bETOfkIA
bETOfkIE
bETOfkII
programy
kategorie
bETOfkIB

Kontrola NIK ws. wyborów korespondencyjnych. Cezary Tomczyk: nie ma miłości między Marianem Banasiem i rządem

- Na pewno nie ma miłości między Marianem Banasiem a rządem - ocenił w programie "Tłit" Cezary Tomczyk, polityk Platformy Obywatelskiej i członek sztabu Rafała Trzaskowskiego, decyzję prezesa NIK o podjęciu kontroli ws. przygotowań do majowych wyborów korespondencyjnych. - Mam jednak tak samo złe zdanie na temat prezesa NIK, jak i tego rządu. To są, tak naprawdę, ludzie, którzy pokłócili się w ramach jednej organizacji, którą reprezentują. Natomiast w NIK jest bardzo wielu rozsądnych ludzi, którzy pracują tam od lat i kontrolują rząd regularnie. Jeżeli NIK zajmie się kontrolowaniem rządu, to dobrze: zarówno dla rządu, jak i dla NIK - dodał.

Tranksrypcja:Nowa informacja, że posłowie Platformy - Marcin Kierwiński, ...
rozwiń
Pamiętajmy, że gdzieś te karty są składowane. Pamiętajmy, że te 270 milionów kart, nie tylko do głosowania, ale kopert, instrukcji i tak dalej.
Ciągle jest gdzieś w magazynach Poczty Polskiej. Zapłacił za to polski podatnik. Jeżeli wczoraj okazuje się, że na same worki dla Poczty Polskiej wydano 5 milionów złotych.
A dzisiaj do tych worków co najwyżej można spakować śmieci, to znaczy, że ktoś po prostu sprzeniewierzył polskie pieniądze.
To było gigantyczne marnotrawstwo. Panie pośle, a może Marian Banaś taki wróg publiczny numer jeden można powiedzieć jeszcze kilka miesięcy temu.
Zarówno dla Platformy jak i Prawa i Sprawiedliwości. Być może załatwi tę sprawę? Bo kontrolerzy Najwyższej Izby Kontroli mają wejść do kancelarii premiera, do Ministerstwa Aktywów Państwowych Jacka Sasina.
Poczty Polskiej i PWPW. To jest taka zemsta Banasia przed wyborami?
Na pewno nie ma miłości pomiędzy panem Banasiem, a rządem. Ale mam tak samo złe zdanie na temat prezesa Najwyższej Izby Kontroli, jak i tego rządu.
To są tak naprawdę ludzie, którzy po prostu pokłócili się w ramach jednej organizacji, którą reprezentują. Ale kibicuje pan Marianowi Banasiowi? I kontrolerom NIK-u w tej sprawie?
Tylko jedno zdanie. Natomiast w Najwyższej Izbie Kontroli jest bardzo wielu rozsądnych ludzi. Ludzi, którzy pracują tam od wielu lat i którzy kontrolują rząd regularnie.
Jeżeli Najwyższa Izba Kontroli zajmie się kontrolowaniem rządu, to tylko dobrze. Zarówno dla rządu jak i dla Najwyższej Izby Kontroli.
2 reakcje
1
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
19-06-2020
Napiszę krótkoHUCZ MI TA BANAŚ HUCZ.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bETOfkIN
KOMENTARZE
(1)
Napiszę krótk...
rok temu
HUCZ MI TA BANAŚ HUCZ.
Najnowsze komentarze (1)
Napiszę krótk...
rok temu
HUCZ MI TA BANAŚ HUCZ.
bETOfkJz
bETOfkIG
bETOfkJG
bETOfkJH