programy
kategorie

Karygodne zachowanie kierowcy. Nagranie z polskich gór

Na jednej z podtatrzańskich dróg doszło do bulwersującego zdarzenia. Kierowca specjalnie zajechał drogę dwójce rowerzystów, którzy nie zdołali zachamować i wjechali w auto. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Wszystko nagrała kamera innego uczestnika ruchu.

15-06-2020
171 reakcji
15
97
59
Podziel się
Komentarze (59)
15-06-2020
Kaziuprosimy o podanie więcej szczegółów całego zajścia. Kierowca klasyfikuje się pod paragraf usiłowanie zabójstwa..!!!
zobacz więcej komentarzy (59)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(59)
Kaziu
4 lata temu
prosimy o podanie więcej szczegółów całego zajścia. Kierowca klasyfikuje się pod paragraf usiłowanie zabójstwa..!!!
arrecky
4 lata temu
to jakas masakra, mam nadzieje ze bedzie siedzil!!! brak slow!!!
Karo
4 lata temu
Rowerzyści jadą prawidłowo, przy prawej krawędzie jezdni. Ich winą było to, że tam w ogóle byli. Kierowca użył samochodu jako narzędzia do ataku na nich. Powinien być więc sądzony za "napad z użyciem niebezpiecznego narządzia". I powinien cwaniak dostać maxa. Zabrać mu też prawo jazdy, bo jego nieobecność w ruchu będzie korzystna dla wszystkich.
kobieta
4 lata temu
Powinien odpowiadać za usiłowanie morderstwa.
JaKr
4 lata temu
A gdzie najważniejsza informacja o aresztowaniu kierowcy na 3 miesiące?
Najnowsze komentarze (59)
Ola
4 lata temu
głupek ma prawo jazdy od 3 miesięcy i takie coś? Wprowadźcie badania psychiatryczne przed egzaminem czy w ogóle taki delikwent się nadaje na kierowcę. Ten się nie nadaje. Odebrać prawko dożywotnio i odsiadka za usiłowanie zabójstwa.
Maciej
4 lata temu
Takiemu odebrać prawo jazdy dożywotnio zachował sie jak pijany kierowca
Brawo Kierowc...
4 lata temu
Ciekawe co ci rowerzyści wyprawiali wcześniej. Pewnie jechali obok siebie blokując drogę, bo przeczytali że tak można. Nie doczytali, że pod warunkiem nie utrudniania ruchu innym. Kierowca się wkurzył i dał im nauczkę. Brawo! Więcej takich akcji to może dwukółkowcy zmądrzeją.
maxxxl
4 lata temu
Nie bronie zachowania tego kierowcy, ale zwróćcie uwagę jak pojazd przed nim chcąc ominąć rowerzystów musiał zjechać lewą stroną auta z asfaltu - może byli przez jakiś czas blokowani przez nich a że gościu ma słabe nerwy to niestety nie wytrzymał.
as
4 lata temu
rowerzyści niech się nauczą jeździć , zdecydowanie widać na filmie , że kierowca jest niewinny, pozdrawiam wszystkich buraków rowerzystów
Kurs
4 lata temu
Zahamować panie redaktorze
Ortoferek
4 lata temu
No jak tak można, "redaktorze"!? Piszemy "zahamować" a nie "zachamować" (nie mylić z chamstwem kierowcy).
paka
4 lata temu
Powinien dostać 5 lat i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych . To zwyrodnienie i głęboka patologia .
AAA
4 lata temu
To jest atak z użyciem niebezpiecznego narzędzia - usiłowanie zabójstwa, jak to mówią teraz prawnicy, "działał z zamiarem ewentualnym"
Paki6781
4 lata temu
W takiej sytuacji Pan/Pani powinien zostać zatrzymany i następnie skierowany na obserwację na oddziale psychiatrycznym na miesiąc lub kilka najlepiej gdzie zostanie ubezwłasnowolniony, aby biegły wydał opinię czy kierujący spełnia psycho-fizyczne przesłanki aby być kierowcą. I przede wszystkim areszt bo to nie jest przypadkowe zachowanie,świadome działanie człowieka wobec prawidłowo jadących rowerzystów. Także życzę kierowcy przedłużenia urlopu w górach z powodu skierowania na oddział psychiatryczny celem wydania opinii przez biegłego.
Masa
4 lata temu
Kierowca chcial pokazac ciemnej masie kto jest wazniejszy na drodze
dziadek56
4 lata temu
Kierowca powinien być sądzony za świadomy zamiar zabójstwa . Czyli z premedytacją . Myślę że jakieś 15 lat . Do tego proces cywilny o odszkodowanie .
Pszczoła
4 lata temu
Mam nadzieję,że kierowcę spotka zasłużona kara!
jpb
4 lata temu
Wszyscy wiedzą, że cykliści to ideologia, nie ludzie, więc wszystko w porzo.
...
Następna strona