bESSbZkk
bESSbZko
bESSbZks
programy
kategorie
bESSbZkl

Edyta Górniak odpływa w teoriach spiskowych

Edyta nie byłaby sobą, gdyby podczas ostatniego łączenia się z fanami za pośrednictwem internetu nie poruszyła tematu pandemii koronawirusa. Potwierdziła, że nie da się zaszczepić, a maska jest "kawałkiem plastiku, który podzielił ludzi". Zdaniem Edyty najlepiej chronić się przed wirusem naturalnymi metodami: aplikując witaminy C i D oraz... oregano. To jednak bardzo "osobiste" środki zaradcze, nad którymi królują światowe układy mające na celu zniszczenie Polski. Edyta Górniak zaczęła zastanawiać się więc, "kto komu sprzedał Królestwo Polskie", bo ona, jako przebudzona patriotka, nie poznaje już ojczyzny. Allan chce umierać za Polskę, ale jego mama ma wciąż wątpliwości.

144 reakcje
74
35
35
Podziel się
Komentarze (35)
09-11-2020
naraziePani Edyta ma ogromną wiedzę jak na osobę która nawet nie przystąpiła do matury. Potrzeba nam więcej takich autorytetów naukowych.
zobacz więcej komentarzy (35)

Programy Wirtualnej Polski

bESSbZkx
KOMENTARZE
(35)
narazie
rok temu
Pani Edyta ma ogromną wiedzę jak na osobę która nawet nie przystąpiła do matury. Potrzeba nam więcej takich autorytetów naukowych.
Brawo!
rok temu
Edyta wielu ludzi jest z Toba! Ty wiesz i my wiemy, reszta nadal spi... Dziekujemy za to co robisz!
Bibi
rok temu
A coż ona takiego kontrowersyjnego mowi?? Ze historia jest kłamstwem, ze strachem manipuluje się ludzi...Toż to prawda...
bESSbZkP
Prawda
rok temu
Prawde mowi a wy sie obudzcie!
xanax
rok temu
A wystarczyłoby chodzić do szkoły...
Najnowsze komentarze (35)
ewa
3 miesiące temu
Edyta, zacznij się modlić i idz do klasztoru.
witold
11 miesięcy temu
te komentarze pisze Edzia ?
julek
11 miesięcy temu
o czym ona mówi?
kasia
11 miesięcy temu
Bardzo Panią cenię...
kasia
11 miesięcy temu
Bardzo mądra, inteligentna kobieta....
Basia1603
rok temu
Zgadzam się w zupełności, okłamują ludzi na prawo i lewo! Strachem egzekwują posłuszeństwo. Szczują jednego człowieka na drugiego. Od dziecka wbijają nam kłamstwa, później niewielu drąży co , jak, dlaczego tak a nie inaczej ...
Andy
rok temu
Wiedziałem że można być jak potłuczonym, ale żeby aż tak?
JAN
rok temu
Matura nie jest wyznacznikiem inteligencji a tym bardziej mądrości. Wiadomym jest ludziom o wysokiej wiedzy duchowej, że ponad 90% wiedzy jaką serwują społeczeństwu jest nieprawdziwa. Trochę jeszcze poczekamy, ale już bardzo niedługo na ujawnienie. Wielu tzw. owiec i ich samców baranów będą bardzo rozczarowani. Puki co niech nie zapominają codziennie nakładać szmatę na nos i usta, która przed niczym nie chroni, tylko jest oznaką posłuszeństwa i strachem przed mandatem bezprawnym. Gdybyście wiedzieli co, to jest wirus(wirusy) i znajomość prawa, to nikt prawie nikt by tego gówna na twarz nie nałożył. Pozdrawiam Panią Edytę i życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
bESSbZkH
Kasia
rok temu
Brawo Edytko, pandemia jest jedna wielka sciema!!!! Koniec ery gadow nadchodzi!
Meduza
rok temu
no widzę że kobieta piękna ale ma jaja w przeciwieństwie do wielu mężczyzn
W.I.👁😷🤧
rok temu
Widzę tu dwa podziały tych obudzonych i tych zaczadziałych ale tych już nie da śię odratować
Bibi
rok temu
A coż ona takiego kontrowersyjnego mowi?? Ze historia jest kłamstwem, ze strachem manipuluje się ludzi...Toż to prawda...
# # #
rok temu
Nie trzeba mieć wysokiego IQ żeby mieć dobry (ładny) głos. Nawet nie trzeba "świecić" urodą. Owszem Górniak ma zasługi dla polskiej piosenki (nie mylić z wykonaniem polskiego hymnu - wot taka wpadka cygańskiej nacji choć don Wasyl tak by nie zaśpiewał). Ale żeby wypowiadać się PUBLICZNIE na tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia to trzeba mieć niebywały tupet. tupet jak macierewicz.
Plandemia
rok temu
Kazda matka ktorej dziecko ma zmiany neurologiczne po szczepionkach( nigdy nie podsje die jesnej zazwyczaj kilkabi nie wiadomo dokladnie po ktorej) nigdy nie uwierzy w pandemie ktora ma na celu zaszczepienie jej dziecka ponowne. Nikomu nie zycze twardego upadku. Jak wam sie przytrafi to zrozumiecie. Czasem czlowiek nie rozumie biologi genetykini innych rzeczy musi komus zaufac. Jednakze bol i obwinianie sie matki ze nie podjela wlasciwej decyzji i zaszczepila dziecko jest straszny innigdy sie nie konczy bonjesli dziecko zyje ale ma problemy np z koncentracja a wczesniej ich nie mialo to matka czuje sie za to odpowiedzialna. Jak komus cos sie stanie to pamietajcie jestesci wspolwinni bo namawiacie do szczepien.
bESSbZlj
bESSbZkq
bESSbZlq
bESSbZlr