programy
kategorie

Kryzys w rodzinie królewskiej. Autorka książki o Meghan ostro o monarchii

Amerykańska autorka książki o Meghan Markle twierdzi, że rodzina królewska miała wyjątkową okazję przedstawić się światu jako bardziej tolerancyjna, ale ją zaprzepaściła. Wywiad z księciem Harrym i jego żoną Meghan, który w niedzielę 7 marca wyemitowała stacja CBS, podzielił ludzi na całym świecie. Meghan otwarcie mówiła o rasizmie w rodzinie królewskiej oraz przyznała, że miała myśli samobójcze, ale kiedy zwróciła się o pomoc, została zignorowana. Harry ujawnił również, że jego relacje z ojcem i bratem praktycznie przestały istnieć. Głębokie podziały doprowadziły do tego, że młode małżeństwo postanowiło przeprowadzić się w 2020 roku do Kalifornii. Brytyjska rodzina królewska wciąż nie odniosła się do wywiadu. Ostrego komentarza udzieliła jednak Leslie Carroll, autorka książki o Meghan Markle, która uważa, że Harry'emu i Meghan lepiej będzie w USA, z dala od rasistowskiego i toksycznego dworu królewskiego.

358 reakcji
78
187
93
Podziel się
Komentarze (93)
09-03-2021
jpfan
W Polsce jest takie przysłowie: Jeśli wejdziesz między wrony , musisz krakać jak i one. W US pewnie jest podobne. Jeśli nie zdawała sobie sprawy z tego , co znaczy wejść...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (93)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(93)
jpfan
3 lata temu
W Polsce jest takie przysłowie: Jeśli wejdziesz między wrony , musisz krakać jak i one. W US pewnie jest podobne. Jeśli nie zdawała sobie sprawy z tego , co znaczy wejść do najpotężniejszej monarchii , to jest najzwyczajniej w świecie ... beznadziejnie niemądra.
ot co
3 lata temu
W wywiadzie nie pada oskarżenie wobec kogokolwiek - więc takie bajdurzenie pod publiczkę, by znowu o nich ktoś usłyszał, będą pewnie wrzucać co jakiś czas. Czy ciekawość, jakiej karnacji będzie potomek - to przejaw rasizmu? Bez przesady.I jeszcze jedno - dobrze, żeby biografka zapoznała się z faktami, dlaczego Archi został pozbawiony tytułów - bez względu czy urodziłby się biały, mniej lub bardziej, Metysem, Afroamerykaninem, Azjatą byłby bez tytułów. Wszystkie te żale to bełkot pod publikę - pranie publiczne rodzinnych brudów. Niestety, najgorzej z tej szopki wyszedł Harry - rozkapryszone książątko i mierna aktoreczka. Poza tym żoneczka cierpi na zaburzenia psychiczne (o czym świadczą problemy jej zdrowotne, o których wspomniała) i powinna je leczyć.Te stany w terminologi medycznej mają swoją nazwę.
del
3 lata temu
Niby uciekli od mediów !! I co stale się wszędzie pchają ,wieczne wywiady i "złote "myśli ,bajdurzenie, wymyślanie ,udawanie. Dianą nigdy nie będzie ,bo jest bez klasy . Harry to zero. Współczuję królowej ,że musi czytać te brednie .Anglicy powinni ich wygwizdać jak się tylko pojawią .Dlaczego media karmią nas tymi bredniami ?To jest jakaś patologia .Dzień w dzień Megan to, Megan tamto . Ohyda !!!!
Tu i teraz
3 lata temu
to wyjątkowo zła i wyrachowana kobieta
Żenada
3 lata temu
Chcieli uciec od mediów ,a sami się do nich pchają. Dno ,muł i wodorosty
Najnowsze komentarze (93)
mikki
3 lata temu
Ostro to ona powinna mówić o tej wichrzycielce zza oceanu !!!! Wlazła i od razu narobiła zamieszanie a ten jej nie rozgarnięty mąż ślepo robi co ona wymyśla !!! To się im trafił "syn" i "wnuk" !!!
Gril 8
3 lata temu
Rodzina królewska robi to co umie najlepiej... Milczy i udaje że nie ma problem. U Są monarchia która działa wg zasad ale zapomnieli chyba ze są przede wszystkim ludzmi
Frank
3 lata temu
To rzecz niesłychana żeby z afroamerykanina zrobić pana.
Prawda
3 lata temu
JAKA Z NICH MONARHIA ... heheheheh ... ONI NAWET NIE SĄ CZYSTEK KRWI?
Doris
3 lata temu
Na czymś muszą zarabiać po utracie wysokich apanazy! Żenada!
prawda
3 lata temu
Media jak zwykle żerują na sensacji! A Megan po co się pchała tam, gdzie nie potrafi się dostosować do reguł Dworu Królewskiego? To nie świat filmu, gdzie nie ma zasad, Chciała przywilejow bez wyrzeczeń, a tak nie ma nigdzie
polak mały
3 lata temu
Kogo obchodzi jakaś monarchia? To już dawno powinno pójść w zapomnienie. Zgraja darmozjadów nic nie robiących przez całe życie.
koszmar bezmy...
3 lata temu
cyztajac te komentarze mam wrzenie ze rodzina krolewska oplacila boty hejtujace...poziom rasizmu porazajacy...
Zuzka
3 lata temu
Ostatnia amunicja /a raczej kapiszony/ wystrzelona, a po niej nastąpi cisza. Co oni teraz zrobią, żeby przykuć uwagę mediów? Za 3 miesiące dziecko, a potem pitu pitu w podcastach? Meghan do polityki pewnie będzie chciała, a Harry?
Iw.
3 lata temu
Zakochał się ale ona nawet ładna nie jest. Nie że się czepiam ale spójrzcie na niektórych zdjęciach to całkiem nieatrakcyjna delikatnie mówiąc kobieta.
zwykłyRP
3 lata temu
W imię idiotycznie rozumianej chorej poprawności nie będzie można zaraz pytać się kogokolwiek o : - kolor cery dziecka w przypadku małżeństw dwurasowych (brrr ... co za określenie - ale rasa biała i czarna wśród ludzi to naukowy fakt z którym póki co nikt nie dyskutuje ) - zastanawiać się po kim będzie miało kolor oczu - o to czy będzie brunetką/tem a może rudym - czy w ogóle to będzie dziewczynka czy chłopiec, a może ... przy obecnym trendzie w idiotycznym mnożeniu płci to wcale nie będzie takie jednoznaczne W ogóle będzie zakaz pytania się o cokolwiek bo a nuż czyjeś chore poczucie nie wiadomo czego może być urażone. Meghan właśnie pokazała gdzie zmierzamy robiąc aferę z tego, że ktoś śmiał na głos zastanawiać się jaki kolor skóry będzie miało jej dziecko. A przecież ciekawość to najbardziej ludzka z ludzkich cech.
SzymonLewek
3 lata temu
Ale kogo to obchodzi? Współczuje ludziom, dla których ten stek bzdur i celebrycki bełkot to pożywienie. Idealne dla prymitywnych ludzi z niedoborem intelektu, którzy nie maja własnego życia, wiec żyją cudzym i to wyreżyserowanym.
Zen
3 lata temu
Nudne to było. Dwie beksy opowiadają jak to im było źle gdy mieli wszystko. O przepraszam, nie byli parą królewską. To był ten niedostatek ktory sprawił ich problemy psychiczne i to był ich największy ból. Królowa powinna ich okryć zasłoną milczenia. To będzie dla nich największą karą. A może to spokojnie zrobić, bo sami się wpisali, więc są zwykłymi M&H, których poczynań monarchia nie musi komentować.
Leszek
3 lata temu
Wymaganie klasy od tej wyrachowanej, po przejściach i o wątpliwej urodzie kobiety, jest śmieszne. W komplecie z Harrym, stanowią duet wybitnie pasującym do USA.
...
Następna strona