bDzQhqJg
bDzQhqJk
bDzQhqJo
programy
kategorie
bDzQhqJh

Dymisja Łukasza Szumowskiego. Radosław Fogiel pytany o reakcję prezesa PiS

Radosław Fogiel był gościem Marcina Makowskiego w programie "Tłit" Wirtualnej Polski. Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości był pytany o kwestię rezygnację Łukasza Szumowskiego ze stanowiska ministra zdrowia. Czy prezes partii Jarosław Kaczyński ubolewa nad stratą szefa resortu? – Nie rozmawiałem z Jarosławem Kaczyńskim na temat rezygnacji ministra Szumowskiego. Wiem, że pan prezes bardzo go ceni, ceni jego wiedzę, kompetencje, ceni te dokonania, które miały miejsce w trakcie walki z COVID-em – odparł Radosław Fogiel. - Jesteśmy winni panu ministrowi dużą wdzięczność. Mierzył się z wyzwaniem, z kórym się nie mierzył żaden polski minister zdrowia – dodał gość WP. Więcej w materiale wideo.

Tranksrypcja:Jak zareagował Jarosław Kaczyński? Jest pan z nim w częstym ...
rozwiń
I czy na przykład ubolewa nad stratą Łukasza Szumowskiego jako szefa resortu zdrowia?
Nie rozmawiałem z panem prezesem Kaczyńskim na temat rezygnacji pana ministra Szumowskiego, ale wiem, że pan prezes bardzo pana ministra ceni.
Ceni jego kompetencje, ceni jego wiedzę, ceni te dokonania, które miały miejsce w trakcie walki z COVID-em, bo o tym powinniśmy przede wszystkim pamiętać.
I myślę, że nawet jeżeli każdy z nas gdzieś tam uważa, że pewnie sam zrobiłby coś lepiej, to myślę, że jesteśmy winni panu ministrowi dużą wdzięczność za to co zrobił w ostatnich miesiącach.
Bo mierzył się z wyzwaniem, z którym nie mierzył się chyba żaden polski minister zdrowia w ostatnich latach, jeśli nie dziesięcioleciach.
Bo takim wyzwaniem była walka z pandemią.
7 reakcji
2
5
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bDzQhqJt
KOMENTARZE
(0)
bDzQhqKf
bDzQhqJm
bDzQhqKm
bDzQhqKn