bHmQtdJw
bHmQtdJA
bHmQtdJE
programy
kategorie
bHmQtdJx

Izraelski atak wymierzony w USA. Iran informuje o prowokatorach

Irański minister spraw zagranicznych poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że izraelscy prowokatorzy szykują akcję zbrojną, wymierzoną w wojska amerykańskie w Iraku. Wszystko po to, żeby odchodzący prezydent USA, Donald Trump, został zapamiętany w złym świetle. Słów tych nie skomentowała jeszcze żadna ze stron, za to wywołały one gorącą dyskusję w samym Iranie. Generał sił zbrojnych, Hossein Salami podkreśla, że każda próba wciągnięcia w wojnę Iranu i ataku na ten kraj, spotka się z jeszcze silniejszych kontratkiem. W ostatnich tygodniach sytuacja na Bliskim Wschodzie robi się coraz bardziej napięta. Wojsko USA wysłało 30 grudnia na Bliski Wschód dwa bombowce B-52 zdolne do użycia broni jądrowej, mające odstraszyć Iran.

04-01-2021
Tagi:
165 reakcji
45
57
63
Podziel się
bHmQtdJz
Komentarze (63)
04-01-2021
mistrzmarcinświat byłby lepszy bez usa i izraela - wszystkiego dobrego w nowym roku!
zobacz więcej komentarzy (63)

Programy Wirtualnej Polski

bHmQtdJJ
KOMENTARZE
(63)
mistrzmarcin
2 lata temu
świat byłby lepszy bez usa i izraela - wszystkiego dobrego w nowym roku!
prowokatorzy
2 lata temu
USA Izraela i wszystko jasne
Wolf
2 lata temu
Jesli Israel cos zrobi to zrobi za aprobata USA !!! Jeden prowokuje ( Israel ) a drugi ( USA ) atakuje !!Israel boi sie atakow ze strony swoich wrogow co jest zrozumiale .USA jako kraj terroru czeka tylko aby ich tylko sprowokowac !!
bHmQtdKb
antyklerykal
2 lata temu
bezpieka CIA i mosad opanowały sztukę zamachów i prowokacji do perfekcji , resztę robi zakłamana propaganda !!!!..... /...Wraz ze „Światem na Dłoni” odkrywamy prawdę, która przez dziesiątki lat była ukryta w ściśle tajnych dokumentach. Operacja Mockingbird Kiedy i gdzie: 1948–1976, USA O co chodziło: kontrola nad mediami Ważną częścią pracy tajnych służb jest prowadzenie tzw. wojny informacyjnej. W praktyce oznacza to dezinformację lub takie zniekształcanie informacji, że przedstawiają one rzeczywistość z określonego punktu widzenia. Jak to osiągnąć? Idealnym sposobem jest zyskanie władzy nad opiniotwórczymi mediami. Właśnie tak było w przypadku niechlubnie wsławionej operacji Mockingbird (drozd). Rozpoczęto ją tuż po zakończeniu II wojny światowej i kontynuowano przez ponad ćwierć wieku. Zajmował się tym specjalny oddział CIA........................więcej w artykule /Brudne operacje amerykańskiej CIA/
Ferdek
2 lata temu
Jeśli USA zdecyduje się uderzyć to jednocześnie stracicie 50 % zdolności bojowej . połowa baz wojskowych pójdzie w perzynę . Macie już pełne gacie .
Najnowsze komentarze (63)
mm2m
2 lata temu
Mistrzu czy czytałeś jakąś książke.
mgr inż. S.O.
2 lata temu
Iran wreszcie uznał, że Amerykanów lepiej nie zaczepiać, tylko cechuje go brak logiki, bo tu demonstruje strach, a wzbogaca swój uran do do poziomu 20% U235 !
cyberćpunk
2 lata temu
jako kraj powinnismy odchodzic w najbluzszych latach ze wspolpracy militarnej z Usa.Zakupowac bron od Rosji
greg
2 lata temu
ciekawe, wszystkie komentarze przeciwko usa i izraelowi??? tylko, że islam jest groźniejszy od usa i izraela!!! a wojny religijne najbardziej krwawe w historii. europejska ludność ciągle maleje odwrotnie do wyznawców islamu. chcesz mieć koran w polsce to zaproś ....! i nie spodziewaj się, że będziesz głaskany we własnym kraju! a jak nie wierzysz to wybierz się na bliski wschód zapal gandzie , zapij np." dziką kaczką" i może jeszcze poderwij arabkę to myślę, że na pewno przejdzie ci to na "sucho"!!!
Davien
2 lata temu
Rosja to najwspanialszy i najsilniejszy kraj.
ksiąc
2 lata temu
Świat byłby lepszy bez większości religii.
Placz
2 lata temu
dziwię się Izraelitom, niczego się nie nauczyli, żadnych wniosków, nic
L>W
2 lata temu
Dożuć jeszcz Rusków i Niemców to dopiero by się żyło na świecie
bHmQtdJT
tokyo
2 lata temu
bez usa na pewno
Rupert
2 lata temu
nic nie będzie, USA się boją a Iran też się cofa do tyłu
tolo
2 lata temu
Zydzi w histori swiata siali zament w kazdym kraju do ktorego trafili i tak bedzie zawsze , ale maja zapowiedziana trzecia apokalipse swojego narodu i tylko tego sie boja. To oni dali pieniadze na druga wojne swiatowa , ale obrocilo sie to przeciwko nim.
kajlo
2 lata temu
Zeby nie USA to nie bylo by TELEWIZOROW, KOMPUTEROW, TEL. KOMORKOWYCH , GPS , SAMOCHODOW Z AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGOW , GUMY DO ZUCIA, Mc DONALDOW , POLACZEN SATELITARNYCH, itd ,itp
habor
2 lata temu
Dożyłem czasów w których pogrobowiec Adolfa, Netanjahu faktycznie stanowi największe zagrożenie dla Świata. Ooza tym, czas zacząć pisać holokaust Palestyny i Palestyńczyków.
Piotr
2 lata temu
Izraelski ???!
...
Następna strona
bHmQtdKv
bHmQtdJC
bHmQtdKC
bHmQtdKD