bEDSwAms
bEDSwAmw
bEDSwAmA
programy
kategorie
bEDSwAmt

Jazda na "czołówkę" i dachowanie. Przypadkowe i wstrząsające nagranie policji

Pewien kierowca audi z powiatu złotoryjskiego swoją brawurę przypłacił dachowaniem i finałem w leśnym rowie. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 364 w Pielgrzymce, w powiecie złotoryjskim. Kierowca audi wyprzedzał "na czołówkę". Nie przewidział, że opel z naprzeciwka jest tak blisko. Z impetem uderzył w samochód, odbił na swój pas, tracąc kontrolę nad autem. Zjechał do przydrożnego rowu, gdzie wielokrotnie dachował. Pech chciał, że tuż za nim jechali policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem, który wszystko nagrał. Kiedy funkcjonariusze ruszyli na pomoc kierowcy audi okazało się, że młody mężczyzna zza kierownicy jest pod wypływem narkotyków, audi nie miało ubezpieczenia, badań technicznych, a dodatkowo było na "lewych blachach". Nikomu nic poważnego się nie stało. 23-letni kierowca audi wyszedł o własnych siłach z auta i na widok policji próbował uciekać. Pirat drogowy natychmiast stracił prawo jazdy. Mężczyzna...

rozwiń
56 reakcji
22
7
27
Podziel się
Komentarze (27)
25-05-2021
skkI dostanie mandat w wys. 500zł i wyrok w zawieszeniu bo młody i niekarany
zobacz więcej komentarzy (27)

Programy Wirtualnej Polski

bEDSwAmF
KOMENTARZE
(27)
skk
4 miesiące temu
I dostanie mandat w wys. 500zł i wyrok w zawieszeniu bo młody i niekarany
Tommy
4 miesiące temu
No dobrze zgodze się że młody niekarany. Ale nie zdajecie sobie sprawy,bo poszkodowany będzie musiał się sądzić.A na UFG trochę długo poczeka,będzie musiał brać adwokata do takich spraw.A sprawca dostanie regres plus kare słoną w przypadku brak OC. Powiem Państwo tak nikomu nie życze kolizji bądź wypadku jakiegokolwiek z kierowcą w przypadku braku OC czy bądź z pijanym.Dużo zachodu w sądzie będzie.
MĄDRY
4 miesiące temu
Bezkarni prawnicy tworzący prawo!!! Najniższy mandat 50 zł!!!
bEDSwAmX
xxx
4 miesiące temu
Co za zdolny typ zamiast zrezygnować to jechał na pewą czołówkę:)
koko
4 miesiące temu
A co za lewe blachy?!
Najnowsze komentarze (27)
Audi
4 miesiące temu
Jeruna, a taka fajna 80tka była..
Konstytucja!
4 miesiące temu
W Niemczech za spowodowanie pod wpływem alkoholu lub/i narkotyków wypadku ze skutkiem śmiertelnym dostaje się wyrok jak za umyśle morderstwo. Co na to nasze wolne sądy?
Wolne ąady! K...
4 miesiące temu
POwinien dostać wyrok za usiłowanie zabójstwa....
1234be
4 miesiące temu
Dlatego od 6 lat preferuję pociąg. Pośpię, poczytam. Jeździłem autem, ale za dużo nachlanych, naćpanych lub debilowatych. Szkoda życia.
W Niemczech
4 miesiące temu
za spowodowanie pod wpływem alkoholu lub/i narkotyków wypadku ze skutkiem śmiertelnym dostaje się wyrok jak za umyśle morderstwo. Co na to nasz wolne sądy?
walec
4 miesiące temu
jakie kary takie zamiary.Tak trzymać nie należy. Potrzeba zmian.
Prawda
4 miesiące temu
Ewidentnie wina kierowcy Opla, przecież jak jedzie AUDI to zawsze trzeba przepuścić
wer33
4 miesiące temu
za takie cos gosc powinien dostać od 10 lat w zwyż. a wyrok będzie śmieszny w zawiasach... to jest polskie prawo. Zabranie prawa jazdy mu nic nie da. jemu powinno sie wyłupić oczy to by była pewność ze nie bedzie jeździł. a bedzie tak ze kolejny raz zabije spacerujące dziecko, albo rodzine wracającą ze spaceru i dopiero go zapuszkuja. Naćpany gościu samochodem na lewych blachach bez ubezpieczenia bez przeglądu.... wyprzedzajacy na zakazie na czołówkę... kara pieniężna powinna byc 50tys + na fundusz za brak OC i jazde po narkotychach.
bEDSwAmP
Tadek
4 miesiące temu
Pewnie po kursie zdalnym XD Ale co tu się spodziewać , po młodym ,a zwłaszcza w audi ,czy bmw . Przecież musi pokazać ,że jest lepszy i szybszy .
jas
4 miesiące temu
364 to droga wojewódzka trochę podstaw wiedzy
olo
4 miesiące temu
Ten co nagrywał to chyba sobie pojechał. nie zainteresował.
aq1111111111
4 miesiące temu
jakie prawo taki i naród
polak mały
4 miesiące temu
Że dachował to bardzo dobrze że skasował tego złoma też bardzo dobrze, że trafiła się policja bardzo dobrze. Szkoda tylko kierowcy Opla który został poszkodowany. I wy twierdzicie że należy wycinać drzewa przy drogach? Gdyby nie te drzewa to takich zdarzeń byłoby znacznie więcej!
Zakazu wyprze...
4 miesiące temu
Pewnie nie widział
bEDSwAnr
bEDSwAmy
bEDSwAny
bEDSwAnz