bEqiUuGc
bEqiUuGg
bEqiUuGk
programy
kategorie
bEqiUuGd

Koniec pandemii koronawirusa. Historycy nie mają dobrych wiadomości

Chyba cały świat ma nadzieję na jak najszybsze zakończenie pandemii koronawirusa. Jednak historycy z Uniwersytetu Południowej Karoliny nie mają dobrych wiadomości. Przyjrzeli się poprzednim plagom, które trapiły ludzkość. Choroby te, jak ospa, odra, malaria czy gruźlica zostały stłamszone, ale nigdy nie zniknęły całkowicie. Nawet dżuma, która kojarzy się raczej ze średniowieczem, w ostatnich miesiącach pojawiła się znowu w Chinach. Historycy mają jednak nadzieję, że szczepionka pozwoli powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

15-10-2020
439 reakcji
26
275
138
Podziel się
Komentarze (138)
16-10-2020
gryzeldaCo tam, już kombinujecie ze szczepionką?Na mnie i na moją rodzinę nie liczcie.
zobacz więcej komentarzy (138)

Programy Wirtualnej Polski

bEqiUuGp
KOMENTARZE
(138)
gryzelda
9 miesięcy temu
Co tam, już kombinujecie ze szczepionką?Na mnie i na moją rodzinę nie liczcie.
PrzemasoVirus
9 miesięcy temu
TIA..... JUŻ PRZYGOTOWUJĄ NAS ŻE DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIEMY W STANIE PERMNENTNEGO STRACHU I FAŁSZYWEJ PANDEMII.
Deres
9 miesięcy temu
Szczepionka pozwoli zatrzymać wirusa ? Na prawdę ? Skoro przeciwciała się utrzymują zaledwie kilka miesięcy i to przy normalnym zakażeniu korona-wirusem, to szczepionka to załatwi ? Życzę powodzenia ...
bEqiUuGH
lololo
9 miesięcy temu
Histerycy.
JohnyMnemonic
9 miesięcy temu
Koniec będzie jak wybiją połowę starszych ludzi.Elity chcą niewolników do roboty,a nie tych,którym trzeba tylko wypłacać świadczenia.
Najnowsze komentarze (138)
Prawda.
9 miesięcy temu
Nie zgadzam się na przymusowe szczepienia na koronawirusa. Ja jestem zdrowa i na pewno nie dam się zaszczepić, bo jeszcze mi życie miłe.
KOMENDANT
9 miesięcy temu
Apel do Rządu Nie zgadzamy się, aby szczepienia na koronavirusa były obowiązkowe. Do tego nikogo nie wolno zmuszać. Jeżeli ktoś chce skrócić sobie życie, to nikt mu nie broni się zaszczepić. Ale pozostałym osobom [ logicznie myślącym ], nie wolno skracać życia przymusowymi szczepieniami.
Jasnowidz.
9 miesięcy temu
Kiedy w Polsce wprowadzono pandemię? Jak ludzie zaczęli się bać i zaczęli robić testy na obecność koronawirusa. Kiedy zakończy się pandemia? Jak ludzie przestaną się bać i przestaną robić testy na obecność koronawirusa. Pamiętajcie, to jest fałszywa pandemia, nie wierzcie w nią.
DOKTOR.
9 miesięcy temu
Zachowajmy normalność i spokój. Koronawirusy są wszędzie obecne w całym świecie. Są odpowiedzialne za chorobę przeziębieniową. Śmiertelność nie jest taka duża.
Doradca
9 miesięcy temu
Po co obowiązkowe szczepienia? Skoro się inni zaszczepią, to nie będą musieli mieć obaw że zarażą się od osób nie szczepionych. Więc w czym problem?
Realista
9 miesięcy temu
Nie wywołujcie paniki wśród ludzi, bo nie ma żadnej pandemii. Zastanawiam się, komu zależy na tym, aby dzieci przestały chodzić do szkół, aby gospodarka upadła, i aby seniorów jak najszybciej wysłać na tamten świat? Jak można zmuszać kogokolwiek do obowiązkowych szczepień wiedząc, że szczepionki nie są przetestowane? B. Gates powiedział, że nie bierze żadnej odpowiedzialności za powikłania poszczepienne. To jest chore, co teraz czynią w Polsce.
Obserwator.
9 miesięcy temu
Pan Profesor Piotr Kuna powiedział: „Koronawirus jest to normalny wirus przeziębienia”. COVID-19 stanowi główne zagrożenie dla osób chorych na cukrzycę, na nadciśnienie, na niewydolność krążenia i na inne przewlekłe choroby. Organizmy osób zdrowych potrafią zwalczyć tego wirusa. Czy słyszeliście kiedyś, żeby ktoś miał katar bezobjawowy? Nie? To i nie ma COVIDA-19 bezobjawowego. Czy jeżeli jest grupa osób chorych na raka, to należy wynaleźć szczepionkę, żeby zaszczepić wszystkich ludzi na raka? Oczywiście, że nie. Szczepionka, którą chcą nam zaaplikować jest dla nas bardzo niebezpieczna. Dlatego nie zgadzajmy się na szczepienia. Ostrzegam wszystkich ludzi: Pod żadnym pozorem nie dajcie się szczepić. Przestańcie też robić sobie testy na koronawirusa, to fałszywa pandemia od razu się skończy.
Obserwator.
9 miesięcy temu
Covid-19 oznacza certyfikat identyfikacji szczepień za pomocą sztucznej inteligencji. A 19 oznacza rok, w którym został stworzony. Covid-19 to nie jest nazwa wirusa, jest to raczej nazwa międzynarodowego planu kontroli i redukcji populacji, który był rozwijany w ciągu ostatnich dekad i wdrożony w 2020r.
bEqiUuGz
otco
9 miesięcy temu
Dlaczego tak wiele nieufności targa ludzkimi umysłami na wszelkie posunięcia władz na tym globie ziemskim? No cóż, jest mnóstwo powodów, niestety.
Kurde
9 miesięcy temu
Covid19 przyczynia sie do impotencji u mezczyzn , i moze trwale uszkodzic sluch Trudno jednoznacznie ustalic czy. Te objawy sa spowodowane vi.rusem czy Promieniowaniem radioaktywnym ale jest pewne ze oddzialowuja na mozg
667cm
9 miesięcy temu
Jeżeli nie postawimy tamy tym satanistów teraz np w kwestii maseczki to oni nas wykończą. Zakładane maseczk to jak dobrowolny odiazd do obozu zakłady. Bohaterowie się buntują jak np garstka Żydzów w getcie Warszawskim
leo
9 miesięcy temu
koronawirusie idź! nie wracaj już! daj żyć i przestać być!
gość
9 miesięcy temu
To wywołana trzecia wojna światowa z taką tylko różnicą, że wróg jest niewidzialny i przed jego atakiem ciężko się obronić. Skierowana jest, by wyeliminować ludzi starszych i schorowanych tylko trochę wymkneło się z pod kontroli i umierają młodsi.Dużo było krzyku z tym wiekiem emerytalnym nie tylko w Polsce , ale prawdopodobnie problem się rozwiąże, takie jest moje spostrzeżenie w całym tym bagnie.
Andrzej S.
9 miesięcy temu
Przeczytałem dożo komentarzy i widzę, że dopóki nie udusi się ktoś z waszych bliskich tak, jak mój znajomy, któremu nie pomogło nawet pozaustrojowe natlenianie krwi, to dalej będziecie wypisywać bzdury i bronić się przed szczepionką.
...
Następna strona
bEqiUuHb
bEqiUuGi
bEqiUuHi
bEqiUuHj