bCPHActM
bCPHActQ
bCPHActU
programy
kategorie
bCPHActN

Kosmiczne odkrycie. Naukowcy się mylili. Wulkaniczne struktury na Wenus

Nowe badania astrogeologów z Uniwersytetu z Maryland i Instytutu Geofizyki w Zurychu rzucają nowe światło na dotychczasowe teorie dotyczące struktur wulkanicznych Wenus. Znalezione przed naukowców "korony" pochodzą z obecnie aktywnych procesów geologicznych, a nie jak to wcześniej sądzono sprzed 500 milionów lat. Dogłębna analiza trójwymiarowych symulacji jasno wskazuje, że co najmniej 37 "koron" rozrzuconych po całej planecie była w ostatnim czasie aktywna. Jak potwierdza Amerykańsko-Szwajcarska grupa badaczy, wyniki jasno wskazują na dużą skalę aktywności geologicznej Wenus. Co więcej, dzięki obecnej analizie aktywnych struktur wulkanicznych, przyszłe misje kosmiczne na Wenus, będą miały już określone najbardziej aktywne geologicznie miejsca planety doskonałe do obserwacji.  

27 reakcji
6
3
18
Podziel się
Komentarze (18)
22-07-2020
pawelo jej jak się cieszę , wulkaniczne struktury na Wenus … ślepcy , nie widzą że dzieci Masajów w południowej Kenii chodzą w podartych ubraniach i głodują … mać!
zobacz więcej komentarzy (18)

Programy Wirtualnej Polski

bCPHActZ
Napisz komentarz
22-07-2020

pawelo jej jak się cieszę , wulkaniczne struktury na Wenus … ślepcy , nie widzą że dzieci Masajów w południowej Kenii chodzą w podartych ubraniach i … Czytaj całość

22-07-2020

Tam już Jarekrobi terraformację na potrzeby nowych wieżowców , których nie może zbudować w Warszawie

22-07-2020

JorgJa po przeczytaniu tej informacji już podręczniki wyrzuciłem. Teraz czekam na nowe - już słuszne. Czy ktoś jeszcze tak zrobił?

bCPHAcur
Rozwiń komentarze (9)
bCPHAcuL
bCPHActS
bCPHAcuS
bCPHAcuT