programy
kategorie

Czarna wdowa kontra wąż. Zaskakujące nagranie po finale pojedynku

Czarna wdowa to popularny w Ameryce Środkowej i Północnej jadowity gatunek pająka. Jej jad, neurotoksyna, jest aż 15 raz silniejszy, niż jad grzechotnika. Zabija nim owady, a ptaki i ssaki paraliżuje. U człowieka ugryzienie może w skrajnych przypadkach doprowadzić do śmierci. Najczęściej towarzyszą mu jednak silne skurcze mięśni i bóle brzucha. Czarna wdowa żywi się głównie owadami. Okazuje się jednak, że jej posiłek może stanowić nawet o wiele większy od niej wąż. Mały gad nie miał szans w pojedynku z jeszcze mniejszym od niego pająkiem. Złapał się w sieć, wisiał sparaliżowany po ugryzieniu i oplątany w przy kole samochodu. W tym czasie wąż zaczynał swoją ucztę. Właściciel auta zarejestrował ten zaskakujący widok.

191 reakcji
42
114
35
Podziel się
Komentarze (35)
02-09-2020
ŚlepyJa tam pojedynku ani zaskakujacego finału nie widziałem,moze oglądałem inne nagranie?
zobacz więcej komentarzy (35)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(35)
Ślepy
4 lata temu
Ja tam pojedynku ani zaskakujacego finału nie widziałem,moze oglądałem inne nagranie?
bleble
4 lata temu
W tym czasie wąż zaczynał swoją ucztę ???//
dziadek
4 lata temu
To wąż ucztował!!!!
ser
4 lata temu
Żałosny poziom tekstu, błędy rzeczowe i kompletny bełkot w treści. Nie da się tego czytać. Kto to pisał, praktykant z podstawówki? Nawet bał się podpisać pod swoim "dziełem".
Sebek
4 lata temu
Mały gad nie miał szans w pojedynku z jeszcze mniejszym od niego pająkiem. W tym czasie wąż zaczynał swoją ucztę. Jakiś nawąchany piszę ten artykuł
Najnowsze komentarze (35)
nico
3 lata temu
Zbaranialem po finale!! W pewnej chwili, pomyslalem ze moze kierowca ich rozjedzie, ale i tak nic z tego! Dzieki za horror panie "redaktorzyno"!
salamandra
3 lata temu
...czyli wąż zaczął sam siebie zjadać (skoro zaczynał ucztę) i to będąc sparaliżowanym!!! Dobry jest, prawie jak Chuck Norris ;))))
Mick
4 lata temu
Jedni piszą bez myślenia a inni czytają bez myślenia, widocznie takie czasy nadeszły.
Krosta
4 lata temu
"Czarna wdowa to popularny w Ameryce Środkowej i Północnej jadowity gatunek pająka." Rany boskie! "Popularny" to może być Zenek Martyniuk, a gatunek pająka jest pospolity, ewentualnie częsty, często spotykany.
freeman K
4 lata temu
Z FILMU WYNIKA, ŻE WĄŻ BYŁ POTRAWĄ... UCZTOWAŁA WDOWA !
Duch
4 lata temu
Jak to? Z wdową walczył mąż? - To się sensu nie trzyma! ;)
Lucjan
4 lata temu
Droga redakcjo. Wierzycie w takie bujdy? Ten wąż, choć niewielki, byłby zbyt ciężki i silny dla takiej pajęczyny, aby jej nie zerwać jednym energicznym ruchem. Ktoś prawdopodobnie wetknął delikatnie martwego już węża w pajęcze sidła.
John
4 lata temu
Jej jad, neurotoksyna, jest aż 15 raz silniejszy, niż jad grzechotnika..... i dalej - U człowieka ugryzienie może w skrajnych przypadkach doprowadzić do śmierci. No proszę 15 razy silniejszy a tu wynika, że po grzechotniku człowiek umiera, ale po czarnej wdowie ma tylko skurcze mięśni. Logika czasami naprawdę potrafi zaskakiwać. Skoro jednak tak piszą specjaliści, to zaczynam naprawdę wierzyć :)
Malignus
4 lata temu
Tan artykuł jest przykładem na to, że nie można pisać będąc po spożyciu. Według wszystkich statystyk najwięcej w Polsce piją dziennikarze.
Polacy
4 lata temu
uponinajcie się o polskie media i zakaz kaleczenia języka polskiego.
Napisane
4 lata temu
przez błyskotliweg dziennikarza.
żenuła
4 lata temu
.. Tworzenie treści to nasza psasja.... no comments...
GrubyGrG
4 lata temu
W tym czasie wąż zaczyna ucztę? Tam tam nie widzę żeby cokolwiek jadł... ;)
Szkoda
4 lata temu
Finał był przed filmem chyba.Tyle żeby reklamę wepchnąć i oszukać ,już prawie nie klikam na takie newsy. Dalej traktujcie ludzi w ten sposób, to będziecie finansów szukać. No chyba,że Kurski Wam odpali coś z 2 miliardów.