bErgJHhM
bErgJHhQ
bErgJHhU
programy
kategorie
bErgJHhN

Jeździł do przodu i do tyłu. Dziwne zachowanie na skrzyżowaniu w Olsztynie

W poniedziałek 29 czerwca olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego ze świadków dziwnego zachowania się kierowcy na ulicy. Auto marki mazda jeździło do przodu i do tyłu na ruchliwym skrzyżowaniu w centrum Olsztyna. Jeden ze świadków zdarzenia podszedł, aby sprawdzić czy z kierowcą auta jest wszystko w porządku. Okazało się, że nie było. 32-letni kierowca mazdy był kompletnie pijany. badanie alkomatem wykazało, że miał 3,7 promila alkoholu we krwi. Policjanci nie kryli zaskoczenia. To niesłychane, że w ogólne mógł stać na nogach, nie wspominając o wsiadaniu do auta i próbowaniu nim jechać. Nie miał na dodatek uprawnień do kierowania autem. Policja zatrzymała mężczyznę i czeka go proces. Grozi mu wysoka grzywna oraz pozbawienie wolności do 2 lat.

82 reakcje
15
47
20
Podziel się
Komentarze (20)
01-07-2020
DocZawsze łatwiej po pijaku, trzymać się kierownicy, niż płotu, oczywiście nie popieram, ale rozumiem doskonale!!!
zobacz więcej komentarzy (20)

Programy Wirtualnej Polski

bErgJHhZ
KOMENTARZE
(20)
Doc
rok temu
Zawsze łatwiej po pijaku, trzymać się kierownicy, niż płotu, oczywiście nie popieram, ale rozumiem doskonale!!!
olo
rok temu
wysoko litrazowy ze wschodnim genem
Proste a trud...
rok temu
Panie redaktorze, zawartość alkoholu we krwi określa badanie laboratoryjne (trzeba pobrać krew do badania), natomiast badanie alkomatem wskazuje zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
bErgJHir
Jolly Roger
rok temu
No nie dali mu spokojnie ukołysać się do snu, jakiś czepialski ten naród
Zacier
rok temu
A przecież ciągle reklamują piwa bezalkoholowe, nawet częściej niż te z alkoholem
Najnowsze komentarze (20)
pietrek
rok temu
W takich przypadkach powinno byc jak w niemczech - zabrane prawo jazdy i tzw mpu, czyli badania u psychiatry. Zanim dojdzie do egzaminu u specjalisty delikwent musi udokumentowac rok abstynencji, za wszystkie badania placi z wlasnej kieszeni. Koszty odzyskania prawa jazdy zaczynaja sie od 5000€, jak nie zda to musi powtorzyc ezgamin i doplacic. Rekordzista o ktorym slyszalem od znajomych zaplacil w sumie 12000€ zanim odzyskal prawo jazdy.
no i
rok temu
gdzie ci policjanci trzymający się za głowe ?
5yj
rok temu
A ja się za głowę złapałem gdy zobaczyłem przejazd kolumny kandydata na prezydęta przez Łowicz.
5yj
rok temu
A ja się za głowę złapałem gdy zobaczyłem przejazd kolumny kandydata na prezydęta przez Łowicz.
WGHWH
rok temu
Duda ułaskawi, powie, że pojednał się z policjantami, żoną i sprzedawcą trunków. a wszyscy mieszkają w jednym domu jakim jest Polska.
Raj Przestępc...
rok temu
Co mu grozi? Nic! Zabiorą mu prawko to będzie jeździł bez, dostanie zakaz sądowy to będzie jeździł z zakazem a co., To dlatego nie ubywa a przybywa pijanych kierowców!
mmmmmmm
rok temu
Czaskowski z roboty wracał...
ober
rok temu
Przecież to Olsztyn nic nadzwyczajnego.
bErgJHij
kb
rok temu
Faceci ! Największe zagrożenie na świecie !
Rumcajs
rok temu
A co się dziwicie - że stał na nogach? . Jego Eminencja Wielki pobożny biskup Janiak miał jechać do żeńskiego klasztoru. I pojechał. Ale na skrzyżowaniu dopadły go myśli . Jechać czy nie jechać , oto jest pytanie..... On nie był pijany - ON SIĘ WACHAŁ
Zoe
rok temu
czy szanowny "Redaktor" sprawdził tekst, naprawdę aż oczy bolą: "był kompletnie pijany. badanie alkomatem", "Policjanci nie. kryli zaskoczenia.", "próbowaniu nim jechać"
i tyle
rok temu
Ech ci wyborcy PO...
jacek
rok temu
tylko 2 lata to za malo
wsxd
rok temu
Zrozumiałe, pan przy prawie 4 promilach nic już nie widział i bał się wjechać na skrzyżowanie. Szukał tej właściwej odległości z której ostrość wzroku się poprawi. Ale nie znalazł.
bErgJHiL
bErgJHhS
bErgJHiS
bErgJHiT