bEUjFmBM
bEUjFmBQ
bEUjFmBU
programy
kategorie
bEUjFmBN

Kryzys migracyjny na granicy. „Świadomość tego, że możemy natrafić na ciała, jest duża”

Kryzys na granicy polsko-białoruskiej nadal trwa. W gminie Michałowo funkcjonują całodobowe punkty, które pozwalają na zaopatrzenie się uchodźców w darmowe ubrania i ciepły posiłek. Wiceburmistrz gminy Konrad Sikora odniósł się do pytania, czy mieszkańcy nie obawiają się, że w okolicznych lasach trafią na zwłoki. – Jesteśmy oswojeni z taką myślą, jednak ludzie, którzy tutaj chodzą na grzyby, to bardziej boją się wilków niż uchodźców, bo mamy z nimi ostatnio problem. Natomiast tak, świadomość tego, że możemy natrafić na ciała, jest duża – skomentował gość programu „Newsroom”. Dodał, że jest już najwyższy czas na żniwa, a „rolnicy po prostu boją się wyjechać kombajnami w pola”. – Obawiają się, że ta kukurydza zrobi się czerwona – wyjaśnił Sikora.

Tranksrypcja:pani burmistrza bo takie relacje też pan o tym trochę napomk...
rozwiń
że podczas zwykłego spaceru w lesie kiedy pójdziecie na spacer z psem do
lasu po którym spaceruję od lat że się natchnie cię po prostu w którymś momencie nam na ciała osób to tam straciły swoje życie
Czy jest takie słowo Jesteśmy oswojeni z taką myślą że ludzie
tutaj którzy chodzą na grzyby a mam naprawdę dużo grzybów dużo lasów to
ostatnio bardziej boją się Wilków bo akurat mamy taką sytuację że dużo w lasach grasuje
i tego się boją niż uchodźców natomiast taxi świadomość
tego że możemy natrafić na ciała jest duża i na przykład wiem że niektórzy mają pola kukurydzy i którzy
czekają na żniwa bo już jest czas żeby tam zabrać to po prostu boją się wyjechać kombajnami w pola bo boją się że ta kukurydza
zrobicie
2 reakcje
1
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
21-10-2021
taka prawdaSami chcą wydać 10 000 $ żeby dostać się do UE gdzie będą żyć na koszt podatnika nic nie robić oprucz płodzenia dzieci i wprowadzania islamu.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bEUjFmBZ
KOMENTARZE
(1)
taka prawda
2 miesiące temu
Sami chcą wydać 10 000 $ żeby dostać się do UE gdzie będą żyć na koszt podatnika nic nie robić oprucz płodzenia dzieci i wprowadzania islamu.
Najnowsze komentarze (1)
taka prawda
2 miesiące temu
Sami chcą wydać 10 000 $ żeby dostać się do UE gdzie będą żyć na koszt podatnika nic nie robić oprucz płodzenia dzieci i wprowadzania islamu.
bEUjFmCL
bEUjFmBS
bEUjFmCS
bEUjFmCT