bGNGEgEQ
bGNGEgEU
bGNGEgEY
programy
kategorie
bGNGEgER

Koronawirus w Indiach. Przerażający widok setek grobów na plaży

Policja w Indiach apeluje do mieszkańców północnej części kraju o nie grzebanie swoich bliskich w płytkich grobach z piasku przy brzegu rzeki Ganges. Ulewny deszcz w piątek 14 maja odsłonił okrycia ciał pochowanych w mieście Prajagradź w stanie Uttar Pradesh. Takie nadrzeczne pochówki odbywają się tu od dziesięcioleci, jednak w trakcie pandemii koronawirusa ich liczba gwałtownie wzrosła. Na plaży zaczyna brakować miejsca. Jedną z osób, które zdecydowały się na taką formę pogrzebu, zamiast popularnej kremacji, jest 30-letni buddysta Vijay Kumar. Mężczyzna przy brzegu rzeki przysypał piaskiem ciało swojej 75-letniej matki, która jak twierdzi, zmarła na chorobę serca. Lokalne władze przygotowały przy brzegu rzeki miejsce do kremacji i nie pozwalają już na zakopywanie ciał w płytkich, prowizorycznych dołach. W zeszłym tygodniu, w sąsiednim stanie, służby wydobyły 71 ciał, które wypłynęły na brzeg Gangesu. Zlecono sekcje zwłok, ale stan ciał uniemożliwił określenie...

rozwiń
103 reakcje
13
61
29
Podziel się
bGNGEgET
Komentarze (29)
17-05-2021
Wojciech
Nie wszystko co napisane w necie jest prawdą. Powiedziałbym nawet, że ostatnio mało co napisane w oficjalnych mediach głównego ścieku jest prawdą. Może wyniki Totka o ile...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (29)

Programy Wirtualnej Polski

bGNGEgFd
KOMENTARZE
(29)
Wojciech
2 lata temu
Nie wszystko co napisane w necie jest prawdą. Powiedziałbym nawet, że ostatnio mało co napisane w oficjalnych mediach głównego ścieku jest prawdą. Może wyniki Totka o ile nie były ustawione.
chudy
2 lata temu
Kolejny fejk i ustawka żeby ludzie bali się wersji indyjskiej
Sidematic
2 lata temu
To są kompletne bzdury i kłamstwa. W Indiach NIE ZAKOPUJE sie zmarłych w ziemi bo to wbrew ich religii. Ziemia jest brudna a ogień oczyszcza. Tylko ktoś ekstremalnie biedny, kogo nie stać na zakup drewna by tak zrobił ale to hańba dla Hindusa.
bGNGEgFv
Europka
2 lata temu
A potem idą się kąpać w "świętym" Gangesie. Zgroza!
kowal
2 lata temu
W Indiach w normalny dzień umiera 66000 ludzi teraz dołożyli 3000 kowidka i świat się zawalił , co trzeba mieć w głowie żeby w to uwierzyć? Klasyka jak z ciezarowkami we Włoszech, 20 ciężarówek wojskowych a ładunek zmiesciliby na jednej.
Najnowsze komentarze (29)
jacek
2 lata temu
"Na plaży fajnie jest"..... Kto chciałby tam poplażować?
Ola
2 lata temu
Nie potrzeba wojny sami wykończą się w swoim kraju zgodnie ze swoimi poglądami i wiara.
ZAN64
2 lata temu
A ja jestem za opcją że te wszystkie dane są mocno zawyżane po to aby aby siać panikę i strach, co ułatwi wprowadzenie większych restrykcji i wmuszenie szczepionek.
tom
2 lata temu
Indie to taki specyficzny kraj, tam króluje tradycja i zabobony, nic dziwnego ze ludzie maja same problemy.
i to jest
2 lata temu
potega atomowa , nie wierze
uyxxn
2 lata temu
kto ma pieniadze na drewno do spalenia zwlok to pali a jak nie ma to zakopuje byle gdzie lepiej byc zakopany jak spalony to nie jest tak ze spala cie calkowicie spali sie troche tulowia i tylek reszta miesa idzie do gangesu a tam dzikie psy maja ucieche widzialem na wlasne oczy dziki kraj zacofany 1000 lat za afryka
rfgdfdf
2 lata temu
Az dziwne, że żADNA ZARAZA JESZCZE NIE WYPEŁZŁA Z iDNII BO BARDZIEJ prawdopodobne jest iż z indyjskiego syfu wylęgnie się pomór który wybije ludzkość szybciej niż wuhański covid.
TAK
2 lata temu
Dystrykt Kaushambii... to wszystko tłumaczy
bGNGEgFn
Normal
2 lata temu
To dziwne, bo HINDUSI PALA ZWŁOKI A POPIÓŁ WRZUCAJĄ DO GANGESU! tam nikt nie chowa ludzi w piachu, w ziemi. może to chrześcijanie? albo , jak zwykle pseudodziennikarz jest niedouczony
Martinez92
2 lata temu
To nie są cywilizowani ludzie tylko dzikusy . Później się dziwią że zarazki bakterie epidemie przecież to chore setki rozkładających się ciał 30 cm pod ziemią . A za chwilę idą się kąpać do Gangesu razem z tym wszystkim co z tych grobów przedostaje się do rzeki . Masakra zamknąć granice na zawsze nie wpuszczać dzikusów do cywilizacji .
zdenek
2 lata temu
tak czy inaczej religiijna ciemna wiara do prowadzi do pandemii bez końca na całym świecie
bueee
2 lata temu
Syf, kiła i mogiła. Jeden chowa zwłoki tuż na plaży, drugi kawałek dalej odbywa "chrzest" w Gangesie
Staszek
2 lata temu
Hehe co za bzdury
Bnn
2 lata temu
A niedaleko są China gdzie jest porządek... Demokracja i bieda to gwarantowany syf i bałagan
bGNGEgFP
bGNGEgEW
bGNGEgFW
bGNGEgFX