programy
kategorie

Jeździł do przodu i do tyłu. Dziwne zachowanie na skrzyżowaniu w Olsztynie

W poniedziałek 29 czerwca olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego ze świadków dziwnego zachowania się kierowcy na ulicy. Auto marki mazda jeździło do przodu i do tyłu na ruchliwym skrzyżowaniu w centrum Olsztyna. Jeden ze świadków zdarzenia podszedł, aby sprawdzić czy z kierowcą auta jest wszystko w porządku. Okazało się, że nie było. 32-letni kierowca mazdy był kompletnie pijany. badanie alkomatem wykazało, że miał 3,7 promila alkoholu we krwi. Policjanci nie kryli zaskoczenia. To niesłychane, że w ogólne mógł stać na nogach, nie wspominając o wsiadaniu do auta i próbowaniu nim jechać. Nie miał na dodatek uprawnień do kierowania autem. Policja zatrzymała mężczyznę i czeka go proces. Grozi mu wysoka grzywna oraz pozbawienie wolności do 2 lat.

82 reakcje
15
47
20
Podziel się
Komentarze (20)
01-07-2020
DocZawsze łatwiej po pijaku, trzymać się kierownicy, niż płotu, oczywiście nie popieram, ale rozumiem doskonale!!!
zobacz więcej komentarzy (20)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(20)
Doc
4 lata temu
Zawsze łatwiej po pijaku, trzymać się kierownicy, niż płotu, oczywiście nie popieram, ale rozumiem doskonale!!!
olo
4 lata temu
wysoko litrazowy ze wschodnim genem
Proste a trud...
4 lata temu
Panie redaktorze, zawartość alkoholu we krwi określa badanie laboratoryjne (trzeba pobrać krew do badania), natomiast badanie alkomatem wskazuje zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
Jolly Roger
4 lata temu
No nie dali mu spokojnie ukołysać się do snu, jakiś czepialski ten naród
Zacier
4 lata temu
A przecież ciągle reklamują piwa bezalkoholowe, nawet częściej niż te z alkoholem
Najnowsze komentarze (20)
pietrek
4 lata temu
W takich przypadkach powinno byc jak w niemczech - zabrane prawo jazdy i tzw mpu, czyli badania u psychiatry. Zanim dojdzie do egzaminu u specjalisty delikwent musi udokumentowac rok abstynencji, za wszystkie badania placi z wlasnej kieszeni. Koszty odzyskania prawa jazdy zaczynaja sie od 5000€, jak nie zda to musi powtorzyc ezgamin i doplacic. Rekordzista o ktorym slyszalem od znajomych zaplacil w sumie 12000€ zanim odzyskal prawo jazdy.
no i
4 lata temu
gdzie ci policjanci trzymający się za głowe ?
5yj
4 lata temu
A ja się za głowę złapałem gdy zobaczyłem przejazd kolumny kandydata na prezydęta przez Łowicz.
5yj
4 lata temu
A ja się za głowę złapałem gdy zobaczyłem przejazd kolumny kandydata na prezydęta przez Łowicz.
WGHWH
4 lata temu
Duda ułaskawi, powie, że pojednał się z policjantami, żoną i sprzedawcą trunków. a wszyscy mieszkają w jednym domu jakim jest Polska.
Raj Przestępc...
4 lata temu
Co mu grozi? Nic! Zabiorą mu prawko to będzie jeździł bez, dostanie zakaz sądowy to będzie jeździł z zakazem a co., To dlatego nie ubywa a przybywa pijanych kierowców!
mmmmmmm
4 lata temu
Czaskowski z roboty wracał...
ober
4 lata temu
Przecież to Olsztyn nic nadzwyczajnego.
kb
4 lata temu
Faceci ! Największe zagrożenie na świecie !
Rumcajs
4 lata temu
A co się dziwicie - że stał na nogach? . Jego Eminencja Wielki pobożny biskup Janiak miał jechać do żeńskiego klasztoru. I pojechał. Ale na skrzyżowaniu dopadły go myśli . Jechać czy nie jechać , oto jest pytanie..... On nie był pijany - ON SIĘ WACHAŁ
Zoe
4 lata temu
czy szanowny "Redaktor" sprawdził tekst, naprawdę aż oczy bolą: "był kompletnie pijany. badanie alkomatem", "Policjanci nie. kryli zaskoczenia.", "próbowaniu nim jechać"
i tyle
4 lata temu
Ech ci wyborcy PO...
jacek
4 lata temu
tylko 2 lata to za malo
wsxd
4 lata temu
Zrozumiałe, pan przy prawie 4 promilach nic już nie widział i bał się wjechać na skrzyżowanie. Szukał tej właściwej odległości z której ostrość wzroku się poprawi. Ale nie znalazł.