bELhWsac
bELhWsag
bELhWsak
programy
kategorie
bELhWsad

Jedyne takie nagranie. Tak brzmiał normalny głos Hitlera

Prywatnie Adolf Hitler potrafił być spokojnie rozmawiającym politykiem. Nagrana z ukrycia rozmowa odbyła się w czerwcu 1942 roku. Hitler spotkał się wtedy z Carlem Mannerheimem, fińskim wojskowym. Okazją do spotkania były 75. urodziny Mannerheima. Jeden z pracowników fińskiej rozgłośni miał nagrać życzenia składane przez Hitlera. Zamiast tego nagrał część poufnej rozmowy. Chcesz się dowiedzieć więcej, odwiedź kanał: Ciekawe Historie.

171 reakcji
105
24
42
Podziel się
Komentarze (42)
27-05-2020
Gdanszczanka
Zniszczyl cala Europe i wlasny kraj. Juz po strategii wojny widac, ze plan byl chaotyczny. Gdyby od poczatku kierowal sie na wschod, zdobylby tereny Rosji az do Uralu i...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (42)

Programy Wirtualnej Polski

bELhWsap
KOMENTARZE
(42)
Gdanszczanka
rok temu
Zniszczyl cala Europe i wlasny kraj. Juz po strategii wojny widac, ze plan byl chaotyczny. Gdyby od poczatku kierowal sie na wschod, zdobylby tereny Rosji az do Uralu i nikt by palcem nie kiwnal. Na szczescie dla nas Polakow, postapil jak postąpil. Fakt, ze to z winy USA wpadlismy w lapy sowietow, powinien nas wiele nauczyc.
strah terror ...
rok temu
Wiedząc kto to mówi aż włos się jeży jaki to był chory człowiek ilu mu uwierzyło szok. Oby taki się nowy nie pojawił bo przy dzisiejszej broni ludzkość czekała by ZAGŁADA!!!!
iguyiugljk
rok temu
Nagranie jest stare i od dawna dostepne w sieci
bELhWsaH
MIKE
rok temu
ciekawie mówi - interesująca perspektywa - szkoda że nie skończył wywodu o żądaniach Mołotowa na tym nagraniu... Znamienne jest stwierdzenie o ZSRR, że "było dla nas jasne, ze chcą rządzić całą Europą.."
polakko
rok temu
Ale dowiadujemy się że Związek Radziecki chciał rządzić Europą.
Najnowsze komentarze (42)
abcd
rok temu
Karczewski pewnie powiedzialby "nieslychanie cieply czlowiek"
Gruby IV
rok temu
Może się zaraz dowiemy że to w ogóle taki miły starszy pan prywatnie był?
Janusz
rok temu
,,... społeczeństwo zatęskniło za systemem komunistycznym.,, Takie uogólniające stwierdzenie jest NIEPRAWDZIWE! Zapewne Żydzi - tak; część Białorusinów też, ale Polacy na Kresach doświadczyli przez 2 lata tyle zła od Rosjan, że okupacja niemiecka, bez względu na dolegliwości, była dużo lżejszą okupacją i z pewnością nie tęsknili za aresztowaniami i wywózkami, a wręcz byli przerażeni kolejną nadciągającą nawałnicą ,,kałmuków,,!
andrzej100
rok temu
Głos to oczywiście ciekawostka, zresztą znany ludziom interesującym się historią III Rzeszy. Nie do przecenienia jest treść tej rozmowy.
Ssss
rok temu
Ładny głęboki głos meski
Eck
rok temu
Język niemiecki w wymowie jest ostry i agresywny, a i tu też widać jak rozmowny Hatlar z pasją wypowiada kluczowe słowa.Dziwna rozmowa,w sumie monolog Fuerera.
Katastrofa !!...
rok temu
Największy celebryta wszech czasów .. wiecznie żywy , fenomen .. Media cały czas go kreują ... powiedziałabym na bóstwo !!! Boje sie otworzyć lodówkę , bo tam tez mize być ...
007
rok temu
Tak brzmi glos Bezebuba, z glebi piekiel !!!
bELhWsaz
hjh
rok temu
kolega musoliniego i kulawego
HAHA
rok temu
Odgrzewany kotlet !! Na youtube od wielu miesięcy 1!
zdenek
rok temu
ło matko, jakbym widział i słyszał tyfuska
ala
rok temu
a o Polsce ani słowa ciekawe ???
______
rok temu
On był z narodu koszernego.
zet
rok temu
Do paszeko: TVN jest dla istot rozumnych!!!
bELhWsbb
bELhWsai
bELhWsbi
bELhWsbj