bFGECqWc
bFGECqWg
bFGECqWk
programy
kategorie
bFGECqWd

Huragan "Ida" pustoszy Luizjanę. Najnowsze zdjęcia z USA

Huragan "Ida", piąta w historii pod względem siły burza, uderzyła w Stany Zjednoczone. Stało się to w niedzielę ok. południa czasu lokalnego. Służby podały, że w stanie Luizjana zginęła co najmniej jedna osoba. W podmuchach wiatr osiągał prędkość nawet 257 km/h. Władze i amerykańscy meteorolodzy ostrzegają, że skutki huraganu mogą być katastrofalne. Już teraz do co najmniej miliona gospodarstw nie dociera prąd - Nowy Orlean pogrążył się w ciemnościach. Mnóstwo domów zostało zalanych lub wręcz zrównanych z ziemią. Według przewidywań, w Luizjanie może spaść od 500 do 600 l/mkw deszczu. Brakuje wody pitnej. Prezydent Joe Biden ogłosił dla obszarów dotkniętych żywiołem stan klęski żywiołowej. Zarządził przekazanie im pomocy federalnej.

30-08-2021
241 reakcji
76
66
99
Podziel się
Komentarze (99)
30-08-2021
czarownica
Najbardziej narażone są wyspy , wybrzeża , bo huragany będą potęgować , budować mocniejsze domy , nie takie lekkie , bo zmiecie , nie wycinać drzew , sadzić mieszane lasy...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (99)

Programy Wirtualnej Polski

bFGECqWp
KOMENTARZE
(99)
czarownica
9 miesięcy temu
Najbardziej narażone są wyspy , wybrzeża , bo huragany będą potęgować , budować mocniejsze domy , nie takie lekkie , bo zmiecie , nie wycinać drzew , sadzić mieszane lasy ......Dbać o środowisko i wszystko co nas otacza , tak aby ziemię zachować dla przyszłych pokoleń ,,pozdrawiam "
cirrus
9 miesięcy temu
Kraj z dykty kleju i papieru. Takie sa efekty podmuchu wiatru.
StanyStany
9 miesięcy temu
domki z kartonu bez fundametów przewracaja się na bok....
bFGECqWH
jg1423
9 miesięcy temu
Na żywioł nie ma mocnych.W Polsce są murowane domy ,i nie mogą przetrwać burzy a co dopiero gdyby była taki huragan.Współczuje tym ludziom .
mgm
9 miesięcy temu
W AMERYCE WSZYSTKO WOLNO NIE MA ZADNYCH ZASAD HULAJ DUSZA PIEKLA NIE MA A JEDNAK SA ZNAKI KTORE MOWIA SAME ZA SIEBIE BEDZIE JESZCZE GORZEJ NATURA SIE OBRONI GORZEJ Z CZLOWIEKIEM
Najnowsze komentarze (99)
widz
9 miesięcy temu
Taliban TV z Kabulu tryumfuje..., podejrzewam że Wiadomości TVP też to zrobią o 19:30
Realista
9 miesięcy temu
Zły wilk sapnął, chuchnął, dmuchnął i świnki zostały bez domków. W Stanach tej bajki chyba nie znają...
Reda
9 miesięcy temu
Kilka ujęć z kartonowych domków i to wszystko. Więcej szumu w mediach niż tam na miejscu. Mniej szkód niż w Polsce po burzy, ludzie wyjechali i grzeją plecy na plażach w innych stanach.
Twój nick
9 miesięcy temu
Kara, raczej początek kary. Bóg Trójjedyny jest Panem żywiołów.
Twój nick
9 miesięcy temu
Bóg Trójjedyny jest Panem żywiołów. To jest początek kary.
Jarek
9 miesięcy temu
Amerykański raj wg naszych rządzących: domki z kartonu, drewniane słupy połamane jak zapałki itd. TO JEST AMERYKAŃSKI RAJ!!!
Jurek
9 miesięcy temu
LGBT zniszczone w huraganie? Mieli mieć duży marsz.
EWUNITTA
9 miesięcy temu
Jest rodzaju żeńskiego szalał w Rydzykcity wywiała do Trójmiasta i pognała na inny kontynent siać spustoszenie taka jej natura huraganu Ida
bFGECqWz
amen
9 miesięcy temu
To nie przypadek że żywioł wziął się za USA.
Luzak
9 miesięcy temu
29 sekund reklamy przed filmem to chyba gruba przesada!!!!
Projektant
9 miesięcy temu
Nieprawda, jak się buduje wg zasady szwagier wybudował dom to wie jak budować, taka opinia w jest w Polsce. Dom należy budować wg projektu i krokwie nie przybijać gwoździami, bo tak powiedzieli w hurtowni. Wieniec żelbetowy ma być połączony z konstrukcja muru, to wówczas dach z krokwiami nie zostanie zdmuchnięty, przykrycie mocować wg wytycznych normy wiatrowej.
antytvn
9 miesięcy temu