bESgHGZg
bESgHGZk
bESgHGZo
programy
kategorie
bESgHGZh

Elon Musk ze sprzecznymi testami na koronawirusa. Jest wytłumaczenie

Elon Musk to bardzo znany na świecie konstruktor i przedsiębiorca. W mediach społecznościowych obserwuje jego profil kilkadziesiąt milionów ludzi na całym świecie. Jego wypowiedzi są często cytowane i uważane za opiniotwórcze. Ostatnio założyciel koncernu SpaceX i Tesla sporo miejsca poświęcił tematowi koronawirusa. Musk przyznał, że wykonał w piątek 13 listopada cztery testy na obecność wirusa w organizmie. Okazało się, że uzyskał dwa pozytywne oraz dwa negatywne wyniki. Skomentował ten fakt na Twitterze, mówiąc, że testy są fałszywe. Na te doniesienia szybko zareagowała agencja rządowa CDC, która wytłumaczyła, dlaczego tak się stało.

18-11-2020
362 reakcje
182
65
115
Podziel się
Komentarze (115)
18-11-2020
qwerty
hahaha znam przykład Polskiego przedsiębiorcy , który zrobił 4 razy testy swoim pracownikom (60 ludzi) poprzez odpowiednie organy i wyszło mu ,że części ludzi otrzymała...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (115)

Programy Wirtualnej Polski

bESgHGZt
KOMENTARZE
(115)
qwerty
rok temu
hahaha znam przykład Polskiego przedsiębiorcy , który zrobił 4 razy testy swoim pracownikom (60 ludzi) poprzez odpowiednie organy i wyszło mu ,że części ludzi otrzymała wyniki 50:50( 2 testy na TAK , 2 testy na NIE) . Zadał pytanie sanepidowi co ma robić, zamykać zakład czy nie? Otrzymał informacje ,że nie, ale żeby za bardzo o tym nie trąbił bo wtedy organy państwa uznają tylko testy na TAK :) Nie potrzeba do tego Elona Muska wystarczą sprawiedliwe oraz obiektywne media , jednak takowych niema w dzisiejszym świecie z WP.pl na czele.
Pinky i Musk
rok temu
Choroba jest, ale testy są fałszywe. Ja i żona mieliśmy dokładnie te same objawy z utratą węchu i smaku włącznie. Żona w plusie, ja w minusie. No to jak to możliwe?
Profesor
rok temu
Te testy mają takie być, bowiem na ich podstawie są podjęte decyzje o ratowaniu ludzkości przed covidem za pomocą szczepionki z czipem. Cel - zniewolenie ludzkości.
bESgHGZL
rozsadny
rok temu
nie tworzy zadnych teorii spiskowych, bo te teorie spiskowe juz dawno staly sie faktem. taka jest wlasnie nasza rzeczywistosc teraz. jeszcze tylko banda oglupialych ludzi przez tv mysli ze jest inaczej!!!
ab negatio
rok temu
Panowie , używajcie tylko testów ciążowych. One nie kłamią.
Najnowsze komentarze (115)
Cez
12 miesięcy temu
Znam osobę która ma w USA firmy .Na początku fałszywej pandemii musiała zrobić wszystkim pracownikom testy za które miała zapłacić ok 1164 dolarów za jeden test. Pracownicy pracowali w terenie i nie było jak zrobić testów.Postanowila w jednym czasie zrobić testy na sobie .Z 17 testów które wykonała w tym samym czasie, 9 było pozytywnych a 8 negatywnych .Pytanie samo się nasuwa .Poprosi jedna ściema .
...
rok temu
problem jest taki ze ta zaraza jest nowa i sie szybko mutuje. tak wogole na sars ktory wystapil w azji kilka lat temu nie ma szczepionki z tego wlasnie powodu, na ebole tez nie niestety
Kot pana S.
rok temu
To zupełnie jak w fizyce kwantowej - nie da się przewidzieć wyniku pojedynczego doświadczenia. Można tylko określać prawdopodobieństwo.
qmodo
rok temu
no to niezłe testy zatwierdzili w Polsce!!!!
Jan
rok temu
Słowacy postanowili przebadać całą populację (kilka milionów osób). Gdy przebadali ok 75% osób - przerwali, ponieważ z testów wyszło, że zarażony jest tylko 1% Słowaków... co niestety nie jest zgodne z ogólnoświatową linią plandemiczną i wcześniejszymi informacjami skutecznie rozpowszechnionymi przez media :)
Kairos7
rok temu
Elon jest miliarderem i wybitnie inteligentnym człowiekiemi nie sądzę żeby nie miał ludzi którzy w odpowiedni sposób wykonają test.Przecież nie kupił tych testów sam w aptece. Ma zapewne najlepszych specjalistów od takiej roboty. Oczywiście jest od teraz teoretykiem spiskowym:)
JaThc
rok temu
Heh już usuwają komentarze 😂
Apacz79uonoi
rok temu
Skąd polska bierze tyle chorych w końcu im ludzi zabraknie ludzie nie umieraja tylko na koronawirus .
bESgHGZD
Hehe
rok temu
Morał z tego taki, że robienie testów antygenowych ma taką samą wartość diagnostyczną jak rzut monetą. Czyli jest kompletnie bez sensu.
fen
rok temu
Tu chodzi o cos wiecej. Pobieraja ludziom material genetyczny, komorki macierzyste
Myślący
rok temu
A może patogen jest w zestawach testowych (patyczek wymazówki)? Czy ktoś się nad tym zastanawiał? To jest możliwe i proste. W ten sposób można zarażać miliony. Może dla niepoznaki co kilkanaście, kilkadziesiąt seryjnych testów jeden jest celowo zainfekowany? Nikt tego przecież nie sprawdzi i nic nie udowodni. W ten sposób można "podkręcić" pandemię. Ależ ja fantazjuję... Ajwaj
Wujek Foliarz
rok temu
Ten cały covid to nie jest zwykły "wirus", lecz tylko "pierwszy etap". Ale oni nie chcą, byście to wiedzieli. Wręcz nie wolno Wam o tym wiedzieć. A oto jak to wygląda. "Pierwszy etap" to samoreplikujące się nanoboty, które opanowują nasze ciała po podaniu wziewnym lub kropelkowym (stąd postrzegamy rozprzestrzenianie się ich jako "wirus"). Nie każdy na nie reaguje dobrze, stąd objawy i ewentualne zgony. Szpitale są pełne ludzi, którzy kiepsko znoszą ten proces (m.in. w wyniku ciężkiego uszkodzenia płuc lub alergii prowadzącej do sepsy). Nanoboty w organiźmie replikują się i konfigurują w zaawansowane struktury wielonanobotowe niezbędne w dalszych etapach. Koniec końców wszyscy kończymy kipiąc wręcz od programowalnych nanobotów czekających w trybie gotowości ("standby"). "Drugi etap" to tzw. szczepionka - to tak naprawdę nanomoduł programujący "bootloader" powstałych w naszych organizmach w poprzednim etapie programowalnych struktur wielonanobotowych, który po podaniu zaprogramuje wstępnie te nanoboty by przygotować je do zbiorowego, masowego programowania bezprzewodowego w dalszym etapie. "Trzeci etap" to tzw. 5G. Chodzi o umożliwienie programowania OTA (over-the-air) - rozprowadzanego bezprzewodowo - które będzie modyfikowało zachowanie programowanych nanobotów przystosowanych we wcześniejszym etapie do odbierania aktualizacji oprogramowania drogą bezprzewodową. Programowanie to ma na celu modyfikowanie zachowania nanobotów a co za tym idzie człowieka stosownie do potrzeb, na skalę masową. Umożliwi jednoczesną i skoordynowaną kontrolę nad całymi wręcz społeczeństwami. Też jestem w szoku. Właśnie się dowiedziałem. Prześlijcie to proszę szybko do Edzi, bo jutro zapewne oni sprawią, że gdzieś wyparuję.
ola
rok temu
Jak test pozytywny to dobrze ?
Jaja
rok temu
Zalezy jakie mieliście robione testy
...
Następna strona
bESgHHaf
bESgHGZm
bESgHHam
bESgHHan