bCFUPmlg
bCFUPmlk
bCFUPmlo
programy
kategorie
bCFUPmlh

Kinga Rusin zaczynała karierę w TVP. Jak się zmieniła przez lata?

Kinga Rusin od dłuższego czasu jest na ustach wszystkich. Początkowo z powodu swojej relacji z hollywoodzkiej imprezy z gwiazdami, później przez aferę z TVP. Gdy Rusin pozywa Telewizję Publiczną za skandaliczny i zmanipulowany materiał na swój temat, trudno uwierzyć, że wiele lat temu karierę zaczynała właśnie w tej stacji. Kinga rozpoczęła pracę na Woronicza jeszcze jako studentka italianistyki. Pierwszy raz na antenie można ją było oglądać w 1993 roku. Już wtedy wyróżniała się niebywałym wdziękiem. Pracowała w redakcji programu „Randka w ciemno” i jako prezenterka oprawy dnia u boku takich gwiazd jak Krystyna Loska czy Bogumiła Wander. Widzowie szybko ją pokochali, czego wyrazem była statuetka Wiktora dla „odkrycia telewizyjnego” przyznana w 1994 roku. Kilka lat później Rusin dołączyła do ekipy TVN. Dziś już niewielu pamięta, gdzie stawiała pierwsze kroki przed kamerą, a najgorzej, że zapomniała o tym TVP.
8 reakcji
0
4
4
Podziel się
Komentarze (4)
20-02-2020
czas upływaŚliczna była i tak dziewczęco niewinna, urocza. Wiadomo, że życie zmienia człowieka, ale i tak świetnie się trzyma.
zobacz więcej komentarzy (4)

Programy Wirtualnej Polski

bCFUPmlt
Napisz komentarz
20-02-2020

czas upływaŚliczna była i tak dziewczęco niewinna, urocza. Wiadomo, że życie zmienia człowieka, ale i tak świetnie się trzyma.

21-02-2020

WojtekŚliczna i głupia co rusz wpadki, ale na siłę trzymana bo znajomości i lizusostwo było w modzie Ale w TVNie i Polsacie może pracować

21-02-2020

bczReperowanie wizerunku.

bCFUPmlL
Rozwiń komentarze (4)
bCFUPmmf
bCFUPmlm
bCFUPmmm
bCFUPmmn