programy
kategorie

Koronawirus w Indiach. Przerażający widok setek grobów na plaży

Policja w Indiach apeluje do mieszkańców północnej części kraju o nie grzebanie swoich bliskich w płytkich grobach z piasku przy brzegu rzeki Ganges. Ulewny deszcz w piątek 14 maja odsłonił okrycia ciał pochowanych w mieście Prajagradź w stanie Uttar Pradesh. Takie nadrzeczne pochówki odbywają się tu od dziesięcioleci, jednak w trakcie pandemii koronawirusa ich liczba gwałtownie wzrosła. Na plaży zaczyna brakować miejsca. Jedną z osób, które zdecydowały się na taką formę pogrzebu, zamiast popularnej kremacji, jest 30-letni buddysta Vijay Kumar. Mężczyzna przy brzegu rzeki przysypał piaskiem ciało swojej 75-letniej matki, która jak twierdzi, zmarła na chorobę serca. Lokalne władze przygotowały przy brzegu rzeki miejsce do kremacji i nie pozwalają już na zakopywanie ciał w płytkich, prowizorycznych dołach. W zeszłym tygodniu, w sąsiednim stanie, służby wydobyły 71 ciał, które wypłynęły na brzeg Gangesu. Zlecono sekcje zwłok, ale stan ciał uniemożliwił określenie...

rozwiń
103 reakcje
13
61
29
Podziel się
Komentarze (29)
17-05-2021
Wojciech
Nie wszystko co napisane w necie jest prawdą. Powiedziałbym nawet, że ostatnio mało co napisane w oficjalnych mediach głównego ścieku jest prawdą. Może wyniki Totka o ile...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (29)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(29)
Wojciech
3 lata temu
Nie wszystko co napisane w necie jest prawdą. Powiedziałbym nawet, że ostatnio mało co napisane w oficjalnych mediach głównego ścieku jest prawdą. Może wyniki Totka o ile nie były ustawione.
chudy
3 lata temu
Kolejny fejk i ustawka żeby ludzie bali się wersji indyjskiej
Sidematic
3 lata temu
To są kompletne bzdury i kłamstwa. W Indiach NIE ZAKOPUJE sie zmarłych w ziemi bo to wbrew ich religii. Ziemia jest brudna a ogień oczyszcza. Tylko ktoś ekstremalnie biedny, kogo nie stać na zakup drewna by tak zrobił ale to hańba dla Hindusa.
kowal
3 lata temu
W Indiach w normalny dzień umiera 66000 ludzi teraz dołożyli 3000 kowidka i świat się zawalił , co trzeba mieć w głowie żeby w to uwierzyć? Klasyka jak z ciezarowkami we Włoszech, 20 ciężarówek wojskowych a ładunek zmiesciliby na jednej.
Europka
3 lata temu
A potem idą się kąpać w "świętym" Gangesie. Zgroza!
Najnowsze komentarze (29)
jacek
3 lata temu
"Na plaży fajnie jest"..... Kto chciałby tam poplażować?
Ola
3 lata temu
Nie potrzeba wojny sami wykończą się w swoim kraju zgodnie ze swoimi poglądami i wiara.
ZAN64
3 lata temu
A ja jestem za opcją że te wszystkie dane są mocno zawyżane po to aby aby siać panikę i strach, co ułatwi wprowadzenie większych restrykcji i wmuszenie szczepionek.
tom
3 lata temu
Indie to taki specyficzny kraj, tam króluje tradycja i zabobony, nic dziwnego ze ludzie maja same problemy.
i to jest
3 lata temu
potega atomowa , nie wierze
uyxxn
3 lata temu
kto ma pieniadze na drewno do spalenia zwlok to pali a jak nie ma to zakopuje byle gdzie lepiej byc zakopany jak spalony to nie jest tak ze spala cie calkowicie spali sie troche tulowia i tylek reszta miesa idzie do gangesu a tam dzikie psy maja ucieche widzialem na wlasne oczy dziki kraj zacofany 1000 lat za afryka
rfgdfdf
3 lata temu
Az dziwne, że żADNA ZARAZA JESZCZE NIE WYPEŁZŁA Z iDNII BO BARDZIEJ prawdopodobne jest iż z indyjskiego syfu wylęgnie się pomór który wybije ludzkość szybciej niż wuhański covid.
TAK
3 lata temu
Dystrykt Kaushambii... to wszystko tłumaczy
Normal
3 lata temu
To dziwne, bo HINDUSI PALA ZWŁOKI A POPIÓŁ WRZUCAJĄ DO GANGESU! tam nikt nie chowa ludzi w piachu, w ziemi. może to chrześcijanie? albo , jak zwykle pseudodziennikarz jest niedouczony
Martinez92
3 lata temu
To nie są cywilizowani ludzie tylko dzikusy . Później się dziwią że zarazki bakterie epidemie przecież to chore setki rozkładających się ciał 30 cm pod ziemią . A za chwilę idą się kąpać do Gangesu razem z tym wszystkim co z tych grobów przedostaje się do rzeki . Masakra zamknąć granice na zawsze nie wpuszczać dzikusów do cywilizacji .
zdenek
3 lata temu
tak czy inaczej religiijna ciemna wiara do prowadzi do pandemii bez końca na całym świecie
bueee
3 lata temu
Syf, kiła i mogiła. Jeden chowa zwłoki tuż na plaży, drugi kawałek dalej odbywa "chrzest" w Gangesie
Staszek
3 lata temu
Hehe co za bzdury
Bnn
3 lata temu
A niedaleko są China gdzie jest porządek... Demokracja i bieda to gwarantowany syf i bałagan