Konspol postawi fermę w Indonezji

Jeden z największych polskich producentów drobiu rusza na podbój Indonezji. Grupa Konspol od kilku lat chce postawić w tym kraju fabrykę. Budowa ruszyła miesiąc temu. w rozmowie z Biztok.pl, Konrad Pazgan, prezes wykonawczy grupy opowiada o azjatyckim pomyśle na biznes.

Więcej wideo
Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 26.06Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 26.06
Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 25.06Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 25.06
Tłit - Marta GolbikTłit - Marta Golbik
Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 24.06Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 24.06
Tłit - Radosław FogielTłit - Radosław Fogiel
Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 23.06Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 23.06
Tłit - Mirosław RóżańskiTłit - Mirosław Różański
Wybrane dla Ciebie