bDgJgUFw
bDgJgUFA
bDgJgUFE
programy
kategorie
bDgJgUFx

Koniec pandemii koronawirusa. Historycy nie mają dobrych wiadomości

Chyba cały świat ma nadzieję na jak najszybsze zakończenie pandemii koronawirusa. Jednak historycy z Uniwersytetu Południowej Karoliny nie mają dobrych wiadomości. Przyjrzeli się poprzednim plagom, które trapiły ludzkość. Choroby te, jak ospa, odra, malaria czy gruźlica zostały stłamszone, ale nigdy nie zniknęły całkowicie. Nawet dżuma, która kojarzy się raczej ze średniowieczem, w ostatnich miesiącach pojawiła się znowu w Chinach. Historycy mają jednak nadzieję, że szczepionka pozwoli powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

15-10-2020
429 reakcji
26
273
130
Podziel się
Komentarze (130)
16-10-2020
gryzeldaCo tam, już kombinujecie ze szczepionką?Na mnie i na moją rodzinę nie liczcie.
zobacz więcej komentarzy (130)
bDgJgUFJ
KOMENTARZE
(130)
gryzelda
2 tyg. temu
Co tam, już kombinujecie ze szczepionką?Na mnie i na moją rodzinę nie liczcie.
PrzemasoVirus
2 tyg. temu
TIA..... JUŻ PRZYGOTOWUJĄ NAS ŻE DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIEMY W STANIE PERMNENTNEGO STRACHU I FAŁSZYWEJ PANDEMII.
Deres
2 tyg. temu
Szczepionka pozwoli zatrzymać wirusa ? Na prawdę ? Skoro przeciwciała się utrzymują zaledwie kilka miesięcy i to przy normalnym zakażeniu korona-wirusem, to szczepionka to załatwi ? Życzę powodzenia ...
bDgJgUGb
lololo
2 tyg. temu
Histerycy.
JohnyMnemonic
2 tyg. temu
Koniec będzie jak wybiją połowę starszych ludzi.Elity chcą niewolników do roboty,a nie tych,którym trzeba tylko wypłacać świadczenia.
Najnowsze komentarze (130)
otco
1 tyg. temu
Dlaczego tak wiele nieufności targa ludzkimi umysłami na wszelkie posunięcia władz na tym globie ziemskim? No cóż, jest mnóstwo powodów, niestety.
Kurde
1 tyg. temu
Covid19 przyczynia sie do impotencji u mezczyzn , i moze trwale uszkodzic sluch Trudno jednoznacznie ustalic czy. Te objawy sa spowodowane vi.rusem czy Promieniowaniem radioaktywnym ale jest pewne ze oddzialowuja na mozg
667cm
1 tyg. temu
Jeżeli nie postawimy tamy tym satanistów teraz np w kwestii maseczki to oni nas wykończą. Zakładane maseczk to jak dobrowolny odiazd do obozu zakłady. Bohaterowie się buntują jak np garstka Żydzów w getcie Warszawskim
leo
1 tyg. temu
koronawirusie idź! nie wracaj już! daj żyć i przestać być!
gość
1 tyg. temu
To wywołana trzecia wojna światowa z taką tylko różnicą, że wróg jest niewidzialny i przed jego atakiem ciężko się obronić. Skierowana jest, by wyeliminować ludzi starszych i schorowanych tylko trochę wymkneło się z pod kontroli i umierają młodsi.Dużo było krzyku z tym wiekiem emerytalnym nie tylko w Polsce , ale prawdopodobnie problem się rozwiąże, takie jest moje spostrzeżenie w całym tym bagnie.
Andrzej S.
1 tyg. temu
Przeczytałem dożo komentarzy i widzę, że dopóki nie udusi się ktoś z waszych bliskich tak, jak mój znajomy, któremu nie pomogło nawet pozaustrojowe natlenianie krwi, to dalej będziecie wypisywać bzdury i bronić się przed szczepionką.
zenek
1 tyg. temu
szczepionka pytam na którego korona wirusa on cały czas mutuje tak jak grypa sezonowa życzę zdrowia oby nie było powikłań po szczepieniu kto da gwarancję ze to będzie dobre dla obywatela.
ba ba jaga
1 tyg. temu
A to ciekawe - jak historycy wytłumaczą znikniecie dżumy z Europy, chyba wtedy szczepionek nie było. Niech każdy zajmuje się tym na czym się zna, epidemią niech zajmą się lekarze
bDgJgUFT
bolko
1 tyg. temu
maciarewicz pilnie potrzebuje
przyłbica
1 tyg. temu
Ten wirus okaże się wyleczalnym patogenem, jeśli tylko przestaniemy się nim aż tak interesować, jak teraz...
add
1 tyg. temu
Skończy się wtedy kiedy Microsoft i Bill Gates stworzą szczepionkę z microchipem ;)
PRoste
1 tyg. temu
Pandemia zniknie gdy ludzie zmądrzeją będą trzymać dystans i nosić maski nie negować istnienie i łamać zakazy. Czyli jeszcze jakieś 10 lat.
Looz
2 tyg. temu
A naprawa kolektora Wawie? oni chcą budować elektrownie atomową a ze zwykłą oczyszczalnią ścieków nie potrafią sobie poradzić. Ludzie tylko drugi Czarnobyl nas czeka . Lepiej niech energie kupią od Ukraińców na pewno taniej im to wyjdzie w hrywnach 1MV to będą jakieś grosze i będzie porządek na własnym podwórku bez atomowego SYfu Albo nich ich elektrownie kupią to zobaczą jaka to trudna sprawa utrzymać i zachować w sprawnym działaniu.
romantyczna
2 tyg. temu
co jak nie szczepionki zatrzymało ospę, polio, dżumę, wściekliznę, gruźlicę? Chyba nie kombinacje?????
...
Następna strona
bDgJgUGv
bDgJgUFC
bDgJgUGC
bDgJgUGD