bDRSPaBg
bDRSPaBk
bDRSPaBo
programy
kategorie
bDRSPaBh

Gostynin. Przerażające nagranie z przejścia dla pieszych

Chwile grozy przeżyli ludzie na przejściu dla pieszych w Gostyninie. Kierowca citroena rozjechał prawie 3 osoby, które przechodziły przez ulicę w oznakowanym miejscu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pirat drogowy ominął pieszych w ostatniej chwili i beztrosko pojechał dalej. Gostynińscy policjanci ustalili, kim jest nieodpowiedzialny kierowca. Mundurowi zatrzymali prawo jazdy 22-latkowi i wobec tak niebezpiecznej sytuacji skierowali sprawę do sądu.

03-03-2021
90 reakcji
43
15
32
Podziel się
Komentarze (32)
03-03-2021
ABC...rozjechał prawie 3 osoby... - tzn. prawie rozjechał czy prawie 3 ?? Kto pisze te artykulły? - robot czy jakiś nieuk lingwistyczny ??
zobacz więcej komentarzy (32)

Programy Wirtualnej Polski

bDRSPaBt
KOMENTARZE
(32)
ABC
miesiąc temu
...rozjechał prawie 3 osoby... - tzn. prawie rozjechał czy prawie 3 ?? Kto pisze te artykulły? - robot czy jakiś nieuk lingwistyczny ??
bebebe
miesiąc temu
Za Gierka 1945- 1990 takich wypadków NIE BYŁO .Pieszy patrzył w lewo-prawo-i znowu w lewo 1000000% gwarancji
ALA
miesiąc temu
ZA MAŁE KARY ZA GAPIENIE SIĘ W TELEFON CZY ROZMOWA TELEFONICZNA A POWINNO BYĆ 1 TYŚ . I 10 PUNKTÓW
bDRSPaBL
Pogo
miesiąc temu
Nie ma znaku D-6, a przynajmniej nie ma go w miejscu widocznym dla kierowcy. Znaki poziome też są ledwo widoczne. Przejście jest po prostu źle oznakowane. To nie do końca wina kierowcy. Oczywiście, kierowcy zabrakło wyobraźni, pewnie z doświadczeniem też słabo. Ale za złe oznakowanie przejścia karę też powinien ponieść odpowiedzialny za infrastrukturę drogową.
oprsyz
miesiąc temu
zwyczajnie się zagapił!!! ani prędkości , ani brawury tam nie było!!!
Najnowsze komentarze (32)
Ryszard..
miesiąc temu
Dopóki piesi będą mieli pierwszeństwo na jezdni dla samochodów, dopóty będą liczne ofiary. Jestem pieszym i nie przeszkadza mi puścić tony stali i bardziej uważać przy przechodzeniu... A i spalin, pyłu z klocków hamulcowych, stłuczek - będzie mniej. A jeżeli argumentem jest to, że pieszy jest słabszy - to proszę o pierwszeństwo dla słabszych na przejazdach kolejowych...
km111
miesiąc temu
Tak., za Gierka to w PRL byl raj na ziemi...
rad
miesiąc temu
Przecież rozjechał prawie 4 osoby, na filmie wyraźnie widać 3 osoby a to prawie 4.
pol
miesiąc temu
Kierowca 22 lata powinien jeżdzić rowerem
Pieszy
miesiąc temu
powinien się zatrzymać , spojrzeć w lewo, potem w prawo , potem znowu w lewo i dopiero wejść na pasy ale pod warunkiem że nie jedzie pojazd , tego uczyli mnie w szkole podstawowej.
Misiek
miesiąc temu
Tego przejścia niemal nie widać. A święte krowy też mogłyby popatrzeć...
ewa
miesiąc temu
Skoro za zabicie 3 osób na przejściu dla pieszych sądy orzekają karę 4 lat pozbawienia wolności to jaki ma być szacunek do ludzkiego życia na tych przejściach. Gdyby groziło 3 razy po 8 lat wówczas dało to by do myślenia, choć kary za zabójstwa drogowe w tym kraju są za niskie.
pafel70
miesiąc temu
faktycznie PRZERAŻAJĄCE !!! jestem masakrycznie przerażony, jakbym przeżył ARMAGEDON
bDRSPaBD
Anka
miesiąc temu
no obiektywnie patrząc na ten film to nie ten prowadzący samochód tylko ci piesi weszli bezpośrednio pod koła
asEGfSGH
miesiąc temu
kiedy zrozumiecie, że nie ma sensu stosować opisów typu PRZERAŻAJĄCE, PIĘKNE, PONĘTNE, UROKLIWE, MROŻĄCE KREW itp. zamieszczacie wideo albo zdjęcia, które doskonale bronią się same, nie potrzebują takich wypełniaczy. Generalnie całkiem bzdurne jest umieszczanie tekstu na tych nagraniach jak jest pod spodem. NIE WIERZYCIE w siłę własnych multimediów czy jak?
ghrhart
miesiąc temu
rozjechał prawie 3 osoby, nikomu nic się nie stało... ke? można rozjechać niepełną ilość osób? doznali spontanicznego autouleczenia?
Kazek
miesiąc temu
A coś takiego jak zatrzymać się przed przejściem, popatrzyć w lewo i w prawo znowu w lewo. To zbyt trudne dla niektórych bo ja mam pierwszeństwo. MYŚLENIE niektórych boli !!!!
borys
miesiąc temu
sprawa oczywista. jednak jest jeszcze drugi winowajca - prosze spojrzec jak i gdzie zaparkowana jest insignia. czy nie zaslania pola widzenia za zakretem ?
DRiver
miesiąc temu
Czy ktoś widzi oznakowanie pionowe przed przejściem...???
bDRSPaCf
bDRSPaBm
bDRSPaCm
bDRSPaCn