bEBZayAA
bEBZayAE
bEBZayAI
programy
kategorie
bEBZayAB

Gradowe bombardowanie w Mediolanie. Niecodzienny widok z Włoch

Zaskakujące nagranie z Mediolanu. W czwartek (08.07) przez włoskie miasto przeszła nawałnica, podczas której mieszkańców zaskoczyło potężne gradobicie. Ogromne bryły lodowe były wielkości piłeczek do golfa, a intensywność opadów przypominała wręcz "bombardowanie". Na swoim profilu w mediach społecznościowych METEO NORD ITALIA - Meteotef udostępniło nagranie świadka, które wywołało lawinę komentarzy i przerażenie w sieci. "Co za tragedia", "to koniec świata" - piszą użytkownicy. Jak podaje dziennik "Ilgiorno", podczas gradobicia, zostało uszkodzonych wiele aut, dachów i okien mieszkań. Według włoskich mediów, tego południa doszło do ponad 150 interwencji straży pożarnej w Lombardii. Europa aktualnie walczy z falą nawałnic, które niosą za sobą ogromną skalę zniszczeń i podtopień. W Polsce wysyłane są specjalne alerty, ostrzegające przed silnymi wiatrami i burzami, a IMGW apeluje o zachowanie bezpieczeństwa.

09-07-2021
82 reakcje
12
35
35
Podziel się
Komentarze (35)
09-07-2021
SawerBurze były, są i będą. Zmienił się tylko przekaz i ilość medialnych doniesień. Teraz każdy dysponuje kamerą. Kiedyś tak nie było.
zobacz więcej komentarzy (35)

Programy Wirtualnej Polski

bEBZayAN
KOMENTARZE
(35)
Sawer
2 miesiące temu
Burze były, są i będą. Zmienił się tylko przekaz i ilość medialnych doniesień. Teraz każdy dysponuje kamerą. Kiedyś tak nie było.
333
2 miesiące temu
a jak tam panele fotowoltaiczne? Wytrzymały? :)
Franc
2 miesiące temu
Człowiek od dawna chce zmieniać naturę i jej prawa a to niestety tak nie działa, przyjdzie dzień kiedy Ziemia otrząśnie się z tej całej dumnej cywilizacji jak mokry pies,
bEBZayBf
L(B)
2 miesiące temu
Wiadomo już ilu jest zabitych i rannych? Mediolan odbuduje się po tej katastrofie naturalnej? Czy autor nagrania wie może coś na temat ocalałych z tego bombardowania? Przydałby się jakiś update w tej sprawie.
up1234
2 miesiące temu
potrzebne by były nakładki na dachy i maski samochodowe z silikonu lub pianki ...takie jak na smartfony ...ciekawe kto pierwszy to wymyśli i sprzeda :)
Najnowsze komentarze (35)
Ojej
2 miesiące temu
Tasz ta nie Medjolan tasz tam widać naszo Mućke za płotem!
Heh
2 miesiące temu
Z tymi alertami dajcie na luz. Dostaję tego tonę przy zwykłym deszczu lub burzy. Dzisiaj jak 'pdlnęło' w nocy nad Warszawą to zero powiadomienia sms. A gdybym był w tym czasie na dworze z dala od zabudowań ?
spok
2 miesiące temu
kupujcie więcej samochodów, będzie więcej spalin to i grad będzie większy
kkkkkkkkk
2 miesiące temu
należy Im się
Bilba
2 miesiące temu
w Medioloanie a gdzie to w Rosji?
ela
2 miesiące temu
Zaesze były,nic sie nie zmieniło ,,tylko przekaz jest tragiczny...
Kropla
2 miesiące temu
Tak przyroda oczyszcza atmosferę z pyłów. Tam, gdzie powietrze czyste, gradobicia nie ma.
jnm
2 miesiące temu
wina tuska
bEBZayAX
fdew
2 miesiące temu
To co jest napisane się sprawdza. Przed końcem świata będą kataklizmy, choroby, ludzie odwrócą się od normalności i będą patrzeć na sodomę i gomorę. To się dzieje.
głos
2 miesiące temu
Człowiek na siłę chce poprawiać naturę i ją ulepszać, ale natura prędzej czy później odpłaci. Wszystkie te lewicowe brednie, gender, lgbt, zmiana płci kiedyś się na ludzkości zemści. Nie da się zmienić natury - zapamiętajcie to lewaki.
były były ale...
2 miesiące temu
"Burze były, są i będą." od 7 lat mieszkam w nowym domu i dopiero w tym roku za to 3 gradobicia .... no więc były...były ale isę nasiliły i coraz tego więcej wszędzie zaczyna występować.... zimy inne lata upalniejsze pogoda bardziej zmienna i coraz bardziej ekstremalna...... DROGIE USA POGODOWE już i nas dopadnie ?
123
2 miesiące temu
24.06 w Polce również przechodziły burze z gradem. "Rekord" padł w Tomaszowie Mazowieckim. Gradzina o średnicy 13,5 cm.!! Dachy, samochody, panele porozbijane. Czytamy o doniesieniach z Europy a nie wiemy co się dzieje w naszym kraju.
Co robi człow...
2 miesiące temu
Więcej betonu w miastach i więcej śmieci i plastiku.
Franek
2 miesiące temu
W 1980 roku przejeżdzałem przez Mikołów okolice , 2 godziny po nawałnicy gdzie były pozrywane całe dachy z domów jednorodzinnych i w żadnych wiadomosciach nie było żadnej informacji o tym zjawisku na Śląsku
bEBZayBz
bEBZayAG
bEBZayBG
bEBZayBH