bCXJcHKI
bCXJcHKM
bCXJcHKQ
programy
kategorie
bCXJcHKJ

Gorąca debata w Sejmie. Spór o Błażeja Kmieciaka

Spór w Sejmie o Błażeja Kmieciaka, który został wybrany przewodniczącym państwowej komisji ds. wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15. Podczas krótkiej debaty przed tą nominacją padły mocne słowa krytyki ze strony lewicy. Poparcia dla tej kandydatury nie ukrywały PiS i Konfederacja. Oto najciekawsze fragmenty z tej krótkiej, ale emocjonującej wymiany zdań.

229 reakcji
55
126
48
Podziel się
Komentarze (48)
24-07-2020
Edgar
Nikomu włos z głowy nie spadnie bo mamy praworządny rząd. Wszystko zamiotą pod dywan. KK nie można oskarżać bo się straci poparcie. Ludzie czy wy nie widzicie do czego...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (48)

Programy Wirtualnej Polski

bCXJcHKV
KOMENTARZE
(48)
Edgar
2 miesiące temu
Nikomu włos z głowy nie spadnie bo mamy praworządny rząd. Wszystko zamiotą pod dywan. KK nie można oskarżać bo się straci poparcie. Ludzie czy wy nie widzicie do czego zmierza ta działalność.
zawiedziony i...
2 miesiące temu
Dlatego m.in. po ponad 50-ciu latach zrezygnowałem z usług KK.
były
2 miesiące temu
na szczęścia kk omijam z daleka
bCXJcHLn
Najnowsze komentarze (48)
I CO? A NIE M...
2 miesiące temu
KIM JEST BOSAK? Jeszcze większym ultrasem niż PiS. Cała konfederacja powinna usiąść za PiSem, daleko po prawej, pod samymi drzwiami najlepiej...
...
2 miesiące temu
No to CZERWIŃSKA wykazała sie zrozumieniem na poziomie 6-latka. TAKIE wypowiedzi powinny wymagac 1.) kontroli psychiatrycznej - bo byc może poseł nie ma zdolności do właściwego rozumienia tekstu mówionego, 2.) jeżeli testy przejdą pozytywnie takie wypowiedzi powinny być ciężko karane, ponieważ dla prostych ludzi takie mataczenie jest nieklarowne, a NIKT z mównicy NIE ATAKOWAL KANDYDATA za dekleracje wiary pani ... CZERWIŃSKA... tylko za przynależność do instytucji, ultra skrajnej, gdzie sama przynależność w kontekście działalności i poglądów członków tej organizacji, sugeruje nierzetelność w wykonywaniu obowiązków, i taka butna pani wypowiedz pokazuje, że ma nas pani za durniów, ale niestety, nie wszyscy są z PODKARPACIA, i ludzie zwyczajnie MYSLĄ... analizują to co się mówi i wyciągają wnioski.
piotrowicz
2 miesiące temu
A co z sexaferzytą kuchcińskim??? I małoletnią !!! Co robi prokuratura??????!!!!
lud
2 miesiące temu
60 procent ludzi w tym kraju nie sa katolikami.I taka jest prawda
mb
2 miesiące temu
Ta kobiecina dużo gada a żyje z kościoła bo tylko na ten temat gada. Nawet już nie słucham tego co mówi bo jak pęknięta płyta zawsze to samo.
Bosak popiera...
2 miesiące temu
watykanskich
Zico
2 miesiące temu
PiS dostał głosy, teraz już olewa wyborców. Przypomną sobie o nich przed wyborami
ochyda PiS
2 miesiące temu
Brna w ślady kościołów irlandi Francji itd
bCXJcHLf
Ciasto Dziadk...
2 miesiące temu
Pis Klux Klan
Eric
2 miesiące temu
Nie wyobrażam sobie co musi czuć kobieta/matka w przypadku kiedy zagłosowała na Dudę i/lub jakkolwiek popiera PiS. Staram się podchodzić na zimno do każdej rewelacji związanej z władzą w tym kraju od kilkunastu lat, ale naprawdę jestem ciekaw co jeszcze ta partia zgotuje kobietom/dzieciom. Wszystko w imię "tradycji i zachowania zasad", "zawsze się trochę gwałci" itp. Moim krajem kierują goście, którzy mają taki tok myślenia: Bijesz dziecko? Państwo się nie wtrąca w metody wychowania. Bijesz żonę? Może nie spełnia obowiązków w domu i to jej wina. Ksiądz molestuje chłopców/dziewczynki? Wina dziecka bo szuka ciepła którego nie ma w ateistycznej rodzinie. I jeszcze księdza wciąga w to. Zgwałcono na ulicy kobietę? Niepotrzebnie szła w szpilkach i w mini. Staram się ważyć słowa i nie propagować przemocy, ale ja się dziwię czemu jeszcze ludzie nie wynieśli rządzących na widłach przed parlament. Obojętnie z jakiej partii ci politycy są.
Grest
2 miesiące temu
Korporacja zwana Kościołem Katolickim w Polsce przestanie istnieć w obecnej formie za max 20 lat. Młodzi ludzie nie są tak zradykalizowani i nie będą nosić pieniędzy do kościoła. Kościół zostanie w końcu opodatkowany. Ludzie przestanął się bać tego co ksiądź powie... nie mogę się tych czasów doczekać.
dokładny
2 miesiące temu
Komisja ma się zająć pedofilią we wszystkich środowiskach. Także aktorskich, dziennikarskich.politycznych itd.
exkonfederat
2 miesiące temu
Fajna ta prawicowa obrona wartości, rozwody, zabójstwo żony i pedofilia, a teraz i obrona panów popełniających te i inne zbrodnie.
Aurora
2 miesiące temu
A co z listą księży skazanych za pedofilię to przecież politycy PiSu nie chcą jej ujawnić ?
bCXJcHLH
bCXJcHKO
bCXJcHLO
bCXJcHLP