bETRfgHU
bETRfgHY
bETRfgIc
programy
kategorie
bETRfgHV

Czarna wdowa kontra wąż. Zaskakujące nagranie po finale pojedynku

Czarna wdowa to popularny w Ameryce Środkowej i Północnej jadowity gatunek pająka. Jej jad, neurotoksyna, jest aż 15 raz silniejszy, niż jad grzechotnika. Zabija nim owady, a ptaki i ssaki paraliżuje. U człowieka ugryzienie może w skrajnych przypadkach doprowadzić do śmierci. Najczęściej towarzyszą mu jednak silne skurcze mięśni i bóle brzucha. Czarna wdowa żywi się głównie owadami. Okazuje się jednak, że jej posiłek może stanowić nawet o wiele większy od niej wąż. Mały gad nie miał szans w pojedynku z jeszcze mniejszym od niego pająkiem. Złapał się w sieć, wisiał sparaliżowany po ugryzieniu i oplątany w przy kole samochodu. W tym czasie wąż zaczynał swoją ucztę. Właściciel auta zarejestrował ten zaskakujący widok.

188 reakcji
39
114
35
Podziel się
Komentarze (35)
02-09-2020
ŚlepyJa tam pojedynku ani zaskakujacego finału nie widziałem,moze oglądałem inne nagranie?
zobacz więcej komentarzy (35)

Programy Wirtualnej Polski

bETRfgIh
KOMENTARZE
(35)
Ślepy
rok temu
Ja tam pojedynku ani zaskakujacego finału nie widziałem,moze oglądałem inne nagranie?
bleble
rok temu
W tym czasie wąż zaczynał swoją ucztę ???//
dziadek
rok temu
To wąż ucztował!!!!
bETRfgIz
ser
rok temu
Żałosny poziom tekstu, błędy rzeczowe i kompletny bełkot w treści. Nie da się tego czytać. Kto to pisał, praktykant z podstawówki? Nawet bał się podpisać pod swoim "dziełem".
Sebek
rok temu
Mały gad nie miał szans w pojedynku z jeszcze mniejszym od niego pająkiem. W tym czasie wąż zaczynał swoją ucztę. Jakiś nawąchany piszę ten artykuł
Najnowsze komentarze (35)
nico
8 miesięcy temu
Zbaranialem po finale!! W pewnej chwili, pomyslalem ze moze kierowca ich rozjedzie, ale i tak nic z tego! Dzieki za horror panie "redaktorzyno"!
salamandra
rok temu
...czyli wąż zaczął sam siebie zjadać (skoro zaczynał ucztę) i to będąc sparaliżowanym!!! Dobry jest, prawie jak Chuck Norris ;))))
Mick
rok temu
Jedni piszą bez myślenia a inni czytają bez myślenia, widocznie takie czasy nadeszły.
Krosta
rok temu
"Czarna wdowa to popularny w Ameryce Środkowej i Północnej jadowity gatunek pająka." Rany boskie! "Popularny" to może być Zenek Martyniuk, a gatunek pająka jest pospolity, ewentualnie częsty, często spotykany.
freeman K
rok temu
Z FILMU WYNIKA, ŻE WĄŻ BYŁ POTRAWĄ... UCZTOWAŁA WDOWA !
Duch
rok temu
Jak to? Z wdową walczył mąż? - To się sensu nie trzyma! ;)
Lucjan
rok temu
Droga redakcjo. Wierzycie w takie bujdy? Ten wąż, choć niewielki, byłby zbyt ciężki i silny dla takiej pajęczyny, aby jej nie zerwać jednym energicznym ruchem. Ktoś prawdopodobnie wetknął delikatnie martwego już węża w pajęcze sidła.
John
rok temu
Jej jad, neurotoksyna, jest aż 15 raz silniejszy, niż jad grzechotnika..... i dalej - U człowieka ugryzienie może w skrajnych przypadkach doprowadzić do śmierci. No proszę 15 razy silniejszy a tu wynika, że po grzechotniku człowiek umiera, ale po czarnej wdowie ma tylko skurcze mięśni. Logika czasami naprawdę potrafi zaskakiwać. Skoro jednak tak piszą specjaliści, to zaczynam naprawdę wierzyć :)
bETRfgIr
Malignus
rok temu
Tan artykuł jest przykładem na to, że nie można pisać będąc po spożyciu. Według wszystkich statystyk najwięcej w Polsce piją dziennikarze.
Polacy
rok temu
uponinajcie się o polskie media i zakaz kaleczenia języka polskiego.
Napisane
rok temu
przez błyskotliweg dziennikarza.
żenuła
rok temu
.. Tworzenie treści to nasza psasja.... no comments...
GrubyGrG
rok temu
W tym czasie wąż zaczyna ucztę? Tam tam nie widzę żeby cokolwiek jadł... ;)
Szkoda
rok temu
Finał był przed filmem chyba.Tyle żeby reklamę wepchnąć i oszukać ,już prawie nie klikam na takie newsy. Dalej traktujcie ludzi w ten sposób, to będziecie finansów szukać. No chyba,że Kurski Wam odpali coś z 2 miliardów.
bETRfgIT
bETRfgIa
bETRfgJa
bETRfgJb