bEawYXfU
bEawYXfY
bEawYXgc
programy
kategorie
bEawYXfV

Ćwiczenia wojskowe przy granicy z Polską i Litwą. Białoruś pręży muskuły

Wojska białoruskie przeprowadziły w poniedziałek, 31 sierpnia, duże ćwiczenia w pobliżu granicy z Polską. Film, opublikowany przez wojsko, pokazuje manewry czołgów oraz myśliwców. Ale w ćwiczeniach wzięły udział także wojska zmechanizowane, rakietowe, drony, a nawet wywiad. Scenariusz ćwiczeń przewidywał walkę z grupami sabotażowymi oraz nielegalnymi grupami zbrojnymi. Według głównego dowódcy wojsk zachodnich Białorusi, Wiktora Gulewicza, wszystkie zadania zostały wykonane pomyślnie, a wojsko białoruskie jest silne i zwarte jak nigdy.

298 reakcji
32
165
101
Podziel się
Komentarze (101)
04-09-2020
suwerennośćNa swoim jeszcze terytorium mogą robić co chcą,więc nie widzę problemu
zobacz więcej komentarzy (101)

Programy Wirtualnej Polski

bEawYXgh
KOMENTARZE
(101)
suwerenność
9 miesięcy temu
Na swoim jeszcze terytorium mogą robić co chcą,więc nie widzę problemu
suwerenność
9 miesięcy temu
Na swoim jeszcze terytorium mogą robić co chcą,więc nie widzę problemu
aaaaa
9 miesięcy temu
No to niech jeszcze trochę i jak już będzie demokracja to się okaże że nie mają na paliwo do tych swoich czołgów. podobnie jak na Ukrainie, dostawał powołanie miał jechać na wojnę do Doniecka a zapomnieli mu dać butów i hełmu.
bEawYXgz
Zenon
8 miesięcy temu
Nam rozróba niepotrzebna , a im wcale. Niech rozwiążą swoje problemy. Poziom życia na Białorusi jest połową tego co w Polsce. Kiedyś byliśmy w jednym państwie. Białorusini są nam najbliżsi ze Słowian.
chochoł
8 miesięcy temu
wolnoć Tomku w swoim domku - nie widzę problemu, na swoim terytorium mogą sobie maszerować i strzelać wzdłuż granicy ile tylko chcą oby jej tylko nie przekraczali czy to Białoruś czy Rosja
Najnowsze komentarze (101)
dzieckowemgle
5 miesięcy temu
takie ćwiczenia kosztują majątek ,ale kto bogatemu zabroni?
peace
8 miesięcy temu
ale jak NATO się obawia to jest okey, bo zagrożenie ze wschodu idzie. co za pic na wodę. jak fajnie można zaszczuć ludzi przeciwko sobie. Jeszcze taki naród jak bialorusini. przecież to nasi bracia.
:):):)
8 miesięcy temu
a niech traci kase na pukaninę i paliwo hehh
Wujek z USA
8 miesięcy temu
Ja im życzę jak najlepiej, jak sobie zrobili przerwę w manewrach i jedli suchary, chciałem nawet z nimi przez granicę flachę wypić, ale bali się podejść i tylko mi odmachali
j23
8 miesięcy temu
Gorzej jak przyjdzie bratnia pomoc ze wschodu zagrożenie dla Białorusi .Czy będą ich witać z kwiatami?
tak
8 miesięcy temu
Majdany urządzają ludzie niezadowoleni z reżimowej władzy. Zachód wspiera demokrację, lecz protestów nie opłaca.
jaaa
8 miesięcy temu
Wmawia swoim, jak ci z Kremla: "Zachód nas zaatakuje. Musimy być zwarci i czujni".
ech
8 miesięcy temu
Te pokazy siły to pic. Przypomina mi się Rosja, która na granicy z Chinami wystawiła po części manekiny imitujące żołnierzy. Mocarstwo. Kremlowi kasa się kończy. Z czym do NATO czy Chin?
bEawYXgr
...
8 miesięcy temu
Polska w 1939 r. dzielnie się broniła i hitlerowi nie udała się wojna błyskawiczna. Zaskoczeniem był sowiecki nóż w plecy 17. września, czyli napaść zsrr. Stalin wspierał III rzeszę jeszcze przed wojną, a potem miał z nią pakt. Wojna na dwa fronty? Wskażcie państwo, które mogłoby ją wtedy wygrać.
ale konspira
8 miesięcy temu
Tak, jak NATO ćwiczy to jest ok. Zawsze dzieci z olgino piszą z perspektywy Moskwy. Polacy sami siebie i swoich sojuszników się nie obawiają.
do olgino
8 miesięcy temu
Krym to Ukraina.
naqiop
8 miesięcy temu
najwazniejsze jet bezpieczenstwo zoliborza , a reszta polki niech sie wali (wg pis )
Jasne
8 miesięcy temu
A co na to Polska ? NIC ! Nawet 1 dywizji nie wysłano pod granicę ! Gdyby wleżli to dopiero pod W-wą by im ludność stawiła jakiś "symboliczny" opór ?
Fenoloftalein
8 miesięcy temu
Niezwyciężona Polska Armia z pomocą wojska wasala USA, bez najmniejszego problemu jest w stanie pokonać harcerzyków z Białorusi. Gdy Polska już wprowadzi demokrację, prawdziwą praworządność i chrześcijańskie nauki, to Łukaszenka długo to popamięta.
...
Następna strona
bEawYXgT
bEawYXga
bEawYXha
bEawYXhb