programy
kategorie

Decyzja prokuratury ws. Ewy Wrzosek. Gorzki komentarz z opozycji

Prokuratura Okręgowa w Warszawie odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie prokurator Ewy Wrzosek, która złożyła zawiadomienie o "domniemanym cyberataku na jej telefon komórkowy". Sprawę komentował w programie "Tłit" Wirtualnej Polski senator Koalicji Obywatelskiej Bogdan Zdrojewski. - Jak mówimy, że prokuratura działa wybiórczo, to de facto nic nie mówimy. Głównym wrogiem prokuratury jest np. w dniu dzisiejszym Władysław Frasyniuk. Za słowa, za swoją opinię o tym, co się dzieje na granicy. Natomiast nie ma postępowania prokuratorskiego dotyczącego wybudowanych i następnie zburzonych wież w jednej z elektrowni, nie ma postępowania w przypadku maseczek czy respiratorów, nie ma postępowań w przypadku wydawania gigantycznych pieniędzy niezgodnie z przepisami prawa, nie ma w odniesieniu do podsłuchów. Nie ma i z pewnością nie będzie - stwierdził. - Nie wierzę prokuraturze, że ona podejmie się działań wobec przestępców. Ona będzie ścigać Grodzkiego, Frasyniuka,...

rozwiń
5 reakcji
3
1
1
Podziel się
Komentarze (1)
31-12-2021
popNawet nie muszę czytać co ten gość gada. Dlatego wybory powinny być jednomandatowe. By każdy myślał za siebie nie klepał tego co mu każą.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(1)
pop
3 lata temu
Nawet nie muszę czytać co ten gość gada. Dlatego wybory powinny być jednomandatowe. By każdy myślał za siebie nie klepał tego co mu każą.
Najnowsze komentarze (1)
pop
3 lata temu
Nawet nie muszę czytać co ten gość gada. Dlatego wybory powinny być jednomandatowe. By każdy myślał za siebie nie klepał tego co mu każą.