bFGPvruI
bFGPvruM
bFGPvruQ
programy
kategorie
bFGPvruJ

Kłótnia Tuska z dziennikarzem TVP. Ekspert komentuje wprost

W środę w Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyła się debata o praworządności w Polsce. Udział w niej wziął m.in. Mateusz Morawiecki. Wystąpienie premiera na późniejszej konferencji prasowej komentował lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. - Dzisiaj byliśmy świadkami zderzenia pisowskiego rządu ze ścianą - mówił. Kto lepiej rozgrywa ten temat: Morawiecki czy Tusk? - pytany był w programie "Newsroom" WP prof. Antoni Dudek (UKSW). - Czas pokaże. Jeśli Polska nie dostanie tej zaliczki (z Krajowego Planu Odbudowy - przyp. red.) do końca tego roku, Tusk będzie miał argument: ostrzegałem, widzicie, pierwszy krok w kierunku polexitu finansowego właśnie się dokonał, straciliśmy 5 mld euro. Natomiast jeśli jednak ta zaliczka wpłynie do Polski, cała narracja Tuska runie i będzie w dużym stopniu spalony - komentował. - W tej chwili są to PR-owe rozgrywki. Istotna jest ostateczna decyzja Komisji Europejskiej w tej sprawie. To ona określi, kto w tym meczu odniesie...

rozwiń
16 reakcji
10
5
1
Podziel się
Komentarze (1)
20-10-2021
DOLPanie Profesorze, na litość boską ,to nie jest przecież zakład kto wygra , Kaczyński czy Tusk to wieka sprawa, czy Polska będzie Europą cz Azją.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bFGPvruV
KOMENTARZE
(1)
DOL
7 miesięcy temu
Panie Profesorze, na litość boską ,to nie jest przecież zakład kto wygra , Kaczyński czy Tusk to wieka sprawa, czy Polska będzie Europą cz Azją.
Najnowsze komentarze (1)
DOL
7 miesięcy temu
Panie Profesorze, na litość boską ,to nie jest przecież zakład kto wygra , Kaczyński czy Tusk to wieka sprawa, czy Polska będzie Europą cz Azją.
bFGPvrvH
bFGPvruO
bFGPvrvO
bFGPvrvP