bDTmaNkk
bDTmaNko
bDTmaNks
programy
kategorie
bDTmaNkl

Kryzys w rodzinie królewskiej. Autorka książki o Meghan ostro o monarchii

Amerykańska autorka książki o Meghan Markle twierdzi, że rodzina królewska miała wyjątkową okazję przedstawić się światu jako bardziej tolerancyjna, ale ją zaprzepaściła. Wywiad z księciem Harrym i jego żoną Meghan, który w niedzielę 7 marca wyemitowała stacja CBS, podzielił ludzi na całym świecie. Meghan otwarcie mówiła o rasizmie w rodzinie królewskiej oraz przyznała, że miała myśli samobójcze, ale kiedy zwróciła się o pomoc, została zignorowana. Harry ujawnił również, że jego relacje z ojcem i bratem praktycznie przestały istnieć. Głębokie podziały doprowadziły do tego, że młode małżeństwo postanowiło przeprowadzić się w 2020 roku do Kalifornii. Brytyjska rodzina królewska wciąż nie odniosła się do wywiadu. Ostrego komentarza udzieliła jednak Leslie Carroll, autorka książki o Meghan Markle, która uważa, że Harry'emu i Meghan lepiej będzie w USA, z dala od rasistowskiego i toksycznego dworu królewskiego.

358 reakcji
78
187
93
Podziel się
Komentarze (93)
09-03-2021
jpfan
W Polsce jest takie przysłowie: Jeśli wejdziesz między wrony , musisz krakać jak i one. W US pewnie jest podobne. Jeśli nie zdawała sobie sprawy z tego , co znaczy wejść...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (93)

Programy Wirtualnej Polski

bDTmaNkx
KOMENTARZE
(93)
jpfan
miesiąc temu
W Polsce jest takie przysłowie: Jeśli wejdziesz między wrony , musisz krakać jak i one. W US pewnie jest podobne. Jeśli nie zdawała sobie sprawy z tego , co znaczy wejść do najpotężniejszej monarchii , to jest najzwyczajniej w świecie ... beznadziejnie niemądra.
ot co
miesiąc temu
W wywiadzie nie pada oskarżenie wobec kogokolwiek - więc takie bajdurzenie pod publiczkę, by znowu o nich ktoś usłyszał, będą pewnie wrzucać co jakiś czas. Czy ciekawość, jakiej karnacji będzie potomek - to przejaw rasizmu? Bez przesady.I jeszcze jedno - dobrze, żeby biografka zapoznała się z faktami, dlaczego Archi został pozbawiony tytułów - bez względu czy urodziłby się biały, mniej lub bardziej, Metysem, Afroamerykaninem, Azjatą byłby bez tytułów. Wszystkie te żale to bełkot pod publikę - pranie publiczne rodzinnych brudów. Niestety, najgorzej z tej szopki wyszedł Harry - rozkapryszone książątko i mierna aktoreczka. Poza tym żoneczka cierpi na zaburzenia psychiczne (o czym świadczą problemy jej zdrowotne, o których wspomniała) i powinna je leczyć.Te stany w terminologi medycznej mają swoją nazwę.
del
miesiąc temu
Niby uciekli od mediów !! I co stale się wszędzie pchają ,wieczne wywiady i "złote "myśli ,bajdurzenie, wymyślanie ,udawanie. Dianą nigdy nie będzie ,bo jest bez klasy . Harry to zero. Współczuję królowej ,że musi czytać te brednie .Anglicy powinni ich wygwizdać jak się tylko pojawią .Dlaczego media karmią nas tymi bredniami ?To jest jakaś patologia .Dzień w dzień Megan to, Megan tamto . Ohyda !!!!
bDTmaNkP
Tu i teraz
miesiąc temu
to wyjątkowo zła i wyrachowana kobieta
Żenada
miesiąc temu
Chcieli uciec od mediów ,a sami się do nich pchają. Dno ,muł i wodorosty
Najnowsze komentarze (93)
mikki
3 tyg. temu
Ostro to ona powinna mówić o tej wichrzycielce zza oceanu !!!! Wlazła i od razu narobiła zamieszanie a ten jej nie rozgarnięty mąż ślepo robi co ona wymyśla !!! To się im trafił "syn" i "wnuk" !!!
Gril 8
miesiąc temu
Rodzina królewska robi to co umie najlepiej... Milczy i udaje że nie ma problem. U Są monarchia która działa wg zasad ale zapomnieli chyba ze są przede wszystkim ludzmi
Frank
miesiąc temu
To rzecz niesłychana żeby z afroamerykanina zrobić pana.
Prawda
miesiąc temu
JAKA Z NICH MONARHIA ... heheheheh ... ONI NAWET NIE SĄ CZYSTEK KRWI?
Doris
miesiąc temu
Na czymś muszą zarabiać po utracie wysokich apanazy! Żenada!
prawda
miesiąc temu
Media jak zwykle żerują na sensacji! A Megan po co się pchała tam, gdzie nie potrafi się dostosować do reguł Dworu Królewskiego? To nie świat filmu, gdzie nie ma zasad, Chciała przywilejow bez wyrzeczeń, a tak nie ma nigdzie
polak mały
miesiąc temu
Kogo obchodzi jakaś monarchia? To już dawno powinno pójść w zapomnienie. Zgraja darmozjadów nic nie robiących przez całe życie.
koszmar bezmy...
miesiąc temu
cyztajac te komentarze mam wrzenie ze rodzina krolewska oplacila boty hejtujace...poziom rasizmu porazajacy...
bDTmaNkH
Zuzka
miesiąc temu
Ostatnia amunicja /a raczej kapiszony/ wystrzelona, a po niej nastąpi cisza. Co oni teraz zrobią, żeby przykuć uwagę mediów? Za 3 miesiące dziecko, a potem pitu pitu w podcastach? Meghan do polityki pewnie będzie chciała, a Harry?
Iw.
miesiąc temu
Zakochał się ale ona nawet ładna nie jest. Nie że się czepiam ale spójrzcie na niektórych zdjęciach to całkiem nieatrakcyjna delikatnie mówiąc kobieta.
zwykłyRP
miesiąc temu
W imię idiotycznie rozumianej chorej poprawności nie będzie można zaraz pytać się kogokolwiek o : - kolor cery dziecka w przypadku małżeństw dwurasowych (brrr ... co za określenie - ale rasa biała i czarna wśród ludzi to naukowy fakt z którym póki co nikt nie dyskutuje ) - zastanawiać się po kim będzie miało kolor oczu - o to czy będzie brunetką/tem a może rudym - czy w ogóle to będzie dziewczynka czy chłopiec, a może ... przy obecnym trendzie w idiotycznym mnożeniu płci to wcale nie będzie takie jednoznaczne W ogóle będzie zakaz pytania się o cokolwiek bo a nuż czyjeś chore poczucie nie wiadomo czego może być urażone. Meghan właśnie pokazała gdzie zmierzamy robiąc aferę z tego, że ktoś śmiał na głos zastanawiać się jaki kolor skóry będzie miało jej dziecko. A przecież ciekawość to najbardziej ludzka z ludzkich cech.
SzymonLewek
miesiąc temu
Ale kogo to obchodzi? Współczuje ludziom, dla których ten stek bzdur i celebrycki bełkot to pożywienie. Idealne dla prymitywnych ludzi z niedoborem intelektu, którzy nie maja własnego życia, wiec żyją cudzym i to wyreżyserowanym.
Zen
miesiąc temu
Nudne to było. Dwie beksy opowiadają jak to im było źle gdy mieli wszystko. O przepraszam, nie byli parą królewską. To był ten niedostatek ktory sprawił ich problemy psychiczne i to był ich największy ból. Królowa powinna ich okryć zasłoną milczenia. To będzie dla nich największą karą. A może to spokojnie zrobić, bo sami się wpisali, więc są zwykłymi M&H, których poczynań monarchia nie musi komentować.
Leszek
miesiąc temu
Wymaganie klasy od tej wyrachowanej, po przejściach i o wątpliwej urodzie kobiety, jest śmieszne. W komplecie z Harrym, stanowią duet wybitnie pasującym do USA.
...
Następna strona
bDTmaNlj
bDTmaNkq
bDTmaNlq
bDTmaNlr