bEhgzKZM
bEhgzKZQ
bEhgzKZU
programy
kategorie
bEhgzKZN

Izrael odpowiada Hamasowi. Runął wieżowiec w Strefie Gazy. Nagranie świadka

Gorąco na linii Izrael - Strefa Gazy. 12-kondygnacyjny wieżowiec w Gazie runął w wyniku izraelskiego nalotu. Znajdowały się w nim biura najwyższych urzędników Hamasu. Moment bombardowania i zawalenia się wieżowca nagrał świadek. Do nalotu doszło we wtorek (11 maja). Skutki były odczuwalne w promieniu 3 kilometrów. Wg świadków izraelskie drony najpierw oddały serię strzałów ostrzegawczych, by dać ludziom czas na opuszczenie budynku, zanim został on zniszczony. Nie ma żadnych doniesień o ofiarach, ale nalot jest przykładem eskalacji ofensywy Izraela przeciwko Hamasowi, gdy ten zagroził uderzeniem w Tel Awiw. Niepokoje rozpoczęły się palestyńskimi protestami przeciwko osadom we wschodniej Jerozolimie.

512 reakcji
91
199
222
Podziel się
Komentarze (222)
12-05-2021
wieja
Robią sobie miejsce pod kolejne nielegalne osiedle żydowskie pod płaszczykiem ,,obrony'' obywateli. Wystarczy porównać mapę Izraela od 1946 do chwili obecnej żeby...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (222)

Programy Wirtualnej Polski

bEhgzKZZ
KOMENTARZE
(222)
wieja
miesiąc temu
Robią sobie miejsce pod kolejne nielegalne osiedle żydowskie pod płaszczykiem ,,obrony'' obywateli. Wystarczy porównać mapę Izraela od 1946 do chwili obecnej żeby przekonać się kto jest agresorem.
Polak
miesiąc temu
Jak ktoś powie coś złego na Eskimosa od razu jest afera i krzyk, że jest antysemitą. Jak ktoś powie coś złego na Polaka, to jest demokracja i ochrona wolności wypowiedzi.
Pytający
miesiąc temu
Eskimosi niszczą infrastrulturę cywilną. Co na do światowe autorytety?
bEhgzLar
Hanna
miesiąc temu
Ofiary oprawcami?
destructor
miesiąc temu
piekne zdalne wyburzanie-
Najnowsze komentarze (222)
Lewa Ręka Bog...
miesiąc temu
Zniszczenie Budynku dziwnie przypomina upadek WTC. Zawalenie do wewnątrz, Przypadek ?
HANZ
miesiąc temu
Zbrodniarze wojenni gdzie są obrońcy praw człowieka czysta hipokryzja.
Krzysztof Kor...
miesiąc temu
Ja tu nie widzę, żeby ten budynek runą w wyniku ostrzału rakietowego, a widzę wyraźnie, że został wysadzony ładunkami wybuchowymi raz z lewej i drugi raz z prawej strony. Następnie złożył się w sposób kontrolowany. Komu na tym zależało? Nie wiem, ale wiem, że Palestyna jest gwałcona przez żydów, przy milczącej bierności świata., który uważa sie za cywilizowany, a jest kierowany przez wpływy żydowskie! Tak być nie może, a jest i trwa w najlepsze od dziesiątków lat. Milczenia dość!
Qtasiewicz
miesiąc temu
fake
rrs
miesiąc temu
Na murze widać cienie raczej żołnierzy w hełmach, a nie bojowników, ale może i ci je ogarnęli.
pol
miesiąc temu
Tak, tak, wąskie ulice a rakiety uderzają w parter???
R55
miesiąc temu
Jakoś dziwne, wypuścili ludzi Hamasu z budynku i dopiero zniszczyli budynek, przecież chodziło o zabicie członków Hamasu, budynek niczemu nie był winien
Rio
miesiąc temu
Jak wybudowali to tak maja !!Przeciez ten budynek nie zostal nawet trafiony !!!!!
bEhgzLaj
Vvvvvvvvvv
miesiąc temu
Jak ktos do mnie powie Ty polaku no trudno widocznie ktos ma jakis problem bo ja nie mam z tym problemu ze jestes polakiem. A eskimos maja z tym problem ze sa eskimosami
Ale postep
miesiąc temu
Faszysci niemieccy budowali obozy w okupywanych krajach a faszysci izraelscy zrobili z okupowanego kraju oboz, nawet pan z wasikiem nie mial takich pomyslow!!!
obserwator
miesiąc temu
To nie był atak rakietowy ale precyzyjne wyburzenie przy pomocy ładunków wybuchowych umieszczonych w piwnicach tego budynku! Tak działają izraelscy komandosi. A rakiety tylko były rodzajem zasłony dymnej. CZy nie przypomina to wież WTC w Nowym Jorku?
Gitara
miesiąc temu
Narod zmijowy niszczy biednych ludzi a nasz Prezydent woli milczec !!!
Katolik
miesiąc temu
Jak to jest mozliwe, że antysemityzm może az tak zaślepić katolika, że zaczyna popierac islamskich terrorystów chcacych mordowac katolickich turystów w Jerozolimie?!
Roberto
miesiąc temu
wygląda jak wyburzenie pod budowę a nie bombardowanie ... Poza tym widać na filmie innych kręconych telefonem. Gdyby to był atak to by spiepszali....
...
Następna strona
bEhgzLaL
bEhgzKZS
bEhgzLaS
bEhgzLaT