden cud. Sprawa ta została już dawno wyjaśniona. Pewien chemik zademonstrował substancję która była w stanie stałym, jednak po jej poruszeniu wchodziła w stan ciekły.
wierzący
4 tyg. temu
Dziwne to artefakty i budzą niesmak.
MM55.
4 tyg. temu
Ludzie! Jesteście głupsi od ameby. Przecież mówią, że to nie jest cud! Czego się czepiacie? Umiejętność czytania ze zrozumieniem to coś obcego dla was? Podstawówki nie skończyliście???
:)
4 tyg. temu
niesamowita jest głupota ideologii katolickiej
...
Następna strona
bEJLIZzr
bEJLIZyy
bEJLIZzy
bEJLIZzz