programy
kategorie

Juventus - Tottenham 2:1. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Juventus Turyn lepszy od Tottenhamu w International Champions Cup. Stara Dama triumfowała 2:1, a samo spotkanie miało dwa oblicza.Pierwsza połowa należała zdecydowanie do mistrza Włoch i efektem były dwie bramki w ciągu niespełna kwadransa. Najpierw Paulo Dybala pokonał Michela Vorma uderzeniem przy słupku, a po kilku minutach znakomitą główką do siatki trafił Medhi Benatia. Tottenham przebudził się dopiero po przerwie, wcześniej w ofensywie w zasadzie nie istniał.W 67. minucie Koguty zdobyły gola kontaktowego. Jego autorem był bardzo dobrze grający Erik Lamela, który wykorzystał podanie Victora Wanyamy i nie dał Neto szans płaskim strzałem przy słupku.[b]Juventus Turyn - Tottenham Hotspur 2:1 (2:0)[/b]1:0 - Paulo Dybala 6'2:0 - Medhi Benatia 14'2:1 - Erik Lamela 67'Składy:Juventus Turyn: Neto - Pol Lirola, Medhi Benatia (46' Luca Marrone), Daniele Rugani, Alex Sandro (79' Luca Coccolo), Mario Lemina (79' Roman Macek), Hernanes (79' Carlos Blanco), Kwadwo...