bHoZlxFg
bHoZlxFk
bHoZlxFo
programy
kategorie
bHoZlxFh

Koniec Galerii Sukcesja. Grycan: zwozimy już sprzęt i sprzątamy po naszym punkcie

- Zwozimy sprzęt z łódzkiej galerii Sukcesja — mówi Zbigniew Grycan, twórca marki Grycan Lody od Pokoleń. Gość programu "Money. To się liczy" zwraca uwagę na to, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż galerie handlowe będą się zamykały. - Bardzo dużo galerii zostało wybudowanych, siła nabywcza jest, jaka jest i niektóre mają za małą odwiedzalność — dodaje Grycan. Sukcesja to jedno z centrów handlowych w Łodzi. W weekend poinformowało, że z końcem czerwca zostanie zamknięte. "Szanowni Państwo, W związku z brakiem zgody Rady Wierzycieli na dalsze prowadzenie przez Syndyka przedsiębiorstwa upadłej spółki informujemy, iż z dniem 30.06.2020 Centrum Handlowo-Rekreacyjne Sukcesja zostanie zamknięte" — informuje na swoim Facebooku Sukcesja.

Tranksrypcja:Panie Zbigniewie, wracając do tematu galerii handlowych. Nie...
rozwiń
Ona oczywiście miała też inne problemy. Nie poradziła sobie z nim. Myśli pan, że jest takie ryzyko, że w Polsce w najbliższych latach galerie handlowe będą się zamykały?
Jest taka możliwość. Jest prawdopodobieństwo. Akurat mówię o Sukcesji łódzkiej. Dzisiaj my również tam zwozimy maszyny, urządzenia. Też byliśmy tam, czy jesteśmy jeszcze.
Oczywiście prawda jest taka, panie redaktorze, że dużo się nabudowało galerii, siła jest nabywcza taka jaka jest.
I niektóre mają małą odwiedzalność. Musi być to jakiś rachunek i niestety patrząc na to, co się dzieje na świecie również po wielu latach są zamykane, są rozbierane, powstają potem osiedla mieszkaniowe.
Czy jakieś inne obiekty. Tak w biznesie jest. I myśli pan, że tych galerii handlowych było za dużo w Polsce? I czas posprzątać rynek?
Bardzo dużo się nabudowało i buduje. Różne parki handlowe. Trzeba pamiętać o tym, że dzisiaj w każdym powiatowym i nie tylko powiatowym mieście już jest taka namiastka jakieś galerii czy parku handlowego.
Najlepszym dowodem są sklepy może nie wielkopowierzchniowe, ale z dużym szacunkiem nie chcę wymieniać nazwy, ale sieciowe, gdzie są dosłownie na każdym rogu ulicy.
I to w sumie jest tego już, normalniejemy. Bo kiedyś była jedna galeria czy dwie w centrum i ludzie jechali, czekali na otwarcie.
15 reakcji
10
5
0
Podziel się
bHoZlxFj
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bHoZlxFt
KOMENTARZE
(0)
bHoZlxGf
bHoZlxFm
bHoZlxGm
bHoZlxGn