bDawsZFg
bDawsZFk
bDawsZFo
programy
kategorie
bDawsZFh

Donald Tusk o "ciamajdach". Adam Bielan: opis pasuje do Rafała Trzaskowskiego

Adam Bielan był gościem Michała Wróblewskiego w programie "Tłit". Europoseł PiS i szef sztabu wyborczego Andrzeja Dudy był pytany o niedawną wypowiedź Donalda Tuska. Były premier oświadczył, że ekipa rządząca to "ciamajdy, a nie jacyś czarni, groźni rycerze". Według Bielana Tusk mówił o Rafale Trzaskowskim. - Ten opis idealnie pasuje do zachowania Trzaskowskiego - skwitował polityk PiS, nawiązując do awarii w oczyszczalni ścieków Czajka. - To była dokładnie reakcja ciamajdy, który nie potrafił zarządzać tym kryzysem. Gdyby nie pomoc rządu i pomoc wojska mielibyśmy do czynienia z jeszcze większą katastrofą ekologiczną niż ta, którą mieliśmy w Warszawie i w tych wszystkich miastach położonych na północ od stolicy obok Wisły - stwierdził Bielan. Gość WP skrytykował również działania prezydenta Warszawy na początku epidemii koronawirusa w Polsce. Więcej w materiale wideo.

Tranksrypcja:Stanu wojennego nie będzie - to już wiemy na pewno. Stanu wy...
rozwiń
Natomiast tutaj Donald Tusk podnosi znowu swoje wątpliwości, co do intencji polityków Zjednoczonej Prawicy.
Powiedział, że "Mamy do czynienia z ekipą kompletnie bezradną, kiedy chodzi o prawdziwe wyzwania. To są ciamajdy. To nie są jacyś czarni, groźni rycerze, to są ludzie, którym wszystko wylatuje z rąk".
I tutaj Donald Tusk miał chyba na myśli wybory, i sprawę związaną z Łukaszem Szumowskim, czy jego rodziną.
Wszystkie te kwestie dość palące, które są opisywane w mediach. Jak pan odpowie Donaldowi Tuskowi?
Ja się z panem nie zgodzę. Moim zdaniem ewidentnie Tusk pisał o Trzaskowskim, bo ten opis idealnie pasuje do zachowania Trzaskowskiego.
Czyli Tusk nazwał Trzaskowskiego ciamajdą? Pana zdaniem. W kryzysie - tak zwanej awarii oczyszczalni ścieków Czajka, przecież to była dokładnie reakcja ciamajdy, który nie potrafił zarządzić tym kryzysem.
I gdyby nie pomoc rządu, pomoc wojska, to mielibyśmy do czynienia z jeszcze większą katastrofą ekologiczną, niż ta, która miała miejsce w Warszawie i we wszystkich miastach leżących na północ od Warszawy przy Wiśle.
Podobnie oceniłbym reakcję Rafała Trzaskowskiego na kryzys związany z koronawirusem. Wtedy kiedy wszyscy rządzący, ale również mnóstwo samorządowców.
Z narażeniem też zdrowia bardzo ciężko pracowało na rzecz obywateli. Rafał Trzaskowski zniknął. Poszedł na zwolnienie L4, a jego rzeczniczka powiedziała, że jest przemęczony. Więc to jest idealny opis działań Rafała Trzaskowskiego.
4 reakcje
0
1
3
Podziel się
Komentarze (3)
28-05-2020
tolerancyjnyMusi być niezły kipisz w PIS-e skoro uważany za inteligenta Bielan przejmuje pałeczkę po chamskim Tarczyńskim.
zobacz więcej komentarzy (3)
bDawsZFt
KOMENTARZE
(3)
tolerancyjny
4 miesiące temu
Musi być niezły kipisz w PIS-e skoro uważany za inteligenta Bielan przejmuje pałeczkę po chamskim Tarczyńskim.
wtwe
4 miesiące temu
ten ciamajda bielan ma łeb jak grzyb purchawka
olo
4 miesiące temu
łajzaman tust najbardziej nieudolny premier!
bDawsZFL
Najnowsze komentarze (3)
olo
4 miesiące temu
łajzaman tust najbardziej nieudolny premier!
tolerancyjny
4 miesiące temu
Musi być niezły kipisz w PIS-e skoro uważany za inteligenta Bielan przejmuje pałeczkę po chamskim Tarczyńskim.
wtwe
4 miesiące temu
ten ciamajda bielan ma łeb jak grzyb purchawka
bDawsZGf
bDawsZFm
bDawsZGm
bDawsZGn