bGjyLJpM
bGjyLJpQ
bGjyLJpU
programy
kategorie
bGjyLJpN

Katastrofalne tsunami. To tylko kwestia czasu

Na Alasce odkryto niestabilną górę lodową, której zawalenie może wywołać ogromną falę tsunami. Geolodzy z USA twierdzą, że w ciągu najbliższego roku lodowiec Barry w zatoce Prince William uwolni miliony ton skał do oceanu, co będzie mieć niszczycielski skutek dla miejscowego rybołówstwa.

18-05-2020
Tranksrypcja:
rozwiń
Kaufland
218 reakcji
49
106
63
Podziel się
Komentarze (63)
18-05-2020
Kmicic.
Wiemy że jest nie wesoło bo mamy już problemy z ekosystemem .... !ALE DARUJCIE SOBIE STRASZENIE LUDZI W TY SERWISIE NIE MA DNIA ..od tzw. katastrofalnych info .... Tojest...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (63)

Programy Wirtualnej Polski

bGjyLJpZ
KOMENTARZE
(63)
Kmicic.
2 lata temu
Wiemy że jest nie wesoło bo mamy już problemy z ekosystemem .... !ALE DARUJCIE SOBIE STRASZENIE LUDZI W TY SERWISIE NIE MA DNIA ..od tzw. katastrofalnych info .... Tojest trochę niepoważne Pozdrawiam w XXII w !Pozdrawiam WAS!
zulu
2 lata temu
to ten lodowiec nietypowy - składa się ze skał? to może skałowiec? proponuję zwolnić z redakcji wszystkich półanalfabetów
meteo
2 lata temu
KATAKLIZM JUŻ NADCIĄGNĄŁ ! PIS SIĘ NAZYWA !
bGjyLJqr
Nieprawda
2 lata temu
Zatokę Prince William osłaniają dwie duże wyspy, które uniemożliwiają rozwinięcie się takich fal. Pisałam pracę na temat fal uderzeniowych, w tym tsunami. Piękne, przerażająco groźne ale nie z takiego źródła.
jarek
2 lata temu
Od kiedy lód to skała?
Najnowsze komentarze (63)
cvb
2 lata temu
a kogo to obchodzi
tghu
2 lata temu
Co na ten temat powiedział szaman z Tychów
Geograf
2 lata temu
Jeszcze chciałbym zauważyć, że górą lodową można nazwać bryłę lodu która już się "zwaliła" (profesjonalnie mówi się o koceniu lodowców). Tutaj mamy do czynienia z lodowcem, a konkretniej z czołem lodowca.
Geograf
2 lata temu
Bardzo wyczerpujący materiał. Nie dowiedziałem się nic, aczkolwiek jako znawca tematyki mogę powiedzieć, że takie zjawiska zachodzą bardzo często i mogą wywołać szkody tylko wtedy, gdy się przebywa lub prowadzi działalność w bardzo bliskiej odległości.
dostep777
2 lata temu
Przestańcie nas straszyć. Najstraszniejsza jest dla mnie myśl, że jeszcze rok, a może i więcej trzeba będzie żyć przy tej obłudnej władzy w naszym kraju!!!
PL
2 lata temu
Watykan ma zostać zalany!!!
To nie SF to...
2 lata temu
wszystko co nas otacza może nas zabić w każdej chwili. Wystarczy mały błąd człowieka w rozwijaniu wiedzy na dowolny temat za pomocą eksperymentu który może przynieść więcej złego niż dobrego i szybko lub powoli nas nie ma. Jestem przekonany jak wielu że cywilzacja na planecie ziemia doszła do bardzo dużego rozwoju już kilkakrotnie i została sprowadzona do "Zera" zrestartowana czy przez zjawiska naturalne czy przez samą siebie czy przez inne istoty nie wiem, każdy ma jakieś inne teorie. Tylko duży ewolucyjny skok może uratować tą cywilizację która mamy obecnie lub techniczny który pozwoli opuścić Ziemię lub ją ochronić przed wszystkimi zagrożeniami w tym i ludzkim
xela
2 lata temu
Mądre dinozaury wyginęły w przeszłości to co stoi na przeszkodzie, żeby upadły głupie i nieodpowiedzialne cywilizacje nazywające się ludzkość.
bGjyLJqj
babaVanga2
2 lata temu
Niestety ten strach podjudzany przez dziennikarzy na usługach "niewiadomokogo" osiąga absurd. Wymyślcie coś innego, może czas na morderczą godzillę? Albo atak tysięcy dronów dosiadanych przez laleczki czaki?
Wańka z biało...
2 lata temu
Ludzkość już nie da rady przyrodzie zostanie tylko patrzeć i rozdziawić usta (japy!!!!) jak wszystko zmiecie z powierzchni ziemi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ludzie już zniszczyli większość ziemi i nikogo to nie obchodzi !!!!!
JJ
2 lata temu
USA SWOJE MĄDROŚCI. NIECH ZACHOWA SOBIE KLAMCY
Twój nick
2 lata temu
To dlatego TV Republika nadaje w najlepszym czasie antenowym koronkę do miłosierdzia Bożego zamiast reklam?🤔
PRAWDA BOLI
2 lata temu
JUŻ DAWNO JAKIEŚ 30 LAT TEMU W PROGRAMACH BBC WORLD NAUKOWCY OSTRZEGALI O TYM ŻE W LATACH 2025-2035 BĘDZIE KATASTROFA KLIMATYCZNA PRZEZ LUDZI COŚ MY ZROBILIŚMY? NIE KOMPLETNIE NIC A ZA SPRAWĄ STOJĄ TYLKO BOGACZE KRAJE BOGATE BO DLA CZŁOWIEKA TYLKO KASA I WŁADZA SIĘ LICZY DLATEGO MAM NADZIEJĘ ŻE PRZY TYCH KATASTROFACH ZGINĄ WŁAŚNIE ONI I ŚWIAT WRÓCI DO NORMALNOŚCI!!!!
Jarion
2 lata temu
To już w historii ziemi sie wydarzyło, wszystko jest opisane na tabliczkach glinianych w Mezopotanii
...
Następna strona
bGjyLJqL
bGjyLJpS
bGjyLJqS
bGjyLJqT