bFOVZuEk
bFOVZuEo
bFOVZuEs
programy
kategorie
bFOVZuEl

Kradli maszyny rolnicze pod osłoną nocy. Zuchwali złodzieje z mazowieckiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali czterech mężczyzn, którzy od października 2020 roku dokonywali kradzieży sprzętów i maszyn rolniczych na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Złodzieje korzystali z sytuacji, gdy właścicieli nie było lub kradli w nocy, gdy wszyscy spali. Łupem padły np. ciągniki rolnicze, paliwo, elektronarzędzia, materiały budowlane. Dochodzenie policji w tej sprawie trwało parę miesięcy, lecz w końcu udało się ustalić sprawców. Są oni w wieku od 18 do 29 lat. Skradzione przedmioty i maszyny ukrywali na swoich posesjach oraz w opuszczonych budynkach na terenie powiatu. Policjantom udało się odzyskać większość zrabowanego mienia. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Grozi im za to do 5 i do 10 lat więzienia.

122 reakcje
82
3
37
Podziel się
Komentarze (37)
24-03-2021
BonesTacy młodzi komornicy?
zobacz więcej komentarzy (37)

Programy Wirtualnej Polski

bFOVZuEx
KOMENTARZE
(37)
Bones
rok temu
Tacy młodzi komornicy?
rolnik sam w ...
rok temu
proponuję 1o lat ciężkiej pracy na roli aby odrobić karę, a nie na wczasy w więzieniu z TiVi, super żarciem i pokojem spotkań intymnych.
rolnik
rok temu
A ja myślałem, ze to jakiś KOMORNIK dorabia sobie po godzinach ;-)
bFOVZuEP
Tomek
rok temu
Tajemnicze zniknięcia? To musiały być UFOki.
qwer
rok temu
Trzeba było zatrudnić maciara - PO 10 LATACH DOCHODZENIA, 20 ODWIEDZIN USA, wyspy BALI, I RESZTY ŚWIATA DALEJ BY SZUKAŁ, ALE BYŁBY BLISKO.
Najnowsze komentarze (37)
stójkowy
rok temu
Policja jest bezradna, bo brak jej informatorów wśród ludności oraz brak monitoringu grup złodziejskich. Są zajęci ochroną Kaczora.
abstynentka
rok temu
Pracować nie chce się a piwko i wódeczka kosztują.
A Q Q
rok temu
Jeśli to traktor sołtysa - stawiam na Jakuba z Semenem...
W...k
rok temu
W województwie Mazowieckim są chyba wszyscy super uzdolnieni w dziedzinie capca rap i dlatego Poszerszenie tam wygrywają.
Polak
rok temu
No i zapewne sąd z komunistycznej sędziowskiej KASTY ich uniewinni i będą wolni bo sędzia orzeknie że to mała szkodliwość społeczna.
amen
rok temu
A juz myślałem ze to pokolenia jp2 takie czyste i dobre.
awefa
rok temu
te traktory to wynosili po cichu pod pachą czy jak?
e tam
rok temu
A myślałem, że porywali je kosmici....
bFOVZuEH
Kaczuszka
rok temu
Jak ludzie z rzadu moga pieniadze robic za nic lub tylko podpis to dlaczego zwykly Czeresniak nie moze? kary i tak nic nie znacza a tylko sie z nich wysmieja.
Koles
rok temu
Prosze jeszcze odszukac te co z innych krajow skradziono i bedzie sukces, a tym chlopcom po 8lat dac i nie szukac kto byl przywodca bo oni i tak sie nie zmienia a jak dostana w zawiasach to przezuca sie na cos innego.
Kaziu
rok temu
Ja bym im obciął po jednej rączce...
Kaziu
rok temu
Ja bym im obciął po jednej rączce...
RZECZOZNAWCA
rok temu
TO PODLASIE - BYŁE BIAŁOSTOCKIE. - TAM BYŁA KATOWNIA UB >>> brik 6 godz. temu Wysokie Mazowieckie to Mazowsze a nie Podlasie
zxcvbn
rok temu
Komornicy bez dyplomów. Obajtek podobny ale zarejestrowany u pisuaarów
bFOVZuFj
bFOVZuEq
bFOVZuFq
bFOVZuFr