programy
kategorie

El. Euro 2020. Kamil Glik krytycznie o grze reprezentacji. "Kolejne spotkanie zaczynamy bardzo słabo"

- Nie ma co zakłamywać rzeczywistości, że to był dobry mecz. Pierwsza połowa była bardzo słaba, druga trochę lepsza, poczuliśmy chyba trochę większy luz - mówi Kamil Glik. - Nie możemy szukać wytłumaczeń w pogodzie. Ciężko mi wytłumaczyć naszą grę, bo jest to kolejne spotkanie w którym zaczynamy bardzo słabo. Musimy zdecydowanie poprawić początki spotkań.

08-06-2019
Tranksrypcja:Będę gdzieś tam zachowywał się...
rozwiń
Rzeczywistości że że był to jakiś piękny mecz i było wiele
Składnik akcji na pewno mam jeszcze szczególnie w tej pierwszej połowie pierwsza połowa na pewno
Słaba w naszym wykonaniu od 2:00 do 2:00 już trochę lepiej jakieś sytuacje stwarzali
Naprawdę ciekawe na
Mama to co zadecyduje UEFA w ostatecznym raporcie Jak coś to coś tam poczułem na bucie tej sytuacji
Tym oficjalnym raporcie pomeczowe
Już będzie wiadomo na 100% ale myślę że to jest sprawa akurat o 2:00 czy 3:00 rano
Niedokładnych Podaj nie wiem czy to była kwestia
Tej pogody która może jednak jakoś na was to źle podziałało
Czy czegoś brakuje No w pogodzie to ja na pewno bym nigdy nie mierz
Szukał żadnych wytłumaczenia nie
A jakiegoś alibi
Nie wiem szczerze Naprawdę też mi ciężko wytłumaczyć bo bo na pewno jest to kolejna pierwsza połowa którą zaczynamy słabo
Ten mecz z Austrią i z z łotwą
To pierwsze połowę były dość dość dość średnia później te drugie zdecydowanie lepsze tak tak też było dzisiaj także
No no jest to jest to na pewno rzecz która to jest jakiś tam mankament najwyżej
Na pewno musimy to poprawić decydowanie
Może być taki mecz
Inaczej dwie drużyny które będą wieczorem miejsce w grupie oni dzisiaj wygrali swoje z
Spotkanie
Na razie to wszystko się dobrze układa dużo macie szczęście w tych eliminacjach bo trzy mecze trzy Zwycięstwa
Cześć Nie no mów mi się też że no nie wiem macedończycy też dzisiaj nie
Stworzyli
Jakieś klarownych sytuacji więc myślę że tutaj akurat oczywiście na jakieś Eleven szczęścia zawsze musi być każda drużyna go musi mieć
Bo to też jeszcze jest częścią futbolu ale myślę że
Wiskor mamy 9 punktów gdzieś tam no nie straciliśmy
Trzech spotkaniach bramki No to to myślę że nie można mówić że że mamy tylko jedno