bEqLnMXU
bEqLnMXY
bEqLnMYc
programy
kategorie
bEqLnMXV

Koronawirus. Ciężarówki stoją na autostradzie w Wielkiej Brytanii

Blokada granic z Wielką Brytanią zmusiła brytyjski rząd do zmiany organizacji ruchu na autostradzie M20. Setki ciężarówek stoją wzdłuż autostrady, prowadzącej do portu w Dover. Rządowe procedury pod kryptonimem STACK przygotowane na wypadek poważnych zakłóceń w transporcie z Unią Europejską, zostały uruchomione. Wstrzymany jest ruch w tunelu pod Kanałem La Manche oraz działanie portu w Dover. Wszystko po tym jak w sobotę (19 grudnia) Francja zamknęła granicę z Wielką Brytanią na wieść o nowym szczepie koronawirusa. W ślad za Francuzami poszło wiele krajów europejskich, w tym Niemcy, Włochy, Holandia, Austria, Irlandia i Belgia. Władze francuskie podkreślają, że chcą jak najszybciej wznowić szlak komunikacyjny, łączący oba kraje.

106 reakcji
26
55
25
Podziel się
Komentarze (25)
22-12-2020
Woody
Nieco przestarzałe macie te newsy na wp to sytuacja z wczoraj . obecnie około 2tys ciężarówek zostało przekierowanie na lotnisko w Manston koczują tam jak zwierzeta...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (25)

Programy Wirtualnej Polski

bEqLnMYh
KOMENTARZE
(25)
Woody
7 miesięcy temu
Nieco przestarzałe macie te newsy na wp to sytuacja z wczoraj . obecnie około 2tys ciężarówek zostało przekierowanie na lotnisko w Manston koczują tam jak zwierzeta bo tak ich potraktowali politycy UE jak było . Bo jak by byli to biedni uchodźcy to pewnie zostali by potraktowano humanitarne.ale to są tylko kierowcy więc według rządu UE na humanitarne traktowanie nie zasługują.
kot
7 miesięcy temu
ale pis ściąga na święta tysiące rodaków z nową mutacją wirusa nie robiąćcbadań ani kwarantanny
pafel70
7 miesięcy temu
jadą nie tą stroną !!!
bEqLnMYz
Beata
7 miesięcy temu
Gdzie oni się kąpią?
Marek W (NN)
7 miesięcy temu
Od Piotrkowa w stronę Radomska lub Tomaszowa podobnie.
Najnowsze komentarze (25)
Heniek
7 miesięcy temu
Lata 90 Świecko 27km. korek i żyję ha, ha, ha?
qwerty
7 miesięcy temu
Dziś wchodzi Brexit. To UE wykorzystała mutację wirusa (choć już teraz w całej europie wirus covid mutuje) by zemścić się na Anglikach. Stąd te cyrki na granicach. To sprawa czysto polityczna a nie obawy zdrowotne.
pawel
7 miesięcy temu
nie pieknie, wspolczuje wszystkim kierowcom tirow ktorzy utkneli. I jak oni przezyja ten czas oczekiwania na otwarcie granic ? jak dlugo moga tak czekac? musza zmieniac ubrania , jesc , umyc sie, a potrzeby fizjologiczne ? itd. moze kos bierze leki i sie koncza? naprawde wspolczuje
J..
7 miesięcy temu
Urzednicy w Brukseli jak i z Polski to jedna wielka banda.Mysla tylko o sobie,inni niexh sie martwia.Nawet nie porrafia przewidziec ,ze tiry beda wracac do swoich krajow.
mecenas
7 miesięcy temu
Jak tak czytam komentarze to tak sobie myślę że ludzie nie wiedzą z skąd mają rano masło w sklepie .Telepatycznie jest dostarczane .Szkoda chłopaków .
REALIA
7 miesięcy temu
W LATACH 90-TYCH NA ZACHODNIEJ GRANICY TO BYŁA NORMA I NIE BYŁO COVID !!!
Osobowy
7 miesięcy temu
A niech stoją " drajwerzy"...jakoś mi was nie żal
putka
7 miesięcy temu
Dla mnie osobiście mogą tam stać i do Wielkanocy!
bEqLnMYr
Johnny
7 miesięcy temu
M20 byla juz tak przygotowana 2 lata temu podczas '1' terminu
zez
7 miesięcy temu
..38 mln Polaków płacze i wyrywa sobie włosy z powodu tego newsa . Martwią się tak samo jak tych kilkuset szoferów martwi sie o te 38 mln ...!
ADAM
7 miesięcy temu
Samochodów policyjnych pod domem PiSkacza było chyba więcej.
Pawełek
7 miesięcy temu
Anglia jak zawsze wyjdzie i z tego ale Polacy zawsze będą ssać na kolanach jak nie Niemcowi to Francuzowi
rzuk
7 miesięcy temu
szok na naszych przejściach z ukrainą lub białorusią potrafią kolejki być 3 razy dłuższe i nikt nikogo nie przekieruje a kierowcy żyją jak beduini nie raz przez tydzień
Gosia
7 miesięcy temu
Od kiedy Dower jest we Francji?
bEqLnMYT
bEqLnMYa
bEqLnMZa
bEqLnMZb