programy
kategorie

Koronawirus w USA. Sanitariusz dzieli się wstrząsającymi przeżyciami

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Na całym świecie odnotowano już prawie 30 mln przypadków. Stany Zjednoczone to kraj, którego problem ten dotknął najbardziej. Liczba nowych przypadków zakażeń przekroczyła już 50 tys. dziennie. W krótkim nagraniu wideo nowojorski sanitariusz podzielił się ze światem wstrząsającym opisem cierpienia, jaki wywołał w jego kraju COVID-19.

69 reakcji
8
37
24
Podziel się
Komentarze (24)
18-09-2020
piotrczy Wam już całkiem rozum odjęło ? Takiej propagandy za nawet za Stalina ani Hitlera nie było!
zobacz więcej komentarzy (24)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(24)
piotr
4 lata temu
czy Wam już całkiem rozum odjęło ? Takiej propagandy za nawet za Stalina ani Hitlera nie było!
Kolo
4 lata temu
O ile wzrosła umieralność w USA że nie radzą sobie z grzebaniem zmarłych? dlaczego teraz sobie radzą o ile jest mniej zakażonych? Patrze na statystyki i nic nie widze.
zenonek
4 lata temu
"sanitariusz podzielił się ze światem wstrząsającym opisem cierpienia, jaki wywołał w jego kraju COVID-19." kto wywołał, ten cierpień???
Myślący
4 lata temu
dalej nakręcacie panikę ??? ......kto Wam płaci za takie artykuły ?
OTTO
4 lata temu
AMERYKAŃSKI PERSONAL MEDYCZNY JEST BARDZO ODDANY I ODPOOWIEDZALNY SWOJEJ PRACY.. ... MI W TRASIE TIREM.. URATOWALI DWA RAZY ZYCZĘ.. BEZ POMOCY MEDYTOW NA PEWNO BYM UMARŁ. DZENKUJE.
Najnowsze komentarze (24)
piotrek
4 lata temu
STOP KORONA ŚCIEMIE I STOP DLA SIMONA !!!
Ubawiony
4 lata temu
No widać że nie dają rady brak sprzętu przy tak masowych pochówkach dobrze że znaleźli pewnie jakichś nielegalnych imigrantów co zgodzili się łopatami robić .
czytelnik
4 lata temu
Dziennikarze przestańcie pisać takie brednie już czas z tym skończyć ludzie was wyśmiewają !
Brawo Szwecja
4 lata temu
A w Szwecji się nie zawalił. Na Białorusi też nie, a tam to w ogóle żadnych reżimów nie przestrzegają na tych demonstracjach. Przestańcie straszyć.
USA
4 lata temu
Oglosic Bankructwo USA
USA
4 lata temu
Oglosic Bankructwo USA
podlasie
4 lata temu
ksionc muwił rze wirósa ni ma.
Marint12
4 lata temu
No takie Mocarstwo USA nie daje sobie rady z byle wirusem? Przecież sami go puścili i wymyślili.
Niedowiarek
4 lata temu
Ble ble ble
dziadek
4 lata temu
Pytam kumpla (83) co robi z maską jak przyjdzie ze sklepu a On na poważnie zdejmuje maske na schodach na dworze strzepuje wirusa ....i pod buta gada pod buta.
WIDz
4 lata temu
bo tak na prawdę to Ziema jest płaska
altenroy
4 lata temu
Tak może być, ja tu nie widzę żadnej propagandy. Rozum odbiera tym, którzy nie chcą przyjąć do wiadomości faktów ze świata. Na ogół Agencje Prasowe nie kłamią, bo to podkopałoby ich wiarygodność i gałąź na której siedzą. Stany to Stany... ale co dzieje się w Brazylii....
Artman
4 lata temu
Powiem tak. W USA - brak systemu powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. ( 40 mln. Amerykanów jest nieubezpieczonych). Publiczna służba zdrowia, w rozumieniu europejskim, w zasadzie nie istnieje. Edukacja publiczna na poziomie poniżej przeciętnej szkoły powiatowej w Polsce. Brak jakieś sensownej ogólnopaństwowej polityki wobec epidemii (każdy stan, hrabstwo i miasto ma w tej sprawie odrębne regulacje) co tylko zwiększa chaos i panikę w społeczeństwie. Efekt: najwięcej zachorowań na Covid-19 na świecie, wysoka umieralność i kompletna bezradność w obliczu pandemii. USA wyprzedziły w tej "dziedzinie" nawet trzeci świat z Indiami i Brazylią God bless America!!!
Hirek
4 lata temu
Nie obchodzą mnie te fałszywe informacje.