bCOffOvE
bCOffOvI
bCOffOvM
programy
kategorie
bCOffOvF

Kiedy wybory prezydenckie 2020? Adam Bodnar: ta decyzja za kilka dni zostanie podjęta

Wybory prezydenckie 2020 zaplanowano na 10 maja, jednak pojawiają się głosy, że powinny zostać przełożone z powodu epidemii koronawirusa. Zdaniem Adam Bodnara "jesteśmy coraz bliżej momentu podjęcia decyzji" ws. przełożenia biletu. RPO powołał się na wypowiedź prof. Andrzeja Zybertowicza. – Jeżeli jeden z głównych doradców prezydenta mówi bardzo otwarcie, że to nie są warunki do prowadzenia kampanii (…) to myślę, że następuje pewne przesunięcie się momentu ciężkości i ta decyzja zostanie za klika dni podjęta – powiedział Bodnar w programie "Tłit".

Tranksrypcja:To co się jeszcze musi wydarzyć, żeby władza podjęła decyzję...
rozwiń
Że to nie jest normalny, zwykły, demokratyczny czas.
Ja myślę, że coraz jesteśmy bliżsi tego momentu podjęcia tej decyzji. Dzisiaj w Radio TOK FM bardzo mocno na ten temat wyrażał się profesor Zybertowicz.
Jeżeli główny doradca prezydenta - czy jeden z głównych doradców prezydenta, mówi bardzo otwarcie, że jego zdaniem to nie są warunki na prowadzenie kampanii prezydenckiej.
Że te wybory należy przełożyć, to myślę, że następuje pewne przesunięcie się momentu ciężkości i ta decyzja jednak zostanie za kilka dni podjęta.
0
0
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bCOffOvR
Napisz komentarz
bCOffOwD
bCOffOvK
bCOffOwK
bCOffOwL