bEhWNdLo
bEhWNdLs
bEhWNdLw
programy
kategorie
bEhWNdLp

Jazda autem po cienkim lodzie. Rosjanie pokazują nagranie

Rosyjscy urzędnicy ostrzegli rybaków przed jazdą samochodami po lodzie. To wszystko w związku z kilkoma śmiertelnymi wypadkami na jeziorach, spowodowanymi wahaniami pogody na Syberii. Setki rybaków w tym okresie wjeżdża samochodami na zamarznięte zbiorniki wodne. Młodzi często ścigają się lub ślizgają samochodami, a rybacy wycinają przeręble i łowią ryby. Rosjanie pokazali na nagraniu, jak może się skończyć wjeżdżanie autem na zamarznięte jezioro. Ostatnio pod samochodem z parą dorosłych i ich piątką dzieci załamał się lód. Auto wpadło do wody, a cała 5-osobowa rodzina zginęła. "Wchodzenie o tej porze na lód to samobójstwo" - ostrzegł Rudolf Demin, pracownik służb ratowniczych. Wraz ze wzrostem i nagłym spadkiem temperatury, w niektórych miejscach lód jest bardzo cienki i łatwo pęka.

73 reakcje
9
33
31
Podziel się
Komentarze (31)
11-03-2021
drmatyczny czytelnikTo dramatyczne video to pod jakimiś innym adresem ?
zobacz więcej komentarzy (31)

Programy Wirtualnej Polski

bEhWNdLB
KOMENTARZE
(31)
drmatyczny cz...
3 miesiące temu
To dramatyczne video to pod jakimiś innym adresem ?
jiwi
3 miesiące temu
dwoje dorosłych i piątka dzieci to siedmioro a nie pięcioosobowa rodzina. Kto takie głupoty pisze.
Baltazar Gąbk...
3 miesiące temu
"Ostatnio pod samochodem z parą dorosłych i ich piątką dzieci załamał się lód. Auto wpadło do wody, a cała 5-osobowa rodzina zginęła. " Ja naliczyłem 7 osób. zrobiłem to na palcach, kalkulatorze i skonsultowałem się z księgową firmową. I jestem pewny że było ich 7mioro... No sam już nie wiem ?? Ale skoro piszą, że 5-osobowa, chociaż było dwoje( 2) dorosłych i piątka ( 5) dzieci. To pewnie wiedzą co piszą !!!! Co nie ??
bEhWNdLT
HaHa
3 miesiące temu
dramatyczne...? uważam ze to naturalna eliminacja głupich ludzi tak jak u nas też np chodzenie nago zimą w górach - powinien być zakaz ratowania takich osobników
onyx
3 miesiące temu
skąd wy bierzecie tych pismaków?
Najnowsze komentarze (31)
olo
3 miesiące temu
Nie setki rybaków a wędkarzy.
dandak
3 miesiące temu
Dla mnie dwoje doroslych i piatka dzieci to razem siedmioro a dla autora piecioro. Ukonczyl jakas klase w szkole? Watpie.
xyz
3 miesiące temu
Poziom artykulu zenujacy. Inna sprawa ze lowienie ryb spod lodu to w Rosji prawie sport narodowy i zadne zakazy ich nie powstrzymaja.
nie żołnierz.
3 miesiące temu
Któż Głupiemu Zabroni - niech ginie!!!
hmm
3 miesiące temu
to w podstawówce wieczorowej nie uczyli że 5 +2 to równa się 7
SAS
3 miesiące temu
dramatyczne, :-)))))))))))))))))))))))))) mnie rozbawił tytuł
spawacz
3 miesiące temu
Za wolno jechali. Wdziałem jak jeep wrangler na mocno żłobionych oponach rozpędził się na plaży do ponad 120 i wjechał na lustro wody. Przejechał tak kilka kilometrów i wrócił na ląd. Kierowca modlił się tylko żeby silnik pracował równo bo gdyby zwolnił o 10 km/h to poszedłby na dno
Kris
3 miesiące temu
to widocznie taki nowocześniejszy rodzaj rosyjskiej ruletki.
bEhWNdLL
qwe
3 miesiące temu
Ostatnio pod samochodem z parą dorosłych i ich piątką dzieci załamał się lód. Auto wpadło do wody, a cała 5-osobowa rodzina zginęła. Czy osoba która to pisała później to przeczytała?
wedkarz
3 miesiące temu
rybak i wedkarz TO NIE JEST TO SAMO
what ?
3 miesiące temu
"Ostatnio pod samochodem z parą dorosłych i ich piątką dzieci załamał się lód. Auto wpadło do wody, a cała 5-osobowa rodzina zginęła." - a moze dwójka dzieci była sąsiadów i to sie nie liczy ?
dziadek
3 miesiące temu
Ten kto pisał ten artykuł powinien sprawdzić czym różni się wędkarz od rybaka.
oni
3 miesiące temu
"Ostatnio pod samochodem z parą dorosłych i ich piątką dzieci załamał się lód. Auto wpadło do wody, a cała 5-osobowa rodzina zginęła".....
pablo
3 miesiące temu
Jestem zdruzgotany tym drastycznym materiałem
bEhWNdMn
bEhWNdLu
bEhWNdMu
bEhWNdMv