programy
kategorie

Jedyne takie nagranie. Tak brzmiał normalny głos Hitlera

Prywatnie Adolf Hitler potrafił być spokojnie rozmawiającym politykiem. Nagrana z ukrycia rozmowa odbyła się w czerwcu 1942 roku. Hitler spotkał się wtedy z Carlem Mannerheimem, fińskim wojskowym. Okazją do spotkania były 75. urodziny Mannerheima. Jeden z pracowników fińskiej rozgłośni miał nagrać życzenia składane przez Hitlera. Zamiast tego nagrał część poufnej rozmowy. Chcesz się dowiedzieć więcej, odwiedź kanał: Ciekawe Historie.

172 reakcje
105
25
42
Podziel się
Komentarze (42)
27-05-2020
Gdanszczanka
Zniszczyl cala Europe i wlasny kraj. Juz po strategii wojny widac, ze plan byl chaotyczny. Gdyby od poczatku kierowal sie na wschod, zdobylby tereny Rosji az do Uralu i...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (42)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(42)
Gdanszczanka
4 lata temu
Zniszczyl cala Europe i wlasny kraj. Juz po strategii wojny widac, ze plan byl chaotyczny. Gdyby od poczatku kierowal sie na wschod, zdobylby tereny Rosji az do Uralu i nikt by palcem nie kiwnal. Na szczescie dla nas Polakow, postapil jak postąpil. Fakt, ze to z winy USA wpadlismy w lapy sowietow, powinien nas wiele nauczyc.
strah terror ...
4 lata temu
Wiedząc kto to mówi aż włos się jeży jaki to był chory człowiek ilu mu uwierzyło szok. Oby taki się nowy nie pojawił bo przy dzisiejszej broni ludzkość czekała by ZAGŁADA!!!!
iguyiugljk
4 lata temu
Nagranie jest stare i od dawna dostepne w sieci
MIKE
4 lata temu
ciekawie mówi - interesująca perspektywa - szkoda że nie skończył wywodu o żądaniach Mołotowa na tym nagraniu... Znamienne jest stwierdzenie o ZSRR, że "było dla nas jasne, ze chcą rządzić całą Europą.."
qwerty
4 lata temu
głos z piekła
Najnowsze komentarze (42)
abcd
4 lata temu
Karczewski pewnie powiedzialby "nieslychanie cieply czlowiek"
Gruby IV
4 lata temu
Może się zaraz dowiemy że to w ogóle taki miły starszy pan prywatnie był?
Janusz
4 lata temu
,,... społeczeństwo zatęskniło za systemem komunistycznym.,, Takie uogólniające stwierdzenie jest NIEPRAWDZIWE! Zapewne Żydzi - tak; część Białorusinów też, ale Polacy na Kresach doświadczyli przez 2 lata tyle zła od Rosjan, że okupacja niemiecka, bez względu na dolegliwości, była dużo lżejszą okupacją i z pewnością nie tęsknili za aresztowaniami i wywózkami, a wręcz byli przerażeni kolejną nadciągającą nawałnicą ,,kałmuków,,!
andrzej100
4 lata temu
Głos to oczywiście ciekawostka, zresztą znany ludziom interesującym się historią III Rzeszy. Nie do przecenienia jest treść tej rozmowy.
Ssss
4 lata temu
Ładny głęboki głos meski
Eck
4 lata temu
Język niemiecki w wymowie jest ostry i agresywny, a i tu też widać jak rozmowny Hatlar z pasją wypowiada kluczowe słowa.Dziwna rozmowa,w sumie monolog Fuerera.
Katastrofa !!...
4 lata temu
Największy celebryta wszech czasów .. wiecznie żywy , fenomen .. Media cały czas go kreują ... powiedziałabym na bóstwo !!! Boje sie otworzyć lodówkę , bo tam tez mize być ...
007
4 lata temu
Tak brzmi glos Bezebuba, z glebi piekiel !!!
hjh
4 lata temu
kolega musoliniego i kulawego
HAHA
4 lata temu
Odgrzewany kotlet !! Na youtube od wielu miesięcy 1!
zdenek
4 lata temu
ło matko, jakbym widział i słyszał tyfuska
ala
4 lata temu
a o Polsce ani słowa ciekawe ???
______
4 lata temu
On był z narodu koszernego.
zet
4 lata temu
Do paszeko: TVN jest dla istot rozumnych!!!