bEacanhg
bEacanhk
bEacanho
programy
kategorie
bEacanhh

Jagiełło ożenił się ze swoją siostrą. Decyzja wywołała skandal w średniowiecznej Polsce

Władysław Jagiełło miał w swoim życiu cztery żony. Mało kto jednak wie, że jego trzecią wybranką była jego przyszywana siostra. Materiał powstał w oparciu o tekst opublikowany na łamach portalu WielkaHistoria.pl. Chcesz się dowiedzieć więcej przeczytaj artykuł: Władysław Jagiełło w tajemnicy poślubił własną siostrę. To był jeden z największych skandali epoki.

521 reakcji
75
214
232
Podziel się
Komentarze (232)
19-04-2021
Siostra ?Bez kitu to nie była jego siostra ! co za kretyński nagłówek !
zobacz więcej komentarzy (232)

Programy Wirtualnej Polski

bEacanht
KOMENTARZE
(232)
Siostra ?
4 tyg. temu
Bez kitu to nie była jego siostra ! co za kretyński nagłówek !
To był skanda...
4 tyg. temu
cały internet wrzał wtedy
Krawcowa
4 tyg. temu
"Przyszywana" siostra to nie siostra. Ale ciekawostka, ale chyba dot. piszących te rewelacje.
bEacanhL
siorstra
4 tyg. temu
Gdzie miał szukać tych żon? 3 były obce to zmarły .4 wziął przyszywaną siostrę.Przecież to nie rodzina.Ożenił się i już.Lepsze to niż 2 facetów się żeni.
Kazik
4 tyg. temu
Propaganda na bardzo niskim poziomie uderzająca w chwałę wielkiej Polski, Wszak to Jagiełło zmusił Krzyżaków do klęknięcia przed majestatem Rzeczypospolitej
Najnowsze komentarze (232)
kiki
4 tyg. temu
pewnie wziol ja silo jak JAGNIE, stad JAGNIELO.
dronk
4 tyg. temu
no i teraz wiadomo skad Polacy pochodza, z KAZIRODCZEGO ZWIAZKU, z grzechu urodzeni, w grzechu zyja, a SWIETYCH TYLKO UDAJA.
KACPER
4 tyg. temu
CO ZA REWELACJA
hahaha
4 tyg. temu
Teraz rasa panów trzyma z narodem wybranym więc propaganda antypolska leci na maksa
zgred
4 tyg. temu
,, BUK,, WIDZĄC JEDYNEGO PRAWEGO W WYUZDANYM MIEŚCIE LOTA postanowił go ostrzec przed kataklizmem i tym samym uratował mu życie wraz z córkami jednocześnie uśmiercając mu żonę W nagrodę za to wyróżnienie Lot pijany ( to nie było przestępstwo które dzisiaj kościół potępia ) w kazirodczym stosunku z dwoma córkami spłodził dwóch synów Moaba i Ben-amiego Ci zaś dali początek dwóm plemionom Moabitom i Amonitom BUK w tym postępowaniu nie widział zgorszenia a tu takie straszne gromy spadają na Jagiełłę
Jadwisia
4 tyg. temu
To dlatego, że nie miał chłopa na podorędziu. Wtedy byłoby normalnie i bez skandalu. A i dzieci by napłodzili bez liku. Wszak pewna znana prawnik profesor z UW powiedziała, że w małżeństwach homo rodzi się więcej dzieci niż w chetero.
żałosne
4 tyg. temu
Zabrakło wiedzy i pomysłów na ciekawe teksty?
Ale tytuł
4 tyg. temu
Hejt na wszystko, co polskie osiągnął apogeum?! Oczernić , zdyskredytować, zniszczyć. to w stylu totalnej opozycji !!
bEacanhD
Jolcia
4 tyg. temu
po pierwsze najważniejsza sensakomania po drugie w całym światku krulewskich orzenków jest mase takich przykładów . Skąd się bierze ,przypadłość krwi -wielkich rodów....
nic złego
4 tyg. temu
To nie była jego siostra.
wiktor52
4 tyg. temu
straszne w srednowieczu ! orzenił się z przyszywaną siostrą a jak papież (borgia) zył z własna córką to właśćiwie była norma ! to czyniło go jeszcze bardziej boskim .
to jeszcze ni...
4 tyg. temu
Elekcyjny król Polski Henryk Walezy był ostrym dewiantem seksualnym - według wielu naocznych świadków był pedofilem, sadystą, ekshibicjonistą, biseksualista i zoofilem jednocześnie. Uprawiał seks z dziećmi i dorosłymi obu płci, z końmi i klaczami, często chodził po ulicach nago i czerpał satysfakcję seksualna z pokazywania swoich narządów niewinnym panienkom, osobiście torturował i mordował jeńców wojennych (szczególnie lubił wypruwać im wnętrzności). Podczas pobytu w Polsce po raz pierwszy w życiu zobaczył widelce i toalety i postanowił potem wprowadzić to u siebie w Wersalu po powrocie do Francji. Zwiał z Polski, bo w Krakowie zafascynowana niezwykle przystojnym 23-letnim Henrykiem 50-letnia Anna Jagiellonka (mimo że wiedziała o jego strasznych dewiacjach ) koniecznie domagała się ślubu i seksu z nim. Ale mamusiek to on akurat nie lubił, mimo że był ogromnie elastyczny w doborze partnerów seksualnych.
nieprawda
4 tyg. temu
Jagiełło i Elżbieta Granowska nie byli spokrewnieni. Matka Elżbiety Granowskiej byłą tylko matką chrzestną Jagiełly7 i dlatego Elżbietę uznawano za "przyszywaną" siostrę Jagiełly, ale nie stanowiło to ani wtedy, ani dzisiaj żadnej przeszkody do zwarcia małżeństwa.
matt
4 tyg. temu
e tam , dziś księża nie takie rzeczy wyrabiają i jest git
...
Następna strona
bEacanif
bEacanhm
bEacanim
bEacanin