programy
kategorie

Izrael odpowiada Hamasowi. Runął wieżowiec w Strefie Gazy. Nagranie świadka

Gorąco na linii Izrael - Strefa Gazy. 12-kondygnacyjny wieżowiec w Gazie runął w wyniku izraelskiego nalotu. Znajdowały się w nim biura najwyższych urzędników Hamasu. Moment bombardowania i zawalenia się wieżowca nagrał świadek. Do nalotu doszło we wtorek (11 maja). Skutki były odczuwalne w promieniu 3 kilometrów. Wg świadków izraelskie drony najpierw oddały serię strzałów ostrzegawczych, by dać ludziom czas na opuszczenie budynku, zanim został on zniszczony. Nie ma żadnych doniesień o ofiarach, ale nalot jest przykładem eskalacji ofensywy Izraela przeciwko Hamasowi, gdy ten zagroził uderzeniem w Tel Awiw. Niepokoje rozpoczęły się palestyńskimi protestami przeciwko osadom we wschodniej Jerozolimie.

513 reakcji
92
199
222
Podziel się
Komentarze (222)
12-05-2021
wieja
Robią sobie miejsce pod kolejne nielegalne osiedle żydowskie pod płaszczykiem ,,obrony'' obywateli. Wystarczy porównać mapę Izraela od 1946 do chwili obecnej żeby...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (222)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(222)
wieja
3 lata temu
Robią sobie miejsce pod kolejne nielegalne osiedle żydowskie pod płaszczykiem ,,obrony'' obywateli. Wystarczy porównać mapę Izraela od 1946 do chwili obecnej żeby przekonać się kto jest agresorem.
Polak
3 lata temu
Jak ktoś powie coś złego na Eskimosa od razu jest afera i krzyk, że jest antysemitą. Jak ktoś powie coś złego na Polaka, to jest demokracja i ochrona wolności wypowiedzi.
Pytający
3 lata temu
Eskimosi niszczą infrastrulturę cywilną. Co na do światowe autorytety?
Hanna
3 lata temu
Ofiary oprawcami?
destructor
3 lata temu
piekne zdalne wyburzanie-
Najnowsze komentarze (222)
Lewa Ręka Bog...
3 lata temu
Zniszczenie Budynku dziwnie przypomina upadek WTC. Zawalenie do wewnątrz, Przypadek ?
HANZ
3 lata temu
Zbrodniarze wojenni gdzie są obrońcy praw człowieka czysta hipokryzja.
Krzysztof Kor...
3 lata temu
Ja tu nie widzę, żeby ten budynek runą w wyniku ostrzału rakietowego, a widzę wyraźnie, że został wysadzony ładunkami wybuchowymi raz z lewej i drugi raz z prawej strony. Następnie złożył się w sposób kontrolowany. Komu na tym zależało? Nie wiem, ale wiem, że Palestyna jest gwałcona przez żydów, przy milczącej bierności świata., który uważa sie za cywilizowany, a jest kierowany przez wpływy żydowskie! Tak być nie może, a jest i trwa w najlepsze od dziesiątków lat. Milczenia dość!
Qtasiewicz
3 lata temu
fake
rrs
3 lata temu
Na murze widać cienie raczej żołnierzy w hełmach, a nie bojowników, ale może i ci je ogarnęli.
pol
3 lata temu
Tak, tak, wąskie ulice a rakiety uderzają w parter???
R55
3 lata temu
Jakoś dziwne, wypuścili ludzi Hamasu z budynku i dopiero zniszczyli budynek, przecież chodziło o zabicie członków Hamasu, budynek niczemu nie był winien
Rio
3 lata temu
Jak wybudowali to tak maja !!Przeciez ten budynek nie zostal nawet trafiony !!!!!
Vvvvvvvvvv
3 lata temu
Jak ktos do mnie powie Ty polaku no trudno widocznie ktos ma jakis problem bo ja nie mam z tym problemu ze jestes polakiem. A eskimos maja z tym problem ze sa eskimosami
Ale postep
3 lata temu
Faszysci niemieccy budowali obozy w okupywanych krajach a faszysci izraelscy zrobili z okupowanego kraju oboz, nawet pan z wasikiem nie mial takich pomyslow!!!
obserwator
3 lata temu
To nie był atak rakietowy ale precyzyjne wyburzenie przy pomocy ładunków wybuchowych umieszczonych w piwnicach tego budynku! Tak działają izraelscy komandosi. A rakiety tylko były rodzajem zasłony dymnej. CZy nie przypomina to wież WTC w Nowym Jorku?
Gitara
3 lata temu
Narod zmijowy niszczy biednych ludzi a nasz Prezydent woli milczec !!!
Katolik
3 lata temu
Jak to jest mozliwe, że antysemityzm może az tak zaślepić katolika, że zaczyna popierac islamskich terrorystów chcacych mordowac katolickich turystów w Jerozolimie?!
Roberto
3 lata temu
wygląda jak wyburzenie pod budowę a nie bombardowanie ... Poza tym widać na filmie innych kręconych telefonem. Gdyby to był atak to by spiepszali....
...
Następna strona