bFGzAfgA
bFGzAfgE
bFGzAfgI
programy
kategorie
bFGzAfgB

Koronawirus. Ciężarówki stoją na autostradzie w Wielkiej Brytanii

Blokada granic z Wielką Brytanią zmusiła brytyjski rząd do zmiany organizacji ruchu na autostradzie M20. Setki ciężarówek stoją wzdłuż autostrady, prowadzącej do portu w Dover. Rządowe procedury pod kryptonimem STACK przygotowane na wypadek poważnych zakłóceń w transporcie z Unią Europejską, zostały uruchomione. Wstrzymany jest ruch w tunelu pod Kanałem La Manche oraz działanie portu w Dover. Wszystko po tym jak w sobotę (19 grudnia) Francja zamknęła granicę z Wielką Brytanią na wieść o nowym szczepie koronawirusa. W ślad za Francuzami poszło wiele krajów europejskich, w tym Niemcy, Włochy, Holandia, Austria, Irlandia i Belgia. Władze francuskie podkreślają, że chcą jak najszybciej wznowić szlak komunikacyjny, łączący oba kraje.

106 reakcji
26
55
25
Podziel się
Komentarze (25)
22-12-2020
Woody
Nieco przestarzałe macie te newsy na wp to sytuacja z wczoraj . obecnie około 2tys ciężarówek zostało przekierowanie na lotnisko w Manston koczują tam jak zwierzeta...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (25)

Programy Wirtualnej Polski

bFGzAfgN
KOMENTARZE
(25)
Woody
rok temu
Nieco przestarzałe macie te newsy na wp to sytuacja z wczoraj . obecnie około 2tys ciężarówek zostało przekierowanie na lotnisko w Manston koczują tam jak zwierzeta bo tak ich potraktowali politycy UE jak było . Bo jak by byli to biedni uchodźcy to pewnie zostali by potraktowano humanitarne.ale to są tylko kierowcy więc według rządu UE na humanitarne traktowanie nie zasługują.
kot
rok temu
ale pis ściąga na święta tysiące rodaków z nową mutacją wirusa nie robiąćcbadań ani kwarantanny
pafel70
rok temu
jadą nie tą stroną !!!
bFGzAfhf
Beata
rok temu
Gdzie oni się kąpią?
Marek W (NN)
rok temu
Od Piotrkowa w stronę Radomska lub Tomaszowa podobnie.
Najnowsze komentarze (25)
Heniek
rok temu
Lata 90 Świecko 27km. korek i żyję ha, ha, ha?
qwerty
rok temu
Dziś wchodzi Brexit. To UE wykorzystała mutację wirusa (choć już teraz w całej europie wirus covid mutuje) by zemścić się na Anglikach. Stąd te cyrki na granicach. To sprawa czysto polityczna a nie obawy zdrowotne.
pawel
rok temu
nie pieknie, wspolczuje wszystkim kierowcom tirow ktorzy utkneli. I jak oni przezyja ten czas oczekiwania na otwarcie granic ? jak dlugo moga tak czekac? musza zmieniac ubrania , jesc , umyc sie, a potrzeby fizjologiczne ? itd. moze kos bierze leki i sie koncza? naprawde wspolczuje
J..
rok temu
Urzednicy w Brukseli jak i z Polski to jedna wielka banda.Mysla tylko o sobie,inni niexh sie martwia.Nawet nie porrafia przewidziec ,ze tiry beda wracac do swoich krajow.
mecenas
rok temu
Jak tak czytam komentarze to tak sobie myślę że ludzie nie wiedzą z skąd mają rano masło w sklepie .Telepatycznie jest dostarczane .Szkoda chłopaków .
REALIA
rok temu
W LATACH 90-TYCH NA ZACHODNIEJ GRANICY TO BYŁA NORMA I NIE BYŁO COVID !!!
Osobowy
rok temu
A niech stoją " drajwerzy"...jakoś mi was nie żal
putka
rok temu
Dla mnie osobiście mogą tam stać i do Wielkanocy!
bFGzAfgX
Johnny
rok temu
M20 byla juz tak przygotowana 2 lata temu podczas '1' terminu
zez
rok temu
..38 mln Polaków płacze i wyrywa sobie włosy z powodu tego newsa . Martwią się tak samo jak tych kilkuset szoferów martwi sie o te 38 mln ...!
ADAM
rok temu
Samochodów policyjnych pod domem PiSkacza było chyba więcej.
Pawełek
rok temu
Anglia jak zawsze wyjdzie i z tego ale Polacy zawsze będą ssać na kolanach jak nie Niemcowi to Francuzowi