bCOCcyBM
bCOCcyBQ
bCOCcyBU
programy
kategorie
bCOCcyBN

Koronawirus pretekstem do samorządowych cięć na wsparcie klubów żużlowych

Pandemia koronawirusa storpedowała nie tylko sezon żużlowy, ale i budżety wielu polskich klubów. Samorządy dotąd potrafiły przeznaczać nawet po kilka milionów złotych rocznie na czarny sport. Teraz to się może zmienić. Już ostatnio radni miasta Częstochowy zadecydowali o zmniejszeni dotacji dla Włókniarza aż o milion złotych. Dariusz Ostafiński rozmawiał w czwartkowym magazynie "Bez Hamulców" na ten temat ze swoimi żużlowo-politycznymi gośćmi - Ryszardem Czarneckim i Robertem Dowhanem. Ten pierwszy obecnie znany jest jako "patron honorowy żużla", pomaga przy organizacji wielu eventów. W przeszłości był prezesem WTS-u Wrocław. Dowhan natomiast to był prezesem i twórcą potęgi Falubazu.

1 reakcja
0
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
03-07-2020
ZUS.Szanowny panie Ryszardzie Czarnecki proszę uważać na konsumpcję , wyraźnie praca w Brukseli temu nie sprzyja i pogarsza pana wizerunek. Pora aby powrócił pan do Kraju.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bCOCcyBZ
Napisz komentarz
03-07-2020

ZUS.Szanowny panie Ryszardzie Czarnecki proszę uważać na konsumpcję , wyraźnie praca w Brukseli temu nie sprzyja i pogarsza pana wizerunek. Pora aby … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)
bCOCcyCL
bCOCcyBS
bCOCcyCS
bCOCcyCT