programy
kategorie

Rząd bez Gowina. Jak poradzi sobie biznes? „Był obliczalny i był dobrym partnerem”

Czy biznes może obawiać się o to, kto przejmie stanowisko po Jarosławie Gowinie? – Trudno powiedzieć, jak ułoży się współpraca z jego następcą. My wyrażamy wolę współpracę z każdym. Trudno powiedzieć, dokąd nas ta współpraca zaprowadzi, bo mamy do czynienia z niestabilną większością w Sejmie, a raczej ze stabilną mniejszością – stwierdził Wojciech Kostrzewa, prezes Polskiej Rady Biznesu. – On [Gowin – przyp. red.] był obliczalny i był dobrym partnerem. Potrafił wsłuchiwać się w nasz głos. Na tyle, ile mógł, służył jako kanał komunikacyjny między środowiskami biznesowymi a rządem – podsumował współpracę z Jarosławem Gowinem. W programie „Money. To się liczy” odniósł się także do możliwego odrzucenia Polskiego Ładu już na etapie legislacji. – Nie mam kryształowej kuli, trudno wyrokować, ale jest to bardziej prawdopodobna opcja, niż była jeszcze trzy czy cztery tygodnie temu – odpowiedział Kostrzewa.

133 reakcje
42
56
35
Podziel się
Komentarze (35)
20-08-2021
Ktosięwetnie?stawiamy1000,że pan Gowin,skończy jak Marcinkiewicz-trochę w WP,TVN,GWitp-niezależnych-mendiach POpajacuje i śladu po nim,nie będzie
zobacz więcej komentarzy (35)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(35)
Ktosięwetnie?
3 lata temu
stawiamy1000,że pan Gowin,skończy jak Marcinkiewicz-trochę w WP,TVN,GWitp-niezależnych-mendiach POpajacuje i śladu po nim,nie będzie
jan
3 lata temu
JUŻ PO GOWINIE - ZAPOMNIJCIE I NIM - NASTĘPNE WYBORY BEZ NIEGO
Acan
3 lata temu
Buuuhahahh ależ jesteście zakłamani. Jak po stronie pisu to szmata. Wystarczy że przejdzie do innego okopu to już bohater. Wszystko by odebrać władzę. Naplułeś na mnie. Teraz napluj na przyjaciela ktorego ja nienawidzę to ja zetre sline i będziesz moim przyjacielem. Niezależnie co robiłeś.
AS 2021
3 lata temu
Pan Gowin sam nie wiedział czego w sumie chciał. Stał w rozkroku, czy bronić interesu większości Polaków, zwłaszcza tych biedniejszych, czy stać u boku bogatych biznesmenów. I to oni go przekonali do siebie, tylko czym? Chyba nie wyszedł na tym dobrze.
bhu
3 lata temu
co ten gowin zrobil dobrego dla polski ?czy potrafi ktos cos wymienic pozytywnego ? chyba nie ..Zwykly karierowicz , nie wazne bylo dla niego ze wyrzadzal wielkie szkody dla polski
Najnowsze komentarze (35)
Zbigniew
3 lata temu
Gowinowi zostało jeszcze trochę INTELIGENCJI jeszcze z czasów PO. Tak niestety się kończy jak nie słucha się narodu, suwerena, PiS odejdzie w zapomnienie na zawsze, pomniki rozebrane i tylko pozostanie ogromna dziura budżetowa na kilka pokoleń. Rosja ,Korea Pł., Kuba i Chiny i Białoruś są chyba państwami najbardziej suwerennymi każdy to przyzna ,ale za żadne skarby nie chciałbym w nich mieszkać. Jakoś tak się dziwnie składa ze akurat w tych krajach jest dyktatura. Akurat w tych krajach nie rządzi nimi jakiś wróg zewnętrzny tylko wewnętrzny .Każda władza totalitarna podpiera się demokracją i tworzy się DEMOKRATURA. Od patriotyzmu tylko krok do nacjonalizmu a od nacjonalizmu już tylko krok do faszyzmu. Patriotyzm obywatelski to, obywatele tworzą naród a nie naród ponad wszystko jako wartość samoistna. Suwerenność to nie jest wartością samą w sobie. Władza totalitarna nie znosi żadnej innej władzy tylko własną. Uważa ,ze raz zdobytą władzę się nie oddaje . Dlatego właśnie Kaczyński nie uznaje konstytucji nie uznaje sądu, nie uznaje UE, nawet nie uznaje władzy rodzicielskiej. Partia PiS a raczej Kaczyński postawił się ponad Konstytucją i ponad prawem. 
dodo
3 lata temu
Gowin przed Trybunał Stanu, NATYCHMIAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
kas
3 lata temu
Pan Gowin ma parcie na władzę,podobnie jak kiedyś Jan Maria Rokita.
maciek
3 lata temu
6 lat wspierał draństwa pisu i brał udział w niszczeniu demokracji a teraz wraca w stylu piotrowicza
www
3 lata temu
Potrzebna była mu kasa, duża kasa i ciepły stołek za sute wynagrodzenie o to toczyła się cała gra Gowina!!!! Nic więcej, tak jak kolegów z PO i całej totalnej opozycji nie chodzi o Polskę, Polaków tylko o kasę, wiedział to i mówił głośno z mównicy sejmowej A. Lepper.
Teresa
3 lata temu
Potrzebny jest duży kamień z góry i po problemie. A po kilku set lat ziemia się oczyści z brudu jakim był człowiek. Przepraszam jak kogoś obraziłem.
Ula
3 lata temu
Kasa i jeszcze raz kasa. Jakby politycy z całego świata rządzili sprawiedliwie to by każdy człowiek na kuli ziemskiej żył dostatnie. Tylko chytrosc i władza doprowadza ten piękny świat do ruiny.
Gfdt
3 lata temu
Gowin chciał rządzić Kaczyńskim i się chlopczyk przeliczył tak to jest sam nie wiedział czy kraść jak PO czy pomagać normalnym Polakom.
Gość
3 lata temu
O czym wy piszecie??!! Jakie dobre relacje??!! Gowin pojechał na Podhale w marcu, dał protestującym góralskim biznesmenom 1 miliard PLN żeby nie protestowali i dlatego go dobrze wspominają. Myślę że z innych regionów też go takim zapamiętali.
tyle
3 lata temu
Ludzie ogarnijcie się zacznijcie myśleć szeroko nie o władzy a Polsce i przyszłości nie wystarczy czytać prasy prawicowej ich brukowców i oglądać tvp info czy tv Trwam trzeba mieć wiedzę i mieć własną opinię ale wiedza to podstawa o czym wielbiciele tej władzy zapominają instrukcje od Rydzyka czy Jędraszewskiego Polsce nie służą!
Gość
3 lata temu
GOWIN NA PREZYDENTA MA MOJE POPARCIE
POLITYK ANALI...
3 lata temu
Gowin na PREZYDENTA
Marco_M
3 lata temu
Żeby krytykować działalność Gowina trzeba się znać na gospodarce i wiedzę teoretyczną potwierdzić w praktycznym działaniu. Jeżeli w swoim życiu ktoś nie zbudował nawet latryny to po co strzępi jęzor !
Mariusz
3 lata temu
Weź zakrzepionke, moją i całej mojej rodziny .