bGXfkjkQ
bGXfkjkU
bGXfkjkY
programy
kategorie
bGXfkjkR

Kierowca wyrzucił i pobił kobietę z auta. Nagranie z Rosji

4 października w rosyjskim Petersburgu doszło do dramatycznej sytuacji. Kierowca białego auta zjechał na pobocze i wysiadł energicznie z samochodu. Chwile grozy przeżyła pasażerka taksówki. Na szczęście wszystko zarejestrowała kamera. Mężczyzna wyrzucił kobietę na chodnik i szarpał nią, gdy tylko odpuścił, kobieta rzuciła się na niego. Jednak nikt z przechodniów nie reagował na przemoc wobec kobiety. Mężczyzna szarpał i bił kobietę przez dłuższą chwilę. Jeden z przejeżdżających samochodów zatrzymał się, a ofiara pobicia poprosiła o pomoc kierowcę auta, który jak się później okazało, stał się rozjemcą konfliktu.

06-10-2020
200 reakcji
34
113
53
Podziel się
bGXfkjkT
Komentarze (53)
06-10-2020
manipulacja
Artykuł musiała pisać kobieta bo jest zupełnie nieobiektywny. Facet wyrzucił pasażerkę i na tym by się skończyło gdyby go nie próbowała szarpać, bić i kopać. Co więcej on...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (53)

Programy Wirtualnej Polski

bGXfkjld
KOMENTARZE
(53)
manipulacja
2 lata temu
Artykuł musiała pisać kobieta bo jest zupełnie nieobiektywny. Facet wyrzucił pasażerkę i na tym by się skończyło gdyby go nie próbowała szarpać, bić i kopać. Co więcej on jej nie uderzył, za każdym razem gdy do niego podchodziła przewracał ją na ziemię żeby sobie odpuściła. Z całą pewnością swoją postawą mu dorównywała. Facet który się zatrzymał z jakiś powodów też nie uznał go za winnego a jedynie rozdzielał tą dwójkę, paniusia natomiast dostała animuszu bo zapewne z doświadczenia wiedziała, jak społeczeństwo postrzega ,,damę w opałach" i stała się jeszcze bardziej agresywna Artykuł sugeruje, że biedactwo zostało napadnięte przez samczego damskiego boksera, zwykła feministyczna manipulacja. Coraz częściej kobiety zaczepiają facetów pod klubem czy na ulicy, a jak tylko facet fizycznie zareaguje to jest linczowany.
Gośka
2 lata temu
On jej nie bije fakt szarpie ale to niestety ona jest prowodyrem i niestety wykorzystuje to, że jest kobietą. Jestem kobietą i obiektywnie oceniłam film jak dla mnie to ta kobieta była prowodyrem całej tej sytuacji.
UBER!!!!!
2 lata temu
Autor artykułu kłamie !!!!!!!!! To nie jest żadna taksówka !!!!!!!!!!!!! Niech napisze że to był kierowca UBERA !!!!!!!!!!! Czemu nazywacie nielegalnych przewoźników taksówkarzami ????????????????????????????????????????????
bGXfkjlv
obiektywniw
2 lata temu
tu widze jej agresje.
Taktyk
2 lata temu
Autor artykułu chyba nie oglądał filmu który wstawił. Jawna manipulacja faktami. Chłop ją z samochodu wyrzuca a tak się na niego rzuca i tłucze.
Najnowsze komentarze (53)
RanoTrzyKawki
2 lata temu
No przykro mi bardzo, zwłaszcza wobec przedstawicieli środowisk LGBT, ale po mojemu taksiarz wyrzucił nie kobietę, ale męską prostytutkę, która go nagabywała. Obejrzyjcie to video jeszcze raz pod tym kątem, nie dziwią Was „jej” ruchy, sylwetka i odporność na szarpanie? A kierowca? Co mogło go aż tak wkurzyć, żeby wywalić na chodnik pasażera? Moim zdaniem jedynie paw na plecy (którego nie widzę), albo chwyt za jaja męską ręką. Faceta można teraz łatwo oszukać, ale Wy, drogie panie pewnie rozpoznacie czy to aby na pewno jedna z Was, hę?
Jan
2 lata temu
A może to teściowa?
FEmiNIsta
2 lata temu
kobieta rzuciła się na niego. Jednak nikt z przechodniów nie reagował na przemoc wobec kobiety. NIE MAM PYTAŃ
:oo
2 lata temu
Dlaczego "Na szczęście wszystko zarejestrowała kamera."? Czyje szczęście?
paw?
2 lata temu
To mi trochę wygląda na reakcję przewoźnika po zostawieniu pawia w jego aucie przez tą panią.
krzysiek
2 lata temu
nie wiadomo jaka była przyczyna wyrzucenia kobity z auta.może miał rację, że ją wywalił. nic nie wiemy.
czytelnik
2 lata temu
Kierowca się po prostu broni. Musiał w jakiś sposób uwolnić się od agresora
ser
2 lata temu
To ona go bije i rzuca się na niego . Facet owszem szarpie ja i przewraca ale za każdym razem ona go prowokuje i bije
bGXfkjln
po co kłamać
2 lata temu
A dlaczego nie napisaliście jak było naprawdę ze kobieta chciała zapłacić fałszywką. Najpierw prosze sprawdzić u zródła a potem wstawiać.
Franz
2 lata temu
Może to zła kobieta była?
ere
2 lata temu
stroną agresywną była kobieta to widać a artykuł wprowadza tylko czytelników w błąd
Givrix
2 lata temu
Chciała zapłacić fałszywymi pieniędzmi! Kierowca powinien ją wsadzić pod koło i buta!
iko
2 lata temu
nie wiadomo co w tym aucie wyprawiała
nonsens
2 lata temu
Co ten artykuł miał na celu " Me too" czy jak? A film to dowód w sprawie ale czyjej?
bGXfkjlP
bGXfkjkW
bGXfkjlW
bGXfkjlX