bEpUlBuc
bEpUlBug
bEpUlBuk
programy
kategorie
bEpUlBud

Joseph DeAngelo skazany. Morderca znany jako "Golden State Killer" usłyszał wyrok po 34 latach

Joseph DeAngelo był policjantem w Kalifornii, prowadził podwójne życie. Okazał się mordercą i gwałcicielem. Napadł na 120 domów. Sąd Sacramento skazał, 74-letniego dziś, DeAngelo na dożywocie za serie morderstw, gwałtów i włamań w latach 70. i 80. XX. Większa część ze spraw przedawniła się, ale prokuratorzy bezwzględnie domagali się sprawiedliwości i surowej kary dla DeAngelo. Przy odczytywaniu wyroku 74-latek siedział na sali na wózku inwalidzkim. Chłodno wyraził skruchę przed rodzinami 13 ofiar. Dzięki kamerom zainstalowanym w celi osadzonego, okazało się, że morderca nie musiał korzystać z wózka inwalidzkiego. Na nagraniach widać, jak sprzątając, sprawnie wspina się do okien, bez problemu czyści celę czy regularnie ćwiczy. Tożsamość mordercy z Golden State przez dekady pozostawała tajemnicą. Dzięki licznym analizom i badaniom DNA policja wpadła na jego trop. Zatrzymano go w kwietniu 2018 r.

141 reakcji
77
24
40
Podziel się
Komentarze (40)
24-08-2020
KpinyZfacetówPowinien dostać czapę!
zobacz więcej komentarzy (40)

Programy Wirtualnej Polski

bEpUlBup
KOMENTARZE
(40)
KpinyZfacetów
11 miesięcy temu
Powinien dostać czapę!
Adam
11 miesięcy temu
A teraz pożyje sobie spokojnie na koszt podatnika .
art
11 miesięcy temu
typowy policjant, uczciwy do konca
bEpUlBuH
Alik
11 miesięcy temu
jakbym widział starszych ludzi w autobusie, a potem na promocji w markecie. CUDA się dzieja.
123
11 miesięcy temu
Złapali go po latach, bo koledzy którzy go kryli poumierali lub przeszli na emerytury.
Najnowsze komentarze (40)
Kierowca
11 miesięcy temu
Kiedyś po kupnie auta też przez krótki czas sprawdzałem ile moje auto wyciśnie. Doło rade około 200 km/h ale kiedy tak jechałem wyprzedził mnie mercedes. śmignął koło mnie i szybko zniknął na horyzoncie. myślę, ze jechał grubo ponad 300.
svd
11 miesięcy temu
zabił 13 osob i tylko kara dożywocia? to jakieś kpiny z ofiar do cholery............
mere
11 miesięcy temu
"...w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 140 km/h." Skoro w tym miejscu wg autora było ograniczenie do 140 km/h to z jaka prędkością można jeździć na polskich autostradach?
pyrpyr
11 miesięcy temu
"...w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 140 km/h". Skoro w tym miejscu było ograniczenie do 140 km/h, to wg autora jaka jest dopuszczalna prędkość na polskich autostradach.
wika
11 miesięcy temu
Putin powinien być systematycznie wolno i sukcesywnie eliminowany gospodarczo i wojskowo z życia innych państw
obywatel
11 miesięcy temu
Schludna i przytulna cela, a do tego fajnie wyposazone i zagospodarowane wnetrze. Nie jeden bezdomny by na klęczkach dziękowal za cos takiego.
Ciećwierz
11 miesięcy temu
to nie jest srodek morza
Pro.1
11 miesięcy temu
Mój dom, moja twierdza; ograniczone zaufanie do każdego, zwłaszcza do tych którzy korzystają z immunitetu nazisty!!!!
bEpUlBuz
ozzi
11 miesięcy temu
Na wózku jest doprowadzony do sali Sądowej , ma skute ręce i nogi więc miałby trudności z chodzeniem, a przy upadku będzie Sądził więzienie to taka praktyka, sprawa podstawowa śmieci się utylizuje i tyle w temacie
ada
11 miesięcy temu
mozna to potraktowacjako doskonalenie umiejetnosci panowania nad pojazdem w sytuacji kryzysowei to sie przydaji.kazdy kierowca osobowki powinien byc szkolony na pslizgi gwaltowne skrety tylko to sa koszty ale podnosi bezpieczenstwo
kwinto
11 miesięcy temu
Panie redachtor, to jest tzw poślizg kontrolowany. W pracy stosuje się żeby robota szła szybciej.
Gall Anonim
11 miesięcy temu
Takie obrazki można oglądać na przekopie mierzei.Tam w 90% pokazują jak budowlańcy grzebią w piasku i przewożą z kupki na kupkę.Budowy sensu stricte to 10% w materiałach filmowych.Koszt inwestycji miał być ok 1mld.zł.Już jest ponad 2.A front robót rozszerza się niewspółmiernie do zakresu robót i podpisanych umów.Tak to się teraz wyciąga forsę z budżetu.
Jogibabu
11 miesięcy temu
To nie jest samochód tylko wozidło budowlane i taki manewr na mokrej glinie to żadna umiejętność. Jak się kiper przewróci to podjedzie koparka postawi na koła i jazda dalej.
Pankracy
11 miesięcy temu
Ta "akcja ratownicza" nie wygląda na zbyt energiczną. Zamiast wysłać z brzegu motorówkę albo opuścić szalupę z promu i podpłynąć do dziecka, dzielni greccy marynarze z promu postanowili się nie zamoczyć, otworzyli furtę dziobową albo rufową promu na morzu (może i dla ratowania życia można tak zrobić, ale raczej nie wtedy gdy są inne możliwości działania), a później czekali sobie aż wiatr i prąd morza zniesie na nich jednorożca z dziewczynką.
bEpUlBvb
bEpUlBui
bEpUlBvi
bEpUlBvj